2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayyy bir saat eşim geldi yemeğe çıktım neler olmuş kaçırdım
demetim maşallah ya mankenlik yapmışsınız aybalamla ne kadar güzel gözüküyorsunuz canım yaa kırmızıya bende bayılırım yeşil kırmızı en sevdiğim renklerŞeniz

kız diloşşş maşallah yaaa ALLAH nazardan saklasın gerçekten büyümüş senin göbüşş ikiz mi diye soran olur yada yarın bugün doğurcan diye bekleniyordur :)

Demet masallah kıssss cok süper cıkmıssın ellerin felan hic şişmemişşş, fıstıkkk gibisinnnnn, ıslık çalarak alkışlıyorum seniiii -tatlicadiarzu-

küstüm işte bak nası da dalga geçiyo yaaaaaa:dilcikar::dilcikar: kızımmm tam 12 kg aldım bensenağlama:tomato:

amannnnn çabuk veriyom zati hiç de umursamıyommm:sm_cool: oğlumda 20 kg almıştımmmm:lepi:

demettt zuzummm harikasınızz kıslarrr...... walla işyerimde tek olmasam birine çektiricem kendi göbüşümü koycamm bende :))))))))) maşallahhh bebişlerinizee ve koca göbüşülerinizee....

emelcim yaaaa kendin çekkkkk ben kendim çekiyom heppp hadiiiii:teytey:

wayyy çok şıksın canım göbişte yakışmış elbidende çok ciciŞeniz

alemsin zuzuumm çok şekersin yaa

teşekkür ederim diloşummmmmŞeniz

hadii sizde sıraaaaaaa:teytey:

anam anam anam
göbüşler foraaaaa
ay süpersiniz
gözümüz gönlümüz açıldı
maşallah

kız diloşşşşşşşşşşşşşşşşdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

maşallah subhanallah yaaaa:lepi: kocaman olmuş yaa göbüşünnnn harika görünüyosun canımmmŞeniz

derinimmm gördün mü deli resimlerimiiiidelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

teşekkürler canım bak nası utandımmm:lepi:Şeniz

Ne var kıslar hic koca göbegin altından cıkan ayak ucu görmedinis mii kaydirigubbakcemile3 Hürrem cok iyi teşhis koydun valla, penguen gibiyim suannnn, yürüyüşümde aynennn oleeee -tatlicadiarzu-

Diloş kıssss tut o göbegii hey allahımmm ne kadar büyümüşşş yahuu, ay kocamannn bi kız buuuuuu :sm_cool:

Küsmeeee kısssss yirimmmm o gobegiiii cokacimcoook Bende 12 kg. aldımmmmmm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden Bir küçücükkk penguennn varmıs, yerlerdeee yuv yuv yuvarlanırmıısssss kaydirigubbakcemile5

Demet maŞallah canım gÖbÜŞÜne.resımler bır harıka sÜpersın.

kız diloşşş maşallah yaaa ALLAH nazardan saklasın gerçekten büyümüş senin göbüşş ikiz mi diye soran olur yada yarın bugün doğurcan diye bekleniyordur :)

dılos buneeeeeeeeee masallah sanaaaaaaaaaaaadelikafadulden
allahım nazarlardan saklasın kocaman olmus göbusunn

dilaracımmm maşallahhhh yaaa ne güzelll bi göbüşşş.....

diloş masallah diyelim ilkönce canım
seni tanımasam bugun yarın doğurur sanirim :)))

size demiştim demii ben bile korkuyorum yolda yürürken kendimde delikafadulden teşekkür ederim kızlarrŞeniz ama bu halim yine iyi kızımda ben davul bile az kalırdı yanında vallahi soranlar öyle diyo heran doğuracakmış gibiyim kafamçokkarıştıdelikafadulden

yaa delisin vallahi zuzum bu ne kıs:))))) iki siyah küçük şey görüyorum altta onlar nelülülülülülü

Ne dalga geçionnn be küçücükkk kızlaaaaa klava: Kovalarım cok pis kovalarrrr ve çevik vücudumla avmı yakalarımmmm kaydirigubbakcemile3

demettt zuzummm harikasınızz kıslarrr...... walla işyerimde tek olmasam birine çektiricem kendi göbüşümü koycamm bende :))))))))) maşallahhh bebişlerinizee ve koca göbüşülerinizee....

Emelimmm yahuu git tufaleteeee yukardan tut telefonuuu cek iste göbeeeene ben oyle yaptımmm delikafadulden

Zuzuum ha gayret yakında ayaklarını gÖremıcen.maŞallah canım

Dılara senı gÖrdÜĞÜmde ınanamadım gÖzlerıme.aman yarabbım kocaman olmuŞ.sankı bugÜn yarın doĞurucan.maŞallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…