2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

en önemli olan lahusalığı atlatmakk çünkü kapalı oluyosun bir yere çıkamıyosunn bunalıma daha çok giriyo insann:ecrin_bebek:

kızlar haftaya pazarr mevlüt yapıcam 20 günlük oluyoruz o zamanhihoyyyt
ne güzel canım yaa..demek 20 günlük oluyorsunuz süper:lepi:..senin kız büyüdü baya..sen şimdi ona mevlüt kyafeti de giydirirsin ne tatlı olurr...biz daha bekliyoruz:çok üzgünüm:

ne güzel canım yaa..demek 20 günlük oluyorsunuz süper:lepi:..senin kız büyüdü baya..sen şimdi ona mevlüt kyafeti de giydirirsin ne tatlı olurr...biz daha bekliyoruz:çok üzgünüm:

evet canım kıyafet alıncak haftaya cumartesi gidip bakıcamm artık eşim 1 saat baksın bebeğee:) canım inşallahh o günleri göreceksin az zaman kaldı sabırrr:Saruboceq:

canım benim iyi şeyler düşün bak az kalımış maşallah bitirdiniz en güzel sona yaklaştın meleğin sağsağlim ve çok rahat bişekilde kucağına alacaksın bizler doğuma giden tüm arkaşalarımızın duacısıyız arkanda önce rabbim sonrada koca bi hamiş ordusu var
RABBİM MELEĞİNİ VE SENİ KORUSUN TÜM BEKLEYEN HAMİŞLERİMİZE İÇİNDEDE BANA HAYIRLI DOĞUM NASİP ETSİN
YAŞADIĞIN DUYGULAR NORMAL AMA SIKMA CANINI BUNAMI SIKMIŞIM BUKADAR NE KADARDA KOLAY OLDU DİYE YAZACAKSIN BURDAN CANIMkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

evet canım kıyafet alıncak haftaya cumartesi gidip bakıcamm artık eşim 1 saat baksın bebeğee:) canım inşallahh o günleri göreceksin az zaman kaldı sabırrr:Saruboceq:
mevlütünüz inşaallah çok güzel geçer canımm...resimlerini eklersin albüme bakarız minik prensese...az zamanım kaldı canım ama bir türlü geçmiyor...

günaydınlarrrrzemuszemus

diloşummm sepetinizde şekerlerinizde harikaaaaaaaaopuyorumnanaktan

eylülümüz nasıl:1hug:

sen nasılsın eski normal haline dönmek nasıllll:lepi:

6 günüm var benim dahaaaaa:gitme:

sabahlara kadar işkence çekiyorum resmen yaaaa Allahım yardım etsin hepimizeeeee:gitme:

melekcim herşeyin güzel olmasına çokk sevindimmmmopuyorumnanaktan
bu korkular endişeler çok normal canım
birde artık epey bi sıkıldık
benim 2. olmasına rağmen çokkkkkkk heyecan yapıyorum:sinifsinif:
sağlıkla bi alabilseydik kuzularımızı kucağımızaaaa:Saruboceq:

sabaha kadar işkence çekiyorum resmen bende melekcim bi yandan kafa dolu dürmadan o öylemi olcak bu böylemi olcak kendimi beynimi yoruyorum:sinifsinif: bir yandan vücut artık ne yatabiliyor ne kalkabiliyor yarım saatte bir wc e kalkıyorum bazen dayanamıyorum ağlıyorum:gitme:eşim de çok huzursuz bu halimden:umursamaz:
biyerlere gidiyoruz yürüyemiyorum hemen ayaklarım şişiyorrrmafoldumben
az kaldı Allahın izniyleeeee:Saruboceq:

amin demet ıns benım de 8 gunum kaldı haftaya pazar

seninde çok az kalmış annecikkk az diyorum ama ben bu 6 gün nasıl geçecek bilmiyorum 9 ay geçti sanki bu 6 gün bitmezmiş gibi geliyorkafamçokkarıştı

annecik resminde çok güzelsin insanın sürekli muhabbet ettiği kişileri tanıması çok güzelkaydirigubbakcemile5

canım anca anlıyorum şişliklerim yeni inmeye başladıı artık yavaş yavaş rayına oturuyo herşey bi 40 mız çıksa süper olacak eylül uslu ama 2 gündüz gaz problemimiz başladı mız mızlanıyoo canım maşallahh az kaldııı hayırlısıyla sende çileğini alacaksın sağlıkla kucağınaaaa:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…