2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet ne güzel her şeye hazırlıklı sezeryan nu yönden çok iyi...Melekle günlerimiz aynı sayılır hatta ben bir gün öndeyim ama normal doğum olacağı için bekliyorum...son günler geçmişyor bir türlü yaa.sen de mi normal düşünüyorsun canım...

ben mecburen normal dusunuyorum yasak burda sezeryan anca dogumda bi atraksyon olcak da oyle sezeryana aliyorlar ama bakalim ya hakkimizda hayirlisi neyse o olsun artik benim geri sayim basladi son 9 gunum kaldi ama bu oglan gelcek gibi degil bakalim napcez bununla

aslında sanırım bişeyi bilmek insanı daha çok geriyor bir de ameliyat olacak olması daha streslii
açıkçası epidural olacak olması da beni geriyor
aklım karmakarışık kızım iyi ama çok tekmeliyo sıkıldı bana gelmek istiyor sanırım annesinin kuzusu

sağlıkla kızına kavuşacaksın canımm Allahın izniyle...kafanı dağıtmak için bişeylerle meşgul ol yoksa sıkıntıya yüz verirsen seni pek rahat bırakmaz canım...mesela kızının odasına git eşyalarına bak,hayaller kur,nasıl anne olacağını düşün,Öykünün biraz büyüdüğünü yaramazlık yaptığını düşün...sana ilk anne diyeceği günü düşün belki biraz rahatlarsın canımm...

ehe gelsin annesi gelsin sarilip uyursunuz ne guzel ben suan sirf bunu hayal ediyorum bi dogsun yatakta alcam yanima yatcam diye :)

sen onu düşünme canımm...Ameliyat ama doktorun alanında uzman biri sonuçta rahat olmalısın..benim arkadaşım daha yeni epidural sezeryan olu çook rahat geçmiş hiç canı yanmamışş...sonrasında da hemen ayağa kalktı evinin işini bile yaptı...

demek öyle canım hayırlısı artık oğluşun sağlıkla gelsin de biraz bekliyecen artık..son 9 gün nedir ki gelir geçer...ben de bekliyorum 10 temmuza kadar bekliyoruz doğumu o zamana kadar gelmezse tekrar kontrolüm var..bakalım ne diyecek o zaman doktorum...bazen sancılanıyorum ama kayda değer değil..sen de sancı var mı?

günaydın kızlarr ecetubaa canım akşam tam yazacaktım benim kız mızıklandı gece 2 ye kdar pervane döndürdü benii kafamçokkarıştı

ara ara yokluyor ama dr. dedigine gore antreman sancilarmis bunlar bakalim bazen cok canim yaniyor diyorum antreman buysa gercek dogumda napcam ben.. bi de sey dedi bana dr.um eger vaktinde gelmez ise + 10 gun daha bekleyecegiz bunlar normal dedi bakalim ama senin gunun daha az heyecan daha da artmistir ne guzel

gunaydinlar .. o seslere kurban ne guzeldir bebek sesi evdealkisalkisalkis

uykusuz kalınca biraz moralin çöküyoo ama onun sesinee ağlamasınaa aslaa kıyamıyosunn bi ıkıldasa anında başında oluyorum uykunun en tatlı yerinden fırlıyorum nefes alıyomu diyeeeopuyorumnanaktan

günaydın kızlarr ecetubaa canım akşam tam yazacaktım benim kız mızıklandı gece 2 ye kdar pervane döndürdü benii kafamçokkarıştı
günaydın canım hoşgeldinopuyorumnanaktanyorucu bir gece geçirdin yanii...
şimdide emzirdim altını aldım beşiğinde arada sesler çıkarıyo:)
ayy ben yerim onu sesler çıkarmaya da başlamış..benim için öp onuŞeniz
benim doktorum da aynı şeyi söylüyor canım..bu sancılar antrenman sancısıymış..gerçek sancıyı ben de düşünemiyorum...hayırsı artık..benim doğum yapacağım klinikte ağrısız doğum yaptıryorlar..herkes çok memnun...çok heycanlıyım...günüm az kaldı ama sanki hep doğumu bekliyecekmişim gibi geliyor...

ya bosver bak ben daha hala doguramadim ortada gelen giden de yok ama gene uykusuzumkaydirigubbakcemile2 hele bi gelsin de nedeni olsun uykusuzlugumun

burda da agrisiz dogum var ama cok tecrube yok bu konuda sana iki secenk sunuyorlar normal olucak ister suda dogur ister masada sec begen gibi bakalim ben o anda onlari dusunecegimi hic zannetmiyorum neresi olursa olsun ebecim cikar yavrumu derim herhalde kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun canım...

bende acıktım benim diğer tayfa uyuyoo ben yine ayaktaa anlaşılan ben daha çok ayakta dolanıcammkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…