2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım ben doktorum tartısını baz alıyorum evdeki tartıda daha az çıkıyorum...15 kilo çok değil ya canım verirsin doğumdan sonra...

bugün midem son birkaç güne nazaran çok az yandı ve çok sık gitmesemde tuvaletim geldi diye gidince 1-2 damla geliyo acaba bu kanala ilerlemiş olduğunun bir göstergesi olabilir mi CADIARZU

canım ben doktorum tartısını baz alıyorum evdeki tartıda daha az çıkıyorum...15 kilo çok değil ya canım verirsin doğumdan sonra...

ben 71 kilo ile başladığım için sıkıntım şekerim, ama artık kilolarım 1 çocuk doğurmuş olcak o kadar gibi daha kabul edilebilir olacağı için mutluyum eski kiloma dönerimde bir gün yeniden 60 ı görürmüyüm bilemiyorum noooolur beni gaza getirin.

dönersin canım eski kilona yeterki iste...azmin elinden ne kurtulur ki..ben de 57 kilo başladım şu an 68 kiloyum-tatlicadiarzu-...ben de eski kiloma dönmeliyim...
sızın nabzınız kac cıkıyo yuksek mı
benim 100 ile 108 arasın çıkıyor...

ama şunu diyim 30.haftalar civarı sanırım 1-2 hafta benimde yüksek seyretti çarpıntı oluyodu resmen ama sonra kendinden geçti.

tansıyonum normal demre. sadece nabzım yuksek. ama sızın de yuksek sanırım ece nın de 100 un ustu. yoruldugumda fenalasma hıssı yaratıyo nabız dan oluyo sanırım. sıze hıc oldu mu

annecik tatlım seninde resmin yok ama profilinde bak eceye dün koydurduk ve gördük onu,ne güzel oldu, sende koysana.

tansiyonun normalse problem yoktur canım ya ben dinlenik halde 100 diyorum evde iki dolaşsam 110 olur,bence sendede sorun yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…