2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşgeldin canımopuyorumnanaktandemek eşin geliyor...gözün aydın....ben de bugün yürüyüş yaptım 5.30 da çıktım 8.30 eve geldim annemle yürüdüm epey yürümüşüm..gelince de uyku bastırdı uyudum..gece uyuyamıcam herhalde...

anacım 3 saat yürüdün mü sen kendini açmışın ya ben 2 saatte dönüyorum eve ama bunun yarım saatten fazlası sahilde oturarak geçiyo.

iyiyim canım..şu an bişeyşer atıştırrıyorum..yemek yemedim de..midem kazına kazına acıdı...aslında bu vakitte yememeliyim ama ne yapim bu vakte kaldılmaz:....

ya sorma ben gece kalkıp bişeyler atıştırıyorum artık ya valla son 2-3 haftadır böyle önceden hiç öyle değildi ama gece tuvalete kalkar kalkmaz aklıma yiyecek geliyo ya peynir atıyorum ağzıma bir tıkım ekmek falan geçiştiriyorum,nası vercez bu kiloları allahım allahım.

vallaha işe yarar deseler koşcam,ya annemle kayınvalidem özellikle kayınvalidem eski sağlıkçılardan da onlar bize ilk doğumda bebek kanala 20 gün önceden girer diye öğrettiler senin ki girmediyse geç gelcek bu kız deyip strese sokuyo beni

anacım 3 saat yürüdün mü sen kendini açmışın ya ben 2 saatte dönüyorum eve ama bunun yarım saatten fazlası sahilde oturarak geçiyo.
evet canım ya baya yürüdüm bi canlılık geldi bana...ama eve gelince pes düştüm...kafamçokkarıştı
aynen canım ben de son son 3 haftadır böyleyim çok yiyorum..amma şu son 20 günde 4 kilo aldım tavan yaptım yani kilo konusunda toplam 12 kilo almış oldum...ama görünüşte öyle kilolu gözükmüyorum...nerde bu kilolar...doğumdan sonra belli olacak herhalde kilolar...canım doğumdan sonra dikkat ederiz artık verecez bu kiloları...

ece senin kızda kanala girmemişti dimi en son,napsak şekerim koşsak mı acep?
tatlım benim kız girdi kanala...ama tam anlamıyla inmedi başı..sen de bol bol yürü canım...vakti gelince girer herhalde senin minik kızın...
canım ya hiç strese girme iş olacağına varır sen elinden geleni yap...artık keyfi gelince girer kanala minik yaramaz...

valla bak gaza getirelim birbirimizi verelim nolursunuz şimdilerde sempatik duruyo gören ye diyo ama valla 1 ay sonra kimse gözümüzün yaşına bakmıycak mafoldumben

valla bak gaza getirelim birbirimizi verelim nolursunuz şimdilerde sempatik duruyo gören ye diyo ama valla 1 ay sonra kimse gözümüzün yaşına bakmıycak mafoldumben
evet canım gaza getirelim birbirimizi verelim kiloları..sen kaç kilo aldın toplamda...

neyyyy huriş nişan mı geldi? ne zaman?
ya geçen pazartesi ben kanama şikayeti ilew gittim ya canım kum döküyorum sandım ...meğersem açılmam varmış falan....yani nişan diyorum ben ona ama olmayada bilir tabiki...
sevindim kendine süs yap....nasıl yürüyorsnuz ya ben artık adım atamıyorum malesef

slm kızlar nasılsınız?
iyi değilim çok başım ağrıyor..kızlara bi bakıyım çıkıcam dedim.msn de biri sinirimi zıplattı hepten başım ağrıdı..
yok epidural yapma yok sezeryan olma normal doğur elimdeydi sanki allah neye izizn verirse ne olucak derse o hayırlısıyla doğur demiyorda onu yapma çok fena bunu yapma çok fena burnun yerden kalkmaz....geber emi geber.....:mymeka:

kızlar sizi seviyorum baş ağrısına ooturamıyorum bu akşam....görüşürüzz yine...öptüm...yatayım ben ...by

geçmiş olsun canım...zaten bu dönemde felaket tellalları çok olur:mymeka:...insanı nasıl strese sokarlar...ben artık tıkadım kulaklarımı Allaha sığındım hayırlısı neyse olsun bizim için....

evet canım gaza getirelim birbirimizi verelim kiloları..sen kaç kilo aldın toplamda...

valla çeşitli rivayetler var bu konuda :) kendi evimdeki tartıyı baz alıyorum ama evimde duramıyorum o yüzden takibi zor oluyo,ilk sabah aç karnına tartıldım evde,ama şimdi eve gidince tıkabasa tok oluyorum sağlıklı olmuyo ama tahminim 14-15 kilo oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…