2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar kilo topiği açılmış beni ilgi alanım tamm:lepi:
ben 22 kilo aldım şimdilik daha da 16 gün var
son 15 gün çok şükür almamışım normalde 2 kilo alıyordum yaaamafoldumben
o kadar çok su içtim ki almak bi yana azcıkında vermişimm:lepi:
süt olsun diye sakın çok yemeyin doğurunca
en güzel sütü su yapıyormuş boll bol su içicez önümüzün yaz olması büyük nimet bizler içinnnn:sm_cool:

geçenlerde bi topik gördüm kızcağız yaklaşık 22 kilo vermiş ama 1 senede
hemde rejim falan yapmadan:1shok:
sadece yediklerini artırmadan hareket ederek
diyor ki yapabiliyorsanız günde en az 1 saat tempolu yürüyün
koşabilseniz daha iyi
yapamıyorsanız 1 saat aralıksız temizlik yapın
onuda yapamıyosanız 1 saat oynayın:teytey:
olmadı yattığınız yerden ayağınızı elinizi kolunuzu sallayın
böylece hiç rejim yapmadan ayda en az yakan bünye 2 kilo yakar diyor
ben özetini yazdım bi ara bulur link te veririm :lepi:

huri maşallah göbişe bebişe
bende ekliyorum az sonra
teşkürler canım çatlaklarada maşallah koyalım

ah huriiiiş bu çatlakları napcaz kardeş benimkiler falçatayla göbişimde katliam yapılmış gibi,kıpkırmızı bide canımda yanıyo mafoldumben
bakacaz bi çaresine çaktırmaaa

meaşallah yirim ben o göbüşü sen otururken acıyordur yukarısı göğüs alt kısmı baytıyordur ..sanki benimkisi bayağı aşağıda kalıyor artık batma kalmadıda şimdidew aşağıya baskı başladı :lepi:kafamçokkarıştı

canım ipeğimu nun verdiği bulduğu linki biliyorum kahve ve limon karışımı doğurayım ayaklanıyım ilk yapacağım o zaman 1 ay durmadan hergün yapıcam ama doğurmammız lazım canım çünkü deriyi sert bi şekilde o karışımla ufalaman lazım...peleeng gibi banyo süngerine dökeceksin karnına bastıra bastıra keseleyeceksin...benim sadece göbeklte değil kasıkların iç kısmı baldırlardada oldu....

bilmiyorum kuşum ama bende 22 kilo aldım..aslında çok telaş yapmıyorum çünkü boğazına düşkün biri değilim fazla yemeği sevmem gece kalkıp yemelerim yoktur mesela doğururncada suya kendimi vereceğim sıcakta zaten bebişlerle uğraşacağız veririz bi şekilde...
eşim beni çok rahatlattı bu konuda doğurunca sıcaklardan bebekten ekim kası6. ayına kadar biraz yavaşta olsa kendiliğinden verirsin..6. aydan sonra ek besinlere başlayınca rejim yaparsın.olmadı öbür yaza kadar 1-2- ay spora gidersin ama verirsin sen verirsin...ben dolabı doldurmasan önüne yemek komasam açım diyeceğin yok diyo opuyorumnanaktan

ya ben başka bişey sorcam deminden beri soramıyom...yasakkelime
hani bu doğuran kızlar diyor ya suyum geldi işte hastaneye gidene kadar geldi diyolar üstleri ıslanmıyor mu?
:uhm:hastaneye gidene kadar altımıza bişey koycaz mı?
:uhm: yok yani biri çiş gibi tutamıyorsun akıyor sıcak sıcak diyo ya öyle nasıl arabaya binip hastaneye gidlir ki :uhm:?
hastanedede kapıda seni sedye ile beklemiyolar yaneeee ayakta kalırsın yine noluyo o pantalıon öyle....naapcaz ?
hasta bezimi bağlasam yoksa tutar derseniz ped mi taksam?:uhm:

hurişcim kiminde az az geliyo kiminde birden foşş diye boşalıyor herkesin farklı yani az az gelirde ped koysan yeterli olur canım

kızlar biz azcık dışarı cıkıcaz bayılacam evde hepinizi öptüm bakalım yarına kadar kaç kişi doğuracakkk:lepi:

sağlıkla gelsin bebişlerrrŞeniz

:gitme:

kızlar facebook ta emelin kocası bana mesaj attı ...sen kimsin falan gibi bende anlattım...cvp versin....yazışmaları resim eder size gönderirim...

hadi cnm iyi gezmeler nonnurmada ye yerimize delikafadulden

ay sıkıldım ay çatlıyorum ay kayınpederler gelecekmiş bu akşam buraya eşim gece 12 de geliyo bunlar niye geliyolar şimdi ya ....ben ne güzel don atlet vantilatör karşısında apışıp oturuyodum ya ...amaannnn

anam dılara gelmıs
cnm hayırlı olsun nasılsın ıyısındır ınsallah darııs bızlere olsun ınsallah

bu arada buyuk kıızn naptı kardesını gorunce benım kızımla aynı yaslar ya bakalım tepkılerı nasıl olcak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…