2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canım geçmişi okudum da şimdi cvp verebiliyorum.o resim çekildiğinde 35 haftalıktı şu an 36 .haftanın içindeyim bebişim 2300 gr tabi hala karnımda olsaydı daha fazla kilo almış olcaktı boyumuz da şu an 43 cm. gününde doğurursanız gerçekten kocaman bebişler çıkıyor.kendi bebeğime baktıkça gözüm alıştı heralde bana büyük geliyor ama 9 aylıkları görünce kocamanlar valla.Hayırlısıyla sen de al kucağına sağlık ve mutlulukla büyüt yavrunu.

uyy yavyum benim yerim ben onun totişini,senle aynı gidiyormuşuz hafta olarak.inşallah benim kızımda sağ salim doğarda yatar göbişime :Saruboceq:

aman aman maşallah minik kuzuya
sağlıkla büyüt annesi

allahım şu güzelliğe bak yaaaaa elini sevsinler onunnnopuyorumnanaktan

rica ederim canımm

teşekkür ederiz teyzesiii aminnnn:Saruboceq:

ayyyyyyyyyy çok tatlı yaaaaaaaaaaaaaa
küçük keddiiiiiiiiiiiiiiiiiii yerm onu bennnnn
başka resmi varsa onları da ekle canım delikafadulden

canım bebişlerde sıklıkla görülüyor bu anne sütüylede temizliyorlar iyi geliyormuş inşallah çabucak geçer canımm kıyamam minicik kuzuyaaaaaopuyorumnanaktan

adenzar arkadasım masallah bebgin cook tatlı canım..

Allah nazarlardan saklasın..dogum hikayenide bekliyoruz ..

Adenzarrr masallah kızımız cok tatlıı ya, allah nazarlardan saklasın onu, minicikkkk ellerini yerimm ben canım benimmm ay gorunce aglayasım geld sevincten artık tutamıyorumm kendimi yahuuu :sinifsinif:

herkese merhaba a.s.
adenzar masallah canım bebısıne cok tatlı allah analı babalı buyutsun saglıkla ınsallah:asigim:

Arkadaşlar hepinize temennileriniz güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Allah hepinizi öncelikle sağlıklı olarak ve de güzellikleriyle yavrularınıza kavuştursun.:1hug:

ay maşallah sana
canım güle güle büyüt inş
demresu canım bende küçücük bişey düşünüyorum kucağıma verdiklerinde şok olacam galiba

kızlar şu sezeryanla doğum yapanlara özenmeye başladım normal beklmek sıkıcıymış ay bir an önce olsun istiyorum sancı gelmiyo ama :gitme:

kızlar şu sezeryanla doğum yapanlara özenmeye başladım normal beklmek sıkıcıymış ay bir an önce olsun istiyorum sancı gelmiyo ama :gitme:

ay canım cumartesi geçsin bende öyle diyecem
şimdi sancım var nstye giriyoruz sancı 10un üstüne çıkmıyor bu sancı neyin nesi diye düşünmeye başladım

hurim sancın ne durumda canım

kızlar ya ben ayağa kalkınca karnım çok sertleşiyor yatınca rahatlıyorum

oturduğumda biraz yumuşuyor kalktığım anda semsert bu kasılmalar beni çok kötü yapıyor...

tv izlemeyeceğim haberleri hiç izlemeyeceğim bırak ben cahil kalayım...:gitme::a015::çok üzgünüm:

nur benimde kasıklarıma giriyo adet sancısı ama nst de sancı yok valla korkmaya başladım bu sancı yok haliyse asıl sancı nasıl bişey acaba kafamçokkarıştımafoldumben:bbo:

ah huriiiiş bu çatlakları napcaz kardeş benimkiler falçatayla göbişimde katliam yapılmış gibi,kıpkırmızı bide canımda yanıyo mafoldumben

selam kızlarrrr ben resmen baygın yattım saatlerdirrrrrrrrkafamçokkarıştı

bu nasıl bir sıcakkkkk :gitme:

duşa girdim çıktım geçtim vantilatörün karşısına uyumuşummmm

ama o da sıcak sıcak üflüyor yarın yağmur geliyormuş inşallah birazcık serinlerrrr:Saruboceq:

nelerrrr neler olmuşşşşşş yahuuuuu:lepi:

öncelikle oğluşumun doğum gününü kutlama inceliği gösteren tatlı teyzoşlarımıza çok teşekkür ederizzzzz:kedi:

doğuranlar sıraya girmiş maşallah maşallahhhhh:teytey:

jasmincim papetlant ve kaç gündür meraktan öldüğümüz emelcimmmm

hepinizin gözü aydın maşallah kuzularaaa
bu çiçeklerde siz güzel annelereea.s.

kızlar valla sizlerden korkulur helal olsun valla nası buldunuz anacım emeliiii harikasınızzzzzzz:lepi:vereliniortakŞeniz

hepinize teşekkür tabi kupayı emelin izini bulan demresuya veriyorummm:hooray::dance:

inşallah iyilerdir:Saruboceq:

az önce diloşumla konuştuk hepinize selamı vardıııı:teytey:

huriş maşallah göbüşüneee

kızlar çatlaklar için ipeğimu bi link vermişti du bulayım sizlerde bakın ben yapıcam doğumdan sonra gerçi çok fazla yok benim ama hiç olmaması daha iyi değil mii:lepi:
eski çatlakları bile yok etmiş denemekte fayda varrşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…