2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet canım ben merkezdeyim. merkezdeki avea bayiisindeyim yolun düşerse gel mutlaka beklerim adım emel...

Belediye kapısının karşısındaki telefon bayiiindeki o güzel gözlü beyaz kadın...
Yok artık ne çayı süt içeriz ....seni hatırladım yazın kırmızı bir elbisen vardı oğluşuma telefon almıştım sen çok yardımcı olmuştun... Bende beklerim... Arçelik servisindeyim...

arçelik bayiinde baska biri calisiyormus. emel avea daymis. belediye kapisinin orada. onu bulmaya calisiyorum.

siz bayiyi arayın bende emelin facebook ta ki soy adı aynı olan aynur diye birine ulaştım onlara da mesaj attım neticede facebooka girebiliyorsa burayada gidebilir.onun yakınlarına ulaşmak en önemlisi ...telaş edecek bişey olduğunu sanmıyorum da doğurmuştur büyük ihtimalle bebeği başını döndürdü bizi unuttu heralde akrabalrına mesaj bıraktım bende...

walla ekip super kızlar..james bond007 ve melodisi kulagıma gelir gb oldu:)..kmse kaybolamaz kaybolmak istesede..:)..elimizden kurtulamaz..ins hersey yolundadır emelcim icin.

Amma ajan oldunus kıslarrr valla, helall size, simdi aramızda kararlastıralımm kim kızıcak ilk ulasıncaa kaydirigubbakcemile3 şakkıdı

Ben yeni foçada gibi hatırlıyorum bi mesajında tam olarak nerde oturdugunu anlatmıstıııı

menemen özel ege sada hastanesi.. dr um gökhan önal..
evet cnm foçadayım.. geldin mi daha önce...?

bnları bulabildim sadece
ama telaş etmeyin iyidir emel

Söylemezoğlu GenPa Bayii 812 13 02 bunumu aradın canım sen
bilmem arayıp soralım....kızlar kim aradı söyleyin hemen....emel yetkinerle görüşecektim dedim.burda çalışmıyor kendisi dedi yaaaa kafamçokkarıştı:lepi:

Amma ajan oldunus kıslarrr valla, helall size, simdi aramızda kararlastıralımm kim kızıcak ilk ulasıncaa kaydirigubbakcemile3 şakkıdı
valla toplu yüklenelim zira ben arkadaş listesinde soy adı yetkiner olanlara bol bol lafımı söyledim yani

Yok sürekli girip bianda el ayak cekilince merak ediyo insan ister istemez, bi de nesquik diye bi arkadas vardı mesela o da girmiyo uzun süredir, ilsunun yüzünü goren cennetlik hadi onun bahanesi var, confuse, gamze, blue kayıplarda valla, insan meraklanıyorrrr cnmmmm, bende kaybolcammm beni de arayın ama bulursunuz elinizle koydugunuz gibi, bu koca gobekle kacamıyorum saklanamıyorummm kaydirigubbakcemile3

kızlar beyaz sayfalaerdan izmirdeki yetkiner leri buldum tel no larını ama foca yok..konak focaya yakın mı ?akrabalkarı yada annesigilin evi falan olabilir die dusundum..

kızlar bu numarayı Söylemezoğlu GenPa Bayii 812 13 02 kimse aradımı aradıysa tekrar tekrar arayıp delirtmeyelim adamları ben bu numaradan ümitliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…