2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayyy canımmmmmm ahyırlı olsun kuzucuklarınnnnnnnnnnnnnnnnn
Allah upppppppp uzun ömürler versinnnnnnnnnnn
en yakın zamanda resimlerini de görelim olr mu
nasıl oldu doğumun anlatsana biraz vaktin varsa ..

benimki normal alacağı için(inşallah) 40.haftamı yazalım canım 21 temmuz,kızım olacak
ekliyorum heman...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:

hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
demresu----------------------------21temmuz------------------kız-------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

bu ikisinden biri olmalı başka yakın avea yok çünkü bide kızlar belkide adı emel değildir eminmisiniz siz aradığınızda hamile yakında doğum yapacaktı falan diyin...yada ben mi arıyım arıyon mu kız ?

ayyy canımmmmmm ahyırlı olsun kuzucuklarınnnnnnnnnnnnnnnnn
Allah upppppppp uzun ömürler versinnnnnnnnnnn
en yakın zamanda resimlerini de görelim olr mu
nasıl oldu doğumun anlatsana biraz vaktin varsa ..

saol canım benim darısı senin de başına enn sağlıklı şekilde..canım geçen pazartesi doktorum nidilatı kesmişti.. geciktirmek de sakıncalı olabilir dedi karnım çok büyüktü.rahim zorlanıyordu artık doktrorumdan gün istedim ısrarla vermedi onların gelmesini bekliycez dedi. salı sabahı kasılmalarım başladı yine 4 saat düzensiz devam etti..sonra gün boyu gayet rahattı akşam yine başladı ara ara su gelmeye başladı ama çok az az geldi.sonra yumurta akı gibi akıntı oldu bu arada hiç sancı hissetmedim meğer o akıntı nişan dedikleri imiş herkesde kan şeklinde gözükmüyormuş.. doktorumu aradım doğum her an olabilir istersen hastaneye git dedi acile yatırsınlar ama 3 4 gün sürebilir dedi..bende gitmek istemedim ..1 saat sonra falan tekrar akıntı gelince yine aradım git hemen dedi doğum başlıyor olabilir.. bende apar topar gittim..ama gayet rahattım bişey olmıycak diye nst de sancım çıktı nöbetçi doktor 1 saat sonra sezeryan olacaksın dedi..ne yalan söyliyim sezeryandan değilde sonda dan korktum..anesteziden sonra taksanız dedim ama bebekler etkilenmesin diye anesteziyi mümkün olduğu kadar geç takıyorlarmış o yüzden taktılar ama hiç de abartılacak bişey değil korktuğumla kaldım..öyle sezeryana alındım..15 dk sonra da annemlere müzjde vermişler..sadece ayılırken ağrı hissettim hemen iğne vurdular öyle bitti işte ..ilk gün biraz kötü hiç kalmıyorsun gelip bakıyorlar ameliyat yerine falan sonda na onlardan sıkıldım biraz ama sonraki günler fena değildi..erken kalkmanın ii olduğunu bildiğim için sonda çıktıktan kısa bi süre sonra yürümeye çalıştım odanın içinde..sizede tavsiye ederim yürüdükçe ağrılar azalıyo..kızımı küvezde tuttular emmesi zayıf olduğu için tek üzüntüm o oldu diğer herşey geçiyo sakın korkmayın. ağlayarak sezeryana girenler oldu onların daha kötü oluyo tedirgin oldukları için yürümekten de korkmayın..sanki dikiş açılacakmış gibi geliyo ama hiç bişey olmuyo..elimden geldiğince açık yazmaya çalıştım inşallah bi faydası olmuştur.. hasta bezlerini bol tutun bebek bezi pek işe yaramıyo özellikle ilk gün...pijamalarınız bol olsun ben 4 5 takım değiştirmek zorunda kaldım..ameliyat olduğunuz gün göğüs ucu kremini kullanın derim ben çok sızlıyo çünkü aklıma gelen öneriler burda merak ettikleriniz varsa cevaplarım biraz daha buralardayım

masallah papetcim yaaa...Allah analı babalı buyutsun bebişlerini tatlım..kiloları da gayet iyi ikizlere gore..darısı basımıza ..dogum seklini ve haftasını bildirirsen listeye eklielim canım senide..

ne sordun telefonda
aliağa nın avea telefonu: 0232 616 24 24
menemen: 0232 831 60 00

ya foça bayisi yokmuş foçada ama o foçada çalışıyordu acaba dedim telefon satan falan bir iletişim bayiisimi çalıştığı yer birini aradım işte,emel yetkiner diye sordum yokmuş öle biri

herkese merhaba
kızlar az önce memorıal hastanesının sıtesıne baktım ipek prensesın resmını eklemısler sanırım umarım yanılmıyorumdur cok seker masallah

Kızlar kılo topıĞını aÇtım bakalım dogumdan hemen sonra kaÇar kılo gıtcek bızden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…