2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

allahım şu güzelliğe bak yaaaaa elini sevsinler onunnnopuyorumnanaktan

rica ederim canımm

teşekkür ederiz teyzesiii aminnnn:Saruboceq:

selamlarrrrrrrr
uzunnn bir aadan sonra ahududulu da gelmişşşşşş , hoşgelin canım , şimdi sen de doğurdum dersin dimi :))) ortadan kaybolup çıkagelenlerin çoğu dopum yapmış olyor da ..
bir tek eyetkinerden ses yok (((

Bu arada arkadaşlar bebişimin resmi çekildiğinde daha 35 haftalık düşünün daha hala karnımda olması gerekiyordu

herkese günaydın kızarr şuan hazırım ve evden çıkıyoruzz dularınızı eksik etmeyin bende sizler için duaa edicem hepinizi çok seviyorumm allahaa emanet olun sizi çokkkk seviyorummmmm:a015::Saruboceq:

canımmmm şimdi eylül hanım yanında değil mi :asigim:
ne mutlu yaaa

canım gözleriyle uğraşıyorum sürekli temizlemem gerekiyor dr u aradım biraz önce 1 hafta sürebilir dedi gece 4.30 da yattım sürekli kalkıp bakımını yapıyorum iyileşicek inşallah.

canım bebişlerde sıklıkla görülüyor bu anne sütüylede temizliyorlar iyi geliyormuş inşallah çabucak geçer canımm kıyamam minicik kuzuyaaaaaopuyorumnanaktan

canımmmmm
Allah nice yaşlarını kutlamayı nasip etsin sağlıkla ve beraberce :Saruboceq:
yakışıklıyı öperim ben deŞeniz

hoşgeldin starımmmopuyorumnanaktan

bende çok merak ediyorum emeli yaaaaaa:gitme:

adenzar arkadasım masallah bebgin cook tatlı canım..

Allah nazarlardan saklasın..dogum hikayenide bekliyoruz ..

hoşbulduk canım,
yok ben daha doğurmadım ama çok heyecanlıyım. normal doğum olunca insan böyle hergün bekliyo heran doğuracakmış gibi.

hay maşallah güzel kızımıza,çok tatlı annesi bu.kaç kilo oldu şimdi bıdık? demek şu anda 35 haftalık olması gerekiyordu,kızlar ben hala bebeğim küçücük sanıyorum bu kadar bebeğin karnımda yaşadığına inanamıyorum nedense doğupta elime verince şok olcam sanırım

Hepimisin oyle cnmm son zamanlarda iyice yavaslaıyo hareketleri benimki dondurma çikolata ve sütte baya heycan yapıyo gerci, bi de babasının ismini soledigim zaman delikafadulden

Oyyy Eylülümüzde geldi demekkk süperrrr, allah annesine babasına şirin ablasına bagıslasın kuzuyu, saglıkla büyütmeyi nasip etsin insallah opuyorumnanaktan Sende bizden cok selam sole diloşaaaa :sinifsinif: Duygu hezeyanıııı

Oy oy demek yagusuklu delükanlumuzun dogumgünü bugünnn, hepiii deee börtdeyyyy tuu himmm kaydirigubbakcemile3 Yirim onu ben masallah annesiii, iyice büyüdü valla bilmiyrummm artıkkk :içelim: Allah nice nice yıllar göstersin sizlere hep beraber cnmmmm Şeniz

evet adenazer.doğru söylüyorsun. geçengün alışveriş mekezinde yorulup oturdum yayılarak.önümden bir bayan ikizleriyle geçiyor yanında annesi babsı bbeklerin biri onlarda kadın dönüp bana oh oh dinlenin bakalım şimdi en iyi zamanlarınız dedi bende evet herkes öyle diyor dedim.her zamanın zorluğu başka tabi.

Adenzarrr masallah kızımız cok tatlıı ya, allah nazarlardan saklasın onu, minicikkkk ellerini yerimm ben canım benimmm ay gorunce aglayasım geld sevincten artık tutamıyorumm kendimi yahuuu :sinifsinif:

Diloş eylulunu kucagına aldın sonunda allahım ne buyuk mutluluk darısı bızlerınde basına ınsallah:Saruboceq:

artık yavas yavas dogurmaya basladık sırayla kızlar hepımız ıcın dua edıyorum saglıkla kucagımıza alalım bebıslerımızı dıye:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…