2009 Şubat Anneleri

canım bebeğin boynunda kordon olunca genelde sezaryen yapıyor doktorlar. doğum yapan arkadaşlarımdan birinin başına gelmişti sezaryen oldu. tabi son ana kadar da herşey değişebilir. karar senin:CüvCüv:

teşekküredrim arkadaşlar doktorun asistanıyla konuştum şimdi cumartesi en son bizi alıcak bencede telaşlanıcak bişey yok ama işte anlatamıyorum insanlara bende doğum konusunu oluruna bıraktım normal istiyorum zorunlu bşey olmadığı sürece sezeryan düşünmedim ama tabi son anda can tatlı derlerya bakalım hangisi kısmet olucak

ssaslan canım döndün mü. Hoşgeldin. Oğlun nasıl Alllah onu sana ve eşine bağışlasın.

slm kızlar,ben bugün anca girebildim bi miskinlik var üzerimde:1closedeyes: havadan heralde.
neyse bi duş falan alıp kendime geleyim.
bu arada sibel o yokken yazılanları okumaya çalışıo sanırım :))
kızzzz uğraşma boşuna bi cvp ver önce sonra okursunklava:

Kızlar yaa
geldim neler oldu neler bitti diye okuyayım baştan dedim ama
benden sonra çeneniz düşmüş sizin yaaaa
bitmiyooooooooo

kızlar en güzel şekilde yavrularınızı kucağınıza alın inş.
inanılmaz tarif edilemez bir güzellik
bu arada doğumdan beri toplamda sanırım 10 saat uykuyu doğrultamadım
durduk yerde kafam geri düşüyor :))
bi okuyayım yazılanları sonra size doğumla ilgili olanları yazacağım
bu arada doğum öncesi tarılamadım ama doğumdan sonra ilk yürüyüşümde direk tartıya çıktım
ilk hamilelik dr kontrolümde 73,5 tum şimdi 77,5
sadece 4 kilo kalmış bende

canım senden haber almak cok güzel.tosunumuz napıyo ondanda haber ver

ayyy ne güzel 4 kilo dediğin nedirki,bide sen sürekli yattın yani yakamadında aldıklarını.
canım ya valla maşallah,Alahım nazarlardasn korusun hele bide tosunun fotğrafını görünce nasıl heycanlandık bi bilsenhihoyyyt

Ayy canım ne güzel 4 kilo hiçbirşey değil. Onu sen hemen verirsin. Merak etme. Seni aramızda gördüğümüze hepimiz çok sevindik. Oğlunun resmini görünce çok duygulandım. Emin ol ki sanki kendi bebeğim olmuş gibi sevindim. Ağladım. Allah herkese senin gibi bebişleri kucağımıza almayı nasip etsin. Çınarı öpüyorum. Yanlış oldu kokluyorum. Sakın kimse öpmesin ha o çok hassas.

ssaslan çok sevindim iyi olmanıza inşşallah bizdede sadece 4 kilo kalır sen allahın izniyle kavuştun şimsi sıra bizde

ssaslan canım hoşgeldin hadi çabuk dön anlat bize neler yaşadın valla burada meraktan bi kaldık bu arada tekrar allah bağışlasın diyorum canım...

ssaslan canım hoşgeldin.a.s.bebeğin tekrardan hayırlı olsun.allah ağız tadıyla büyütmeyi nasip etsin.çok şeker yeğenimiz maaşallah.allah sana ve eşine bağışlasın.sen kilyu falan takma şimdi hem zaten takılacak bir kilonda kalmamış.bir an önce iyileş.doğum hikayeni merakla bekliyoruz. nasıl sezeryan olayı çok zromu tecrübelerini paylaşmanı bekliyorum benimde sezeryan olucak da.

sibelcim çok sevindim iyi olmanıza bu arada 4 kiloyuda en kısa zamnada verirsin canım buarada cicime nerde ya merak ettim

gozunn aydın olsun ssaslan ..senı adına ne kadar sevındıgımı anlatamam.allah analı babalı buyutsun sevgılı oglunu.

sssaslancım allah ikinize de sağlık versin döndüğüne sevindim oğlunu bizim için de çok çok kokla hayatım kendinize iyi bakın doğum hikayeni bende dört gözle bekliyorum

ssaslan hoşgeldin canım hayırlı olsun bebeğin oğluşun çok tatlı allah nazarlardan korusun. doğum hikayeni bekliyoruz tecrübelerini bizimle paylaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…