2009 Şubat Anneleri

amin akvaryumm :) benimki 30 ocakta başlıyo.. aslında daha erken de çıkabilirdim ama sonrasında lazım olur die 5 hafta çalışabilir raporu almıştım hem de evde zaman geçmez die düşünmüştüm

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:gunaydın arkadaslar...cok zor uyandım bu sabah karnım muthıs derecede sert nefes alırken bıle zorluk cekıyorum sızce bu normalmı:çok üzgünüm:

amin akvaryumm :) benimki 30 ocakta başlıyo.. aslında daha erken de çıkabilirdim ama sonrasında lazım olur die 5 hafta çalışabilir raporu almıştım hem de evde zaman geçmez die düşünmüştüm

evet canım doğru düşünmüzsün.izinler bize doğumdan sonra daha çok lazım olucak.bebişlerden ayrılmak ne kadar zor olur kimbilir.bende 5 haftamı sonraya aktardım.miniğimle daha fazla zaman geçirmek için.ama kendini fazla yormadan çalış asosyecim.kaydirigubbakcemile3bırak başkaları yapsın sen misafir sayılırsın orda.kaydirigubbakcemile5

Günaydın güzel anneler...
SSaslan ın dünyalar tatlısı meleğine bayıldım. O ne güzellik öyle Rabbim nazarlardan saklasın. Ben ve oğluşum iyiyiz. Bu sıralarda daha hareketli. Geçen hafta daha yavaştı. Tedirgin olmuştum hatta ama çok şükür şimdi gayet iyiyiz.
Bende sezeryanda karar kıldım. En son gittiğimde hemen karar verme demişti doktorum. Ama ben normal doğum yapamayacağım. Sezeryan için de 8 Şubat der muhtemelen..:)
Kıyafet olarak hiçbir eksiği kalmadı bebeğimin, hatta teyzeleri öyle abartmışki 3 üz doğursam bile birşey almama gerek yok. Çorap ve eldiven hariç tabi. Onları henüz almadım.
Gece yatağa yatar yatmaz sızıyordum ama artık uyuyamıyorum. Ve gece boyunca 2-3 kez tuvalete kalkıyorum. Tuvalet olayı çok sıkıcı ya...
Önümüzdeki hafta Cuma izne ayıralacağım. Çantayı falan da ozaman halledeceğim.
Umarım bebeğim vaktinden önce sürpriz yapmaz bana...

Hepiniz iyi olun kızlar...

büyük ihtimalle normaldir canım artık son günler nede olsa.bende de sertleşmeler çok fazla oluyor.ve nefes almamı müthiş zorlaştırıyor.canını sıkma.için rahat değilse doktorunu ara bir sor canım ama normaldir diye düşünüyorum.sen sıkma canını:teselli:

kızlar ben de bu karın sertleşmesi ve nefes almada zorluk akşam yemeğinden sonra peydah oluyor...ondan sonrada yat yatabilirsen tabi....göğüslerim karnım hepsi bütünleşiyor taş gibi oluyor karnım valla..doktorumu aradım geçen akşam panik yapıp...yemek ve sonrasındaki hareketsizlikle ilgili dedi...rennie tablet çiğne dedi...kızlar bayağı fayda ediyor o tablet...yaklaşık 1 saat sonra filan bir rahatlama hissediyorsunuz...ayrıca akşam yemeklerinden sonra soda iç dedi...hee bunları yapıp 8 saat mışıl mışıl uyuyor muyum..tabi ki hayır...40 dakika uyuyorsam 15 dakika dikiliyorum...ne zaman sabah 7 suları oluyor işte o aralar 1-2 saat uyuyabiliyorum....hadi az kaldı kızlar sıkalım dişimizi...

Asosyecim benimde 30 ocakta başlıyor.Sırf bebeğimle daha fazla vakit geçirebilmek için calısıyorum halen.37.hafta bitiminde ayrılmış olcam işallah.

belim çok ağrıyo oturmaktan bi yatak olsaydı burda öğle arası yatıp dinlenirdim ne güzel olurdu

Asosyecim bende anklıyım doğma büyüme.Yaklasık 27 sene sonra denizliye yerleştik
Bakalım ilerde yine ank düsünüyoruz geçebilirsek.
Bebiş kemiklerimi çok acıtıyor artık bazen diyorum yeterrr cıkda sevelim seni
Bi yandanda doğum geliyo aklıma ister istemez korkuyorum sendemi sezeryan düsünüyorsun.

ya benimde şeyimin ordaki kemikler çok acıyo ben hiç düşünmek istemiyorum doğum kısmını ama doktorumla da hiç konuşmadım son anda doktor ne derse kabulum yani karar vermedim. hayırlısı diyorum

merhabalar kimsecikler yok yine bende temizilk yapıyorum buzdolabını temizledim sular çok soğuk ellerim acıdı valla artık hergün yapabildiğim kadarını yapıyım diyorum son ana kalırsa bitmicekmiş gibi geliyor

günaydın arkadaşlar bende bu gece rahat uyuyabildim sonunda. saat 1 de kalktım yataktan biraz abartmışım bende dün çantamı hazırladım şafak 19 kızlar 2 şbatta oğlum kucağımda olacak inş.

ay ne güzel az kalmııışş daha çantanı yeni mi hazırladın? ben de geç kaldım hazırlamam lazım hemen diyodum kendi kendime.. rahatladım şimdi

Slm güzel anneler,bende yeni yeni ayılıyorum.
Tatoşcum senden hbr almak çok güzel,dualarımız sizinle canım,Allahım en kısa sürede bebişini sağlıklı bi şekilde kurtarsın hastanelerden.

kızlar geceleri benim wc olayım iyce arttı en az 5-6 kere kalkıyorum ve bu durumda uykudanda bişey anlamıyorum.ama nefes zorluğu falan geçmeye başladı artık,sanırım bebek aşağı indikçe ciğere baskısı azalıyor,ama bu seferde tuvalet ihtiyacı artıyor,ayrıca bacak aram dayanılmaz şekilde sanki balyozla vurulup çürümüş gibi acıyor.napalım azcık kaldı sabırrrrrrr:Saruboceq:

şimdide sizi yine gördüğüm abuk sabuk rüyamı anlatayım:))
biz hepimiz böyle yurtmu desem kampmı desem öyle bi yerde yaşıyormuşuz bütün şubat annelerikaydirigubbakcemile3 çok büyük bir ev gibi. geceleri ben ve derinzlm çok sık tuvalete kalkıyoz diye siz şikayet ediyosunuz,uyuyamıyoruz yatın artık falan diyosunuzbenneyaptımki
bide aybukeyi görüyorum işe gidip gelio hala,hepimiz evdeyiz bi tek o kalmış,ısrarla çalışıo ama koca göbekle yazık nasıl zorlanıo gidip gelirken.
bi çoğumuz koltuklara falan yığılmışız hiç bişey yapmadan öyle tembel tembel oturuyoz ve diyoruzki ''ne iyi oldu böyle artık pc başında uzun süre oturamıyoduk,böyle rahat rahat konuşuyoruz''
işte böyle kızlar ben yine manyadımmmmkafamçokkarıştı

hihoyyyt hihoyyyt naberler annişlerkaydirigubbakcemile3 ben arkadasın telefonuna uyandım yoksa daha uyuyordum bu saatlerde.iyike aramış uyanmısın yoksa kafamda agrı yapıyor.
benimde şeyimin kemiği ağrıyor valla.CADIARZU doğsunlar artık yaa.
bende nasip olursa cumartesi falan gidiyorum :1no2:

ilahi vidiii :roflol: :roflol: bu nasıl rüya kıs sositososito hahh vallahi çok güldüm :roflol:

ilahi vidiii :roflol: :roflol: bu nasıl rüya kıs sositososito hahh vallahi çok güldüm :roflol:

tekrardan günaydın canıma.s ay kız ne bilim benim rüyalar iyce zıvanadan çıktı,kocişe anlatamıyom zaten artık çok dalga geçio benimle, laelaelaelaelae gerçi dalga geçilmicek gibi değil gördüklerim ya,Allah sonumuzu hayır etsin

Vidicimm yaa,
Uyumak demeyin bana benimde geceleri tuvalet ihtiyacı sıklaştığı için sık sık uyanıp kalkıyorum.Sonrada bazen uyuyamıyorum.
Siz ama telafi ediyonuz yaa biz halen aybuke gibi calısıyoz anacımm gün sayıyom valla.
Sırf bebişimle doğum sonrası biraz daha fazla vakit geçireyim diyee.
Gördüğün rüyada güzeldi canım.Gerçekten öyle bişi olsa doğuma kadar şu pc basında oturmadan biraraya gelsek hatta bu kk bize tüm şubat hamişlerine tatil hediyesi cıktı dese ...
Katılan olur mu dersin ben katılırım vallahii...
Gördüğün gibi hayallerde de sınır yok :))

dersu kız delimisin katılınmazmı hiç,oooo süper olurdu valla,şöyle ultraherşey dahil bi tatil,bide tam teşekküllüü doğumhaneleri falan olacak tatilköyünün:roflol:
ahh ahh hayal bile olsa güzel walla.
Allahım size,tüm çalışanlara kolaylık versin.bende istiodum çalışmayı ama oğluş izin vermedi siz en azından doğum sonrası rahat edeceksiniz iyi tarafı bu güzelim,napalım bebişler için herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…