2009 Şubat Anneleri

günaydın kızlarrrrrrr :CüvCüv:
güne bol bol gülücüklü başlayın gününüz güzel geçsin bebişlerde gülsün :sm_cool::roflol::dance::1hug:kaydirigubbakcemile3

Günaydın canlarım ve minik bebişleri
kızlar akşam doktordaydım hoca Allahu Ekber dedi biz hala ultrasondaydık doktoruda iftardan ettik :) Oğluşum olacakmış çok istiyodum bi oğlum olsun 19 haftalık oldum bugün, doktor yanılmamıştır dimi ultrasonu biraz eskide ben kızmdada ona gitmiştim 8 yıl önceki aynı ultrason cumartesi günü 4 boyutluya girecem büyük ihtimalle erkek dedi çünkü cinsel organını eşimle bana gösterdi ama anlamadık kordonunu göstermiş olmasın

hayırlı olsun güleda artık 19 haftada yanılma payı yoktur gibime geliyor. dr.lar emin olmadan söylemiyorlar hem. erkektir o erkektir.

QUOTE=nilocan;3945527]Kızlar 3 lü test sonucumu aldım geçen gün free beta hcg olması gerekenden biraz düşük çıkmış dr bi daha ki gittiğimde detaylı usg yapacakmış çok korkuyorum free beta hcg nin bebek üzzerinde ne gibi bi fonksiyonu var bilen varsa yardım edebilirmi lütfen[/QUOTE]

Canım akşam doktorla bu 3 lü tarama testini detaylı konuştuk
Doktoro bir soru sordum İnternette okuduğuma göre Amniyo sentez yaptırmdıktan sonra 3 lü tarama testinin bi anlama gelmediği yazıyor dedim
Tamam senin kafan karışmış bu konu üzerinde biraz konuşalım dedi Eğer Amniyo sentez yapılmasını zorunlu görseydik niye 3 lü yada 4 lü tarama testleri çıksın ki, dedi evet kesin sonuç istersen amniyo sentez yaptırılmalı dedi fakat eğer üçlü tarama testinde riske girmiyorsanız ve yaşınız 35 in altında ise ve ailedeve eşinizin ailesinde Down sendromu yok ise korkmamıza gerek yok dedi ve 3 lü tarama testinin %10 doğruluk payı vardır dedi o yüzden 3 lü tarama testinin sonuçlarına kafana takma ve ayrıca detaylı usg herkese yapılıyor artık bende cumartesi gireceğim Down sendromu çok nadir rastlanan kalıtsal bir sorun ailende ve sende böyle bi vaka yoksa 3 lü tarama testi sonuçları kötü çıksada testin yanılma oranı % 90 canını sakın sıkma Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

derinzlm cnm doğum günün kutlu olsun allah bebeğinle ve eşinle sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyorum

nisancım ayrıntılıyamı gireceksin? sen ne kadar ödeme yapcaksın? ben sanırım izmirdekine gidicem profesör çünkü bakacak olan kişi napalım ne paralar verdik 180 daha bayılırız artık..

canım fakülteye gittim tanıdığımız dr vasıtasıyla sadece ayrıntılı ultrasonla inceledi değerlerini söyledi çok şükür bebekte bi sorun gözükmüyor şimdilik sadece suyum azmış bol su içmem lazımmış öyle dedi takip ettirmem gerekiyomuş para falan ödemedim yani zaten ödenecek olsaydı ssk ile anlaşması varya artık ona göre gitmiş olurdum

günaydın arkadaşlar mutlu neşeli bir gün geçirmeniz dileğiyle:))

derinzlm doğum günün kutlu olsun canım ailenle nice mutlu yıllara :)))

Günaydın canlarım ve minik bebişleri
kızlar akşam doktordaydım hoca Allahu Ekber dedi biz hala ultrasondaydık doktoruda iftardan ettik :) Oğluşum olacakmış çok istiyodum bi oğlum olsun 19 haftalık oldum bugün, doktor yanılmamıştır dimi ultrasonu biraz eskide ben kızmdada ona gitmiştim 8 yıl önceki aynı ultrason cumartesi günü 4 boyutluya girecem büyük ihtimalle erkek dedi çünkü cinsel organını eşimle bana gösterdi ama anlamadık kordonunu göstermiş olmasın

günaydın canım bizde bugün 19 haftalık olduk beraber gidiyoruz hihoyyyt
doktor erkek dediyse dogrudur ne kadar bize net gelmesede onlar biliyor kaydirigubbakcemile5
Allah gönlüne göre vermiş ne güzel hihoyyyt saglıkla kucagına almayı nasip eder inşallah :Saruboceq:

kıslar hepinize günaydın. derinzlm seninde doğumgünün kutlu olsun tatlım.hepinize iyi günler diliyorum.

ben henüz olmadım.sağlık ocağına bayramdan sonra gideceğim. o gün cağırdılar aşı için.

canim benim asil sen kendine dikkat et yola cikiyorsun doktorunla konus gitmeden tekrar
seni cok özlicez cok uzun gidiyorsun yawww :dilcikar:
bende evdeyim bayramda bizim burda hic bayram havasi olmicak :çok üzgünüm: tek babasi var esimin , ya onlara gidicez bir iki saatligine yada onlar bize yemege gelcekler a.s

sende bebisine iyi bak bebegi dinleme aletini unutma cantana koy simdiden yolda SIKILMAZSIN şutarafagitti
bende bir kac güne kadar alicam o aletten haberleri yazarim tatlim
yorma kendini oralarda yardim etcem diye ok ???
görüsmek üzee su gibi gidin su gibi gelin senağlama :a015:

Arkadaşlar bu bebek dinleme aleti nedir? İlk defa duyuyorum. Nerden alıyoruz? Ve ne kadar ücreti?

Arkadaşlar bu bebek dinleme aleti nedir? İlk defa duyuyorum. Nerden alıyoruz? Ve ne kadar ücreti?

ben duymuştum angelsounds diye bişeydi galiba. ama fiyatı heryerde farklı kimi yerde 60 kimi yerde 110 değişiyo canım. netten ara angelsounds diye çıkar.

cnm karnindaki bebegin hareketlerini ,hickiriklarini ... duymak icin sanirim kap atisini bile duyabiliyormussun .
türkcesini bilmiyorum internetten satiliyordur kesin . hihoyyyt bende alcam bir kac güne kadar hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

mrb kızlar ben bugünde grip oldum bogazım başım felaketim bide üstüne işteyim.gerçi sabah daha kötüydüm ama yine de sesim çıkmıyor ya ne çok hasta oldum ben bu aralar.

hihoyyythihoyyyt şimdi eşimle görüştüm ve bayramda mersine gidiyoruz çok mutluyum çokkkkkkkkhihoyyythihoyyyt
k 3 gün orda olcaz ama herşeye deger :teytey::dance::sm_cool:

hihoyyythihoyyyt şimdi eşimle görüştüm ve bayramda mersine gidiyoruz çok mutluyum çokkkkkkkkhihoyyythihoyyyt
k 3 gün orda olcaz ama herşeye deger

ay canım güzel ailenin yanına gidecegine sevindim.a.s. bizde ilk konya ya gidecez kayınvalidelere sonra adanaya annemlere. ama kayınvalide gelmeyin diyo kocamda gitmek istiyo 1 yıldır gitmiyo annesini yanına baya canımızı sıktı:eek:klava: kadın illa gelmeyin bebege bişey olr bizde tatile gidecez falan filan baya saçmaladıkötükedihüso. bu herkesin kayınvalidesi bir garip normalda kaynanalar hiç gitmesin isterler buda hiç gelmeyin diyor kötükedihüso
Allahım ya. aslında hiç gitmek istemiyorum eşimin hatrına bakalım ne olacakkafamçokkarıştı

X