2009 Şubat Anneleri

öyle özellikle birşeyi sürekli yemedim yemiyorumdaaaa.ne canım isterse onu yiyorum.şuan elma yiyommm mesela :)

Cimcimecim merak etme büyük dayilarda net var girerim arada ordan ben yazarim sana yalniz birakmam seni:1hug:

üffff herkez tek tek gidiyor sende gidiyorsun cnm yaaa senağlama
ben artik formda tek kalicam sanirim kendim soruu yazar kendim cevaplarim
sen nekadar kaliyorsun cnm orda ?? bari sen cok kalma :mymeka:

canım 8 gün kalcaz.ama bana 8 yıl gibi gelir heralde-tatlicadiarzu-

bebisim üzülme cnm bayram sonrasida annenlere gidersiniz insallah
bak ben annemi kac yildir görmüyorum torununu bile koklayamadi kadincagiz daha
msn cam olmasa daha kötü olcakti
insallah bir dahaki bayramada annenlerle gecirirsiniz

Kızlar iyi geceler ay nerelere gidiyorsunuz yaa aşkolsun valla . ben buradayım cimcime baş başa kaldık senle :)))
Ben ancak şimdi girebildim nete. Bugün benim doğumgünümde eşimle keyif çattık bütün gün :)) Böyle bi garip heyecan var içimde kızlar yaa kalbim çok hızlı atıyor sanki

canım 8 gün kalcaz.ama bana 8 yıl gibi gelir heralde-tatlicadiarzu-

oo sende cok uzun kaliyormussun yaa senide cok özlicez cnm sende yanina ayetel kürsi al cantanda kalsin hep :mymeka:
cok iyi anliyorum cnm seni ,8 yil az bile kalir
umarim cok vidi vidi yapmazlar cnm :Saruboceq:

yasgünün kutlu olsun cnm uzun süre bebisinle esinle mutlu saglikli yasaman dilegiyle a.s.

oo sende cok uzun kaliyormussun yaa senide cok özlicez cnm sende yanina ayetel kürsi al cantanda kalsin hep :mymeka:
cok iyi anliyorum cnm seni ,8 yil az bile kalir
umarim cok vidi vidi yapmazlar cnm :Saruboceq:

canım annemlerde de internet var.kardeşimden müsade bulabilirsem girerim.bende sizi cok özliycemsenağlama beni sizlerden baska anlayan dinleyen yokkk zatensenağlamasenağlama

kizlar size iyi geceler benim biraz kasiklarim agriyor ,dünde bi an hamile oldugumu unuttum 50 cm lik televizyonu kaldirdim ,cok sükür bisey olmadi
bebisim yarin konusamadan yola cikarsak kendine iyi bak
vaktin oldukca yaz bizi habersiz birakma
hoscakal cnm öptümm

canım annemlerde de internet var.kardeşimden müsade bulabilirsem girerim.bende sizi cok özliycemsenağlama beni sizlerden baska anlayan dinleyen yokkk zatensenağlamasenağlama

kardesin izin verir cnm bebis teyzelerini özlemis dersin
hepimiz burda birbirimizi cok iyi anliyabiliyoruz gercekten cogu seyleri ayni anda yasiyoruz
ben uzanmaya gidiyorum kasiklarimdan bisey asagiya dogru cekiliyor normal dimi ??kafamçokkarıştı

canım tabikide normal.bebekler su anda kasıklarda oluyor genelde ve kasılıyor bazenleri öne geldiginde.benimde bebek geliyor taaa önee saga o zaaman agrıyor gaz var gibi oluyor.sonra aklıma geliyor bebek oldugu elimi koyup bakıyom orda top olmus poposunu dayamıs bizim kız :roflol: artık nasıl rahatı oluyorsa o pozisyondakaydirigubbakcemile3

Kızlar 3 lü test sonucumu aldım geçen gün free beta hcg olması gerekenden biraz düşük çıkmış dr bi daha ki gittiğimde detaylı usg yapacakmış çok korkuyorum free beta hcg nin bebek üzzerinde ne gibi bi fonksiyonu var bilen varsa yardım edebilirmi lütfen

nilocan o değerin ne anlama geldiğini bilmiyorum. fakat dr. önemli bişey olduğunu düşünseydi mutlaka amniyo sentez için sıvı alırdı. üzülme benimde afp değerim sınıra yakın derecede düşük çıkmıştı ama ayrıntılı ultrasonda buna anomali taraması deniyormuş, çok şükür bişey çıkmadı. senin de çıkmaz. tecrübeli dr. zaten normal ultrasonda da heryerini kontrol ediyor bebeğin ve bir anormallik varsa gözüne çarpıyor.

canım çok geçmiş olsun. sen kendine dikkat edersen o erken gelmez merak etme. herşeyi boşvereceksin sadece bebeğini düşüneceksin. yat dinlen, bak onlar doğduktan sonra bu günleri özleyeceğiz belki de.

iyi yolculuklar iyi tatiller ve iyi bayramlar bebişim. sağlıkla git sağlıkla gel inşallah.a.s.

bizde cumartesi günü çıkıcaz yola.6 saatlik.sevgili kaynanacıgımın ve görümceciğimiin yanına gideceğimkötükedihüsokötükedihüso

demircoolcum sana da iyi yolculuklar. orda kendini fazla strese sokma sakın. hiç iş yapma. tadını çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…