2009 Şubat Anneleri

gecmis olsun cnm tavuk suyunu dene gercekten ise yariyor kaydirigubbakcemile5
bebiste hapsur hapsur yapiyordur simdi :roflol: şutarafagitti

saol canıma.s.

güzel dileğin için çok teşekkür ederim..elimden geldiği kadarda olsa kendime iyi bakmaya çalışıyorum ...
inşallahh senin ve benim gibi sorunu olanlara rabbim yardım etsin..inşallah bebeğimiz zamanından önce gelmez ve sağ sağlim kucağımıza almak nasip olsun...
birbirimize dualarımızda yer verelim :1hug:

çok geçmiş olsun canım...bol bol c vitamini al tatlım...:teselli:
rabbim tez zamanda şifanı versin.:Saruboceq:.bende grip olacağım galiba burnumu çekip duruyorum..inşallahhh olmamm:Saruboceq:

canım sen alamanya da yaşadığına emin misin? :1shok:bizim burada hangi doktora gidersen 3d ultrasonu var, türkiye daha mı atik yani bu konudaa:sm_cool:, ohh beee sonunda alamanaya yı geçtik..:teytey:

neyse şaka bir yana, ne yani şimdi ayrınıtılı ultrasona da giremeyeceksen, ne olacak? bari 3lü testi yapsaymış, onun zamanı da geçti sanırım sende, bence bir şekilde git oraya, ya da en iyisi bayramda türkiyeye gel, heryerde bulursun..kaydirigubbakcemile5

buğün 3 lü tarama testtimin sonucunu aldım..doktoruma gösterdim..çok şükür sonuçlar çok güzel çıkmış.
çok sevindim... :teytey: :teytey:
buarada karınaltımdaki ağrının nedenini sordum oda akıntı olup olmadığını sordu var dedim..bana ilaç yazdı karın ağrısına neden olan meğerse akıntımmış..bakalım yarın alıp kullanmaya başlıyacagım..
kan ilacıda yazdı ama inşallah çok midemi bulandırmaz...ama katlanacağız ne yazıkki...

kaydirigubbakcemile3 her kadin doktorunda yokmus cnm aramadigim yer kalmadi , en sonunda bi yer buldum orda yapiyorlarmis yakinda birde , gelecek ayin 9 unda randevum var doktorumda sırnaşık şey ayy insallah bu defa kesin bi cinsiyet söyler doktor ,simdilik erkek gibi ama kesin degildi şutarafagitti :CüvCüv:

esimde ise gitti tüm isleri benim basima biraktiii kötükedihüso yapabildigim kadar artik oglumuda strese soktum baba gelcek diye hemen nasilda topladi odasini , simdi duyuyorum gene oyuncak sepetini döküyorrrrrrrrrrr : IMDAAAAAATTTTTTTT

hem buraya yaziyorum hemde evi toplamaya calisiyorum kafamçokkarıştı bi yandan da ocaktaki yemege bakiyorum

gecmis olsun cnm tavuk suyunu dene gercekten ise yariyor kaydirigubbakcemile5
bebiste hapsur hapsur yapiyordur simdi :roflol: şutarafagitti

Sorma cimcimecim hamile kaldığımdan beri zaten hapşurmaktan nefret ediyordum. İçim oynuyo sanki. Şimdi hem çoğaldı hem şiddetlendi, kuzucum içerde acayip sinir oluyordur kesin. klava:

kızlar bir d eşu çorba meselesine gelince, iliyorum içmemem gerekir ama ben 3 akşamdır aceleden hazır çorba yapıyorum ve onu içiyoruz, bebeğe çok mu zararlı yaaa, içinde koruyucu madde olmadığı doğal yolla kurutulduğu yazıyor üzerinde..

Valla aramızda kalsın bende içiyorum çorba yapmayı sevmiyorum çünkü o daha kolay çok içmiyorum zaten . katkısız diyor umarım doğrudur .benneyaptımki

benimde öyle çok kaşınıyodu bebeyagı sürdüm geçti evde varsa bi bebeyağını dene istersen digerlerini alana kadar.ewet mersinliyim ama şuan tekirdagdayım malesef ((

slm çilem , ben de eş durumundan ayrıyım memleketten, bu yıl da hamilelikten gidemedim, artık yaza diyorum ya, bilmiyorum bebek izin verecek mi? naniknanik özledim vallahi en son 19 mayıs tatilinde gitmiştim, bayramda da gidemeyeceğim malesef

ne kadar içinde koruyucu yok deselerde şahsi fikrim ben inanamıyorum..bu kadar uzun süreli dayanmasıı kolay değil..
ne olursa olsun çorbanızı kendiniz yapın vitamini bolca bebeğinize ve kendinize yararlı olsun..sevgilerrr:1hug:

iftara 10 dk kaldı eşim şimdi beni topa tutacak, gideyim de sofrasını hazırlayayım garibimin...

benim de valla pilavın altı tutmuş :))) kalkıyorum bende herkese iyi akşamlar afiyet şeker olsun sofranızdan yoğurdu eksik etmeyin bebişlerinize bol bol kalsiyum olsun :)))

Neden annemler tarhana yapıyor 2 sene duruyor eğer dedikleri gibi aynı yöntemse dayanır .

Allah izmirde bebeklerini kaybeden her anne ve babaya sabır versin allah kimseye aynı acıları yaşatmasın .

kızlar iyi akşamlar nerelerdesiniz kimse yokmu.sabah ben yoktum şimdide ben varım kimsecikler kalmamış herall

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…