2009 Şubat Anneleri

doktorlar bazen enson söylüyceklerini en başta söylüyolar ben geçen kış akıntıdan dolayı gittim doktorum yara var dedi bi test yapcaz dedi ok dedim meger yaptıgı smear testiymiş.kanseri araştırıyor ama beni hiç korkutmadı sagolsun sonrada ögrendim ben.sende sıkma canını bide başka doktora danış bakalım.

arkadaşlar benim yarın ayrıntılı ultrasonum var. 3 lü testte 1 değer sınıra çok yakın çıkmıştı. bu yüzden çok endişeliyim. lütfen dua edin benim için. yarın öğleden sonra size güzel haberlerle geleyim.

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım :Saruboceq:Şeniz

Kızlar günaydın;
Ya ben doktorun verdiği ilaçları içemiyorum hep aksatıyorum:1no2:, normalde de ilaç içemeyen biriyim ama bunlar hem kocamanlar hemde çok iğrenç kokuyorlar (megadyn ve ferro sanol duodenal) acaba içmesem sorun olur mu? :çok üzgünüm:

canım bende kullanıyorum ama mutlaka iç hem bebek hemde senin için gerekli sakın ihmal etme

Canım benim de doktorum diğer kremlere para vermene gerek yok bu kremden al dedi 22 gibi bişidi fiyatı ben 1 aydır kullanıyorum kokusuda kötü değil şuana kadar da hiç çatlağım yok allaha şükür ama bilemem bundan sonra olurmu sositososito

kizlarr mrb
doktorum beni d3 ultrason icin bi hastaneye göndermisti ya
neyse baktim adrese sehir disinda ( doktorumuzu aradik baska yerde yokmu dedik kendiniz aramalisiniz dedi
bir cok yeri aradim 3d yapmiyorlar, yakinimdaki hastaneyi aradim onlarda yapmiyorlar
sinir oldum doktoruma bana liste vercegine tek bir doktora gönderiyor oda taaaa nerde , kesinlikle oraya gitme imkanim yok

Merhaba canım bu bacağına giren kramplar konusunda hemşire arkadasın doğru söylemiş bende bugün doktora gittim benimde bacaklarımda kramp şeklinde değilde üstüne yatmaktan ağrı oluyodu.Doktorda kramp şeklinde ise kalsiyum eksikliğinden kaynaklanacağını söyledi.Benim bacak ağrılarım içinse magnezyum yazdı.

göğüsteki ağrı bendede oluyo canım bir an sızlıyo ve geçiyo bacaklarımdada gece tek tarafta uzun süre yatarsam oluyo

özlemcim bu krem kaç ml veya gr bana da bonali tavsiye ettiler de 200ml 70 lira bu krem daha uygunsa bunu alayım bari

hangi değerin 1 e yakın çıktı amniyo sentez mi yaptırıyorsun cnm

Canım sen üçlü testini yaptırdın mı?.Doktor konusunu ne yaptın?.

canım ben 2li testi özel gülhan tıp merkezinde yaptırmıştım 2 doktorum da üçlü teste gerek yok dedi ama ben içim rahat etsin diye cuma günü devlet hastanesinde yaptırdım üçlüyü sonuç yarın çıkacak iyidir inşallah doktor konusunda da Nuray Aydına devam edeceğim sanırım onda 4 boyutlu ultrason var ve ekstra ücret almıyor 4 boyutlu için ama 6 aydan sonra 4 boyutluyu kullanıyormuş Ayşe Ulutürk'ün 4 boyutlusu var mı bilmiyorum ama Nuray Aydın özel ege hastanesi ile anlaşma yapmış artık o yüzden sanırım ona devam edeceğiz

Bende carsamba günü üçlü testi yaptırmıştım.Bugün aldım sonucu doktorla görüstüm normal cıktı işallah sende de bişi cıkmaz canımm.a.s

herkese merhaba, bugün doktora gidecektik, cinsiyet için, ama doktor randevuyu yarına aldı, 1 gün daha bekleyeceğiz malesef, yarına da misafir çağırmıştık, okadar sıkıştım ki kızlar, randevum saat 4 de, evde anca saat 4,30 ta olurum, offf eşim de 4 te çıkıyor, kalabalık misafir , artık bu akşamdan tatlıyı ve poğaçayı hazırlarım,yarına sadece yemek işiyle uğraşırım, inşallah yetişir,,

off bilgisayara virüs girdi yaaa, o kadar yavaş ki, çatlattı ben, kahretsin yaaaakötükedihüso

Slm kızlarrr, nasılsınız???

Off ya ben çok kötü grip oldum gözlerimden yaşlar akıyor sürekli, ne yapıcam ben arkadaşlar? Sadece ıhlamur içiyorum, ne yapsam geçer kızlar bebişe zarar vermesinden korkuyorum. Bir de normalde kolay kolay hasta falan olmam en son belki 3-4 sene önce grip olmuşumdur, bu da bebişime denk geldi çok sinir oldum yaaaa.

Kızlar merhabalar
TESTyaptıracaklar inşallah sonuçları iyi çıkar da keyfimiz aynen devam eder.
KRAMP lar magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor kalsiyum değil .
İLAÇ KULLANANLAR ben 5 tane kullanıyorum dr.uma neden bu kadar çok diye sordum sadece kan hapı çok önemli ve balık hapının da faydalı olduğunu söyledi . Kan hapından midesi bulananlar ben GYNOFERON kullanıyorum kokusu falan yok dr.una sor bakalım . Bununla değiştirir.

:1hug:
Beyza geçmiş olsun tavuk suyu çorba hazır değil ama kendin yap canım dr.lar dahi grip için çok faydalı olduğunu söylüyor içine de biraz limon sıkıp karabiber dök ay inşallah kimsenin canı çekmez . Sürekli ıhlamurla da olmaz . Birde dinlen bol bol

kolay gelsin cnm sorma banada bir iki saat sonra k.pederim ve esi gelcek
anca yemekleri yapiyorumm amann oglum birde etrafi nasil dagitmis sorma ,puding vermistim yicegine onunla oynamis heryer puding :çok üzgünüm: senağlama
hemen acilll temizlemem gerek off tam taminada bilmiyorum nezaman gelcekler oa göre firina tavuk aticam
insallah bütün bu isleri onlar gelene kadar hallederim cooooooooooook isim var cooooooooooook mirmirmirmir birde nasil uykum var biliyon mu acayip biraksalar aninda uyucam yani CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…