2009 Şubat Anneleri

Geçmiş olsun...
Hamilelikle alakalıdır belki Doğumdan sonra geçer inşallah. Siğilleri sen mi farkettin? Nasıl şikayetlerin vardı?

aman ne güzel. hayırlı uğurlu olsun. çok sevindim canım.

günaydın canım sakın moralini bozma bütün kadınlarda bu risk var
unutma sadece risk ,ve rahim kanseri ölümcül bi hastalık değil tedavisi mümkün ve sen kanser değilsin herkes gibi olabilme ihtimalin var unutma

ooo esim burger kingten sandevic aldi bir tane yedim kendimi cok kötü hissediyorum etini iyi kizartmamislar ,hafif bulantim var gecer sanirim birazdan

ben de bol mayonezli hamburger ve üzerine tatlı yemiştim. amanın bir istifra ettim ondan sonra. ayyyy çok kötüydü. bir daha ömür boyu hamburger ve mayonez yemeyi düşünmüyorum. ya benim bu bebeğim hep sağlıklı şeyler yememi istiyor. kızartmadan, cipsten, v.s.zararlı pek çok şeyden tiksindim.

çok geçmiş olsun canım...moralini bozma tedavisi mümkün bir çok kadında olan şeyler. Allah şifa versin

çok geçmiş olsun canım...moralini bozma tedavisi mümkün bir çok kadında olan şeyler. Allah şifa versin

benim de sağ göğsüme birden sızı giriyor ama çok çabuk geçiyor. dün bacağıma çok kötü bir kramp girdi gerçekten çok kötüydü.. sizde de bu şekilde kramp sorunu yaşayan varmı arkadaşlar.hemşire arkadaşım kalsiyum eksikliğinden dedi ne kadar doğru bilmiyorum.
:CüvCüv:

benimde zaman zaman vajinamda iğne batması gibi ağrı oluyo ama çok kısa sürüyor. dr sorma gereği duymadım çok önemli bişi olduğuu sanmıyom. göğüste sızlama ilgili bi şikayetim yok. çok rahatsız edici boyutta ise dr danış bence

Kramplar bende de oluyor. Özellikle gece bacaklarımı çok gerdiğimde. Evet kalsiyum eksikliğinden oluyormuş. Ama ben çok fazla kalsiyum alıyıorum .Demekki kaçınılmaz bazen.

ben de olmadı canım.

hayırlı olsun allah mutlu, sağlıklı bi şekilde oturmayı nasip etsin

canım benim ya olsun sezeryanla yaparsın doğumu. her iki doğumunda iyi ve kötü yanları var. bu yüzden bence sezeryan yapacağın için üzülme. hem siğil de değil sadece hepimizin rahim ağzı kanseri olma riski var. artık doğumdan sonra mutlaka hepimiz rutin kontrollerimize gitmeliyiz. kontrole gittikten ve varsa erken teşhis edildikten sonra artık kanser bile korkutmasın kimseyi. sen canını sıkma elifecim.

kızlar çok saolun ama çok canım sıkıldı sanki kansermişim gibi bunalıma girdim.hamilelik stresi de var oğlumu ben göremicem mi falan tam yedim kafayı ama bugün biraz daha iyiyim

günaydın kızlarrrr....bebeğimin cinsiyetinin erkek olduğu kesinleşti çok şükür...sat a göre bugün tam 19haftalığız ama bebek tüm ultrasonlarda 20+4 filan çıkıyor....boyu 19 cm...kilosu da 270 gr...gerçekten gelişim önceliği var bebekte...bu da beklenen doğum tarihini öne çeker dedi doktor...tabi o tarihi bekler erkenden gelmeye kalkmazsa....yalnız tek sorunum var hala hiçbir şey hissetmedim..ne kelebek , ne kayma ne de başka bir hareket....ben de mi anormallik var anlamadım....benim kaşıntısı olmayan akıntım vardı...doktora söyledim...bazen çamaşırı lekeleyecek renkte oluyor filan diye...mantar dedi...vajinal fitil verdi...ama fitilin içini okudum gebelik kategorisi C diyor...kullanıp kullanmamakta cidden kararsız kaldım....kaşıntım filan hiçbirşeyim yok...öyle duruyor evde ilaç...bu arada bana yazdığımız calcimax ilacı benim çok midemi bulandırıyordu...onu değiştirdi bu gidişte...plasenta maalesef hala önde...ama merak etme 1 ay a yukarı çeker...çekmezse de daha kötü durumda olan anneler bile bebeklerini kucaklarına aldı sende alıcan inşallah dedi...5 ay da 5 kg aldım bu arada allahıma şükürler olsun:))) kilo artışına dikkat dedi...hafta içi diyetisyene gideceğim kızlar..bakalım ne yapabiliriz...elimde bir liste olunca kendimi daha iyi frenliyorum...bu arada medical park hastanesi cuma akşamı kendi kendine fiyatlarını 35 ytl ye çıkarmış...benim randevum cumartesi öğlendi...tabi orda bir kıyamet koparırsın...bir isyan..bekleyen hastaları da ayaklandırdım...ücretler yeniden 10 ytl ye düştü...35 alınanlara da paraları iade ediliyor...buradan gidip 35 ödeyen olduysa haberiniz olsun....şimdilik bu kadar...

canım benim ablamdada siiller çıktı onun doktoru yakacak siileri bu arada ablamda 5 aylık hamile.sıkma o güzel canını bi yolu vardır mutlaka :1hug:

ya kızlar bende cuma günü ücret 50 ytl ödedim ama sinir oldum. bu arada sanırım hastane değiştiricem normal doğumda sezeryan da 1,600 dedi dr bence çok zaten mecburi sezeryan olacak

canım benim ablamdada siiller çıktı onun doktoru yakacak siileri bu arada ablamda 5 aylık hamile.sıkma o güzel canını bi yolu vardır mutlaka :1hug:

yani ben tek deilim canım dr ablana ne demiş ben çok takıyom da kafama. ablan hangi hastane de canım ben yeni hastane arıyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…