2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aslında dediğim gibi annemde otoriterdir yüz vermez dedemizde çekinir bizden sormadan bişey yapmaz küçük anane karışmıyorum ver terbiyesini der ama ağladımı dayanamaz

senin işinde zormuş dediğlm gibi dedemiz teşebbüs etsede icraata geçiremez

tuhaflıkla ne igisi var hatta geçen eşimle konuştuk kimi tatili sessizlik huzur olarak görür kimide bardır diskodur kalabalıktır onu sever

günaydın kızlar nasılsınız umarım herkes iyidir

ben çok yorgunum baharı göremeden yaza girdik o yüzden yaz yorgunluğu sanırım:)))

Günaydın emelcim bende yorgunum valla ama ne bahardan ne yazdan çocuklardan yorgunum sabah 7de kalkıyorum ve gece 11e kadar bi koşturmaca halindeyim ara ara çok yorgun hissediyorum kendimi bide huyum kurusun çok salamıyorum heryer temiz derli toplu olcak çocukların öğünü kaçmıcak falan filan....

günaydın kızlar nasılsınız umarım herkes iyidir

ben çok yorgunum baharı göremeden yaza girdik o yüzden yaz yorgunluğu sanırım:)))

kızlar Allah gücünüzü artırsın

Evde olunca öyle oluyo, bende hafta sonları sabah 7-8'de bir kalkıyorum, kahvaltılarını hazırla, tekrar uyut, onlar uyurken çorbalarını yap, çamaşır yıka ev topla, uyanırlar çorbalarını yedir, akşam yemeği ve peşlerinde dönerek gece yarısını ediyorum hiç oturmaksızın, Allah kolaylık versin

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar Allah hepimize kolaylık versin

Amin canım. Havalar yeniden ısınmaya başladı yaşasın, içim açıldı biraz. Aslıcığım bugün karne alıyor, okulda da kendi aralarında karne partisi yapacaklarmış!!!

Ne güzel iyi eğlenceler kuzucuklara aslı elini kullannamuyodu yanlış hatırlamıyosam dimi şimdi ne durumda bide sen yurtdışındaydın dimi yada karıştırdım :)

Ne güzel iyi eğlenceler kuzucuklara aslı elini kullannamuyodu yanlış hatırlamıyosam dimi şimdi ne durumda bide sen yurtdışındaydın dimi yada karıştırdım :)

doğru hatırlıyorsun canım Aslı sol elini kullanamıyordu ama şimdi %50 oranında kullanmaya başladı, fizik tedaviye devam. Yurtdışına iş nedeni ile çıkıyorum ama Kocaeli'nde yaşıyorum canım,

doğru hatırlıyorsun canım Aslı sol elini kullanamıyordu ama şimdi %50 oranında kullanmaya başladı, fizik tedaviye devam. Yurtdışına iş nedeni ile çıkıyorum ama Kocaeli'nde yaşıyorum canım,

oooo maşallah iyi yol katetmişsiniz Allah daha iyi etsin inşallha izmitte nerdesin

Gözünüzaydın serpilcim anladım arzucum çocukluğumda sıkça giderdim akrabalarımız var gençliğimde de sıkça gittim hem akrabalara hem başkalarına

merhabaaa....
serpilcim geçmiş olsun..
karne de alıolar di mi,öpüorum hepisini:))
biz hala ankaradayız ev bulamıoruz nevşehirde ay son asker tayinine kaldık sanırım..
niloş ii kastamonuya gittik 3 günlüğüne kendine geldi biraz yavrum,en azından biraz yemye başladı...ohh ...bugün dışarı çıkmadık yorgunmuşev de tepindik
saçlarına maşa istedi nil tedirgin oldum ama yaptım allahım ne mutlu saçından bunalan çocuk öle salındı durdu...nası büyüolar

Günaydınlarrr,
Nasılsınız kızlar, pek uğramıyor artık kimse buraya ama...

Duygu inşallah bulursunuz artık, bir rahatlayamadınız ev sorunundan. Sınavı geçmişsin, başarılar sana. Nil tam süslü pakize olmuş desene:))) Ojeler, saçları sarmalar:)))) Büyüyorlar yaaa....

Serpil babana çok sevindim canım.Göznüz aydın.

Aslıda epey yol aldı arzucum.Maşallah doğduğundan beri azimli bir çocuk oldu.Tüm hayatında devam ettirsin bu azmini inşallah.

Cuma günü egehanda karne aldı.Bu sene biliyordu artık karne alacağını.Ayrı bir hevesti onun için:)))

Günaydın, Serpilcim çok sevindim geçmiş olsun.

Aslı ve Egehan tüm hayatları boyunca başarılı karneler getirirler inşallah, daha dün doğum belgelerini almıştık şimdi karnelerini alıyoruz :)))

Nil'e bak sen şimdiden saç sarmalar falan :))

Elif'inde bu hafta sonu yıl sonu gösterisi var, çok kısa ve düzensiz gittiği halde bayağı şarkılar hareketler falan öğrenmiş, aslında gösteriye katılmasın diye düşünüyordum ama hepsini ezberlemiş maşallah, çok komik hareketleri var :)) okul'da başka birşeymiş ya, herşeye rağmen yeni yeni birşeyler öğrendiğini görmek mutlu ediyor insanı. Bakalım gösteride ne yapacak.

meral, filiz iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

elif süper bir gösteri sunacak size annesi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…