2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah Aybüke 'ye, darısı Selimhan'ın başına, Ben bu gidişle ikisini bir alıştırmaya çalışırım artık belki daha kolay olur.

selam kızlar. ben gelemedim kaç gündür ama pek kimse de uğramamış. babamı hastaneye kaldırdık onla uğraşıyoruz. kan değerleri yerlere düşmüş resmen. sebebini araştırıyorlar kolonoskopi endoskopi kemik iliği biyopsisi ne varsa yapıldı. barsaklardan şüpheleniyorduk temiz çıktı. şimdi sırda biyopsi sonucu var oda temiz çıkarsa yırttık demektir.
bizde haberler böyle c.tesi gün çağanın gösterisi var. biz (çağanla ben) hala hastayız. ama hastayız demenin sırası değil sonuçta.
neyse kızlar yorgun ve uykusuzum yazamıyorum doğru dürüst görüşürüz

geçmiş olsun serpilcim umarım kötü bir şey yoktur , çağanla ikinizede geçmiş olsun , görüşürüz kendine iyi bak canım

Kaç gündür pek sakin buralar geliyorum gidiyorum kimseler yok huhuuuu nerdesiniz hatunlar

yaz geldi devamsızlıklar başladı :)

burdayız burdayız yazın böyle oluyor derya yok uzun zamandır duygu da taşınamadı zaten onlarla uğraşıyor meral ara ara geliyor serpil hastalıklarla uğraşıyor ben zaten ancak böyle geceleri bakabiliyorum neyse yaz geçsin toplaşırız yine :)

Günaydın geçmiş olsun serpilcim inşallah bütün sonuçlar temiz çıkar haklısınız filiz ve emel yazın tenhalaşıyo buralar burda hiç yaşıma yakın arkadaşım yok sıkılıyorum bazen

umarım babanın sonuçları iyi çıkar, sizede geçmiş olsun bir an önce atlatın İnşallah.

Günaydın kızlar, nasılsınız_?

Serpilcim geçmiş olsun size.İnşallah biyopsi sonuçları içinizi rahatlatır. Çağanın gösterisinin fotolarını koyarsın artık.

Valla ara ara uğruyorum ama pek yazamıyorum bende.

Günaydın maşallah maşallah herkes uğrayıp geçmiş :)

Serpilcim çookk geçmiş olsun inşallah sorunsuz çıkar testler, Allah başımızdan eksik etmesin babalarımızı annelerimizi.

Benimde işyerinde çok canım sıkkın, hiç hoşuma gitmeyen şeyler oldu oluyor, bahsetmiştim ya, midem kaldırmıyo yani. Allah sonumuzu hayretsin bakalım. Aman 15 senem doluyo Eylül'de, 15 sene dolunca tazminat hakkı doğuyor yasal olarak, ona güveniyorum, çokta işime gelmezse basıp gidicem buralardan meydan kalsın görmemişlere diyorum napiyim.

Günaydın emel meral arzu çok gergin ve sinirliyim bugün defne zıvanadan çıktı burda tabi anane var ki aslında ona benzemişim otoriterdir ama kafa kaldırmıyo derler ya defne ağladığında falan çekemiyo ben bırak ağlasın diyorum oda yok sabahın körü herkes uyuyo ağlatma diyo yok çocuk o kardeşini kıskanıyo alttan al diyo ama ben diyorum benimkine yüz verdinm,i astar istiyo suyunu çıkarıyo bide küçük anane (teyzem) birbirlerini çok seviyolar ve dolayısıyla teyzem kıyamıyo dün mesela kahvaltısını yapmadı çemkirdi bende dışarı çıkmak yok dedim tabi ağlayıp zırlıyınca dayanamadı götürim onuda dedi aldı yani özetle yüz buluyo

Günaydın geçmiş olsun serpilcim inşallah bütün sonuçlar temiz çıkar haklısınız filiz ve emel yazın tenhalaşıyo buralar burda hiç yaşıma yakın arkadaşım yok sıkılıyorum bazen

Tatilde de kafa dengi arkadaş ortamı lazım insana, yoksa çok can sıkıcı olur gerçekten, eşinde yok yanında tabi. Çocuklara iyi ama sana kötü tahmin edebiliyorum.

Büyükler etrafında olunca çocukların huyusu suyu değişiyo ister istemez. Boşversen sonra olan sana olur, öteki türlü her kafadan bir ses çıkar :))) yapacağın hiçbir şey yok bu durumda, ağladımı yolla anneannelere boşver, öyle de böyle de disiplin sağlaman mümkün değil orada, hiç olmazsa canını sıkma.

Sorma filiz yaaa h.sn eşim gelince ona sarıyorum hadi plaja gidelim akşam çınarcığa inelim falan die oda kavede oturup oyun oynamak kayıkla balık tutmak güneşte yatıp uyumak istiyo yani kendince kafa dağıtmak istiyo h.içi git çınarcığa diyo falan filan defne daha önceki yazlar iyidi ama bu sene ara ara baba diye zırlıyo seninde işyeri için hayırlısı olsun ne üzerinedeydi senin

bazen öle yapıyorum filiz ama bu sefer hiç sözümü dinlemiyo iyce coşuyo sık sık ananelere izah ediyorum doğru haklısın diyolar bi süre karışmıyo sonra yine sil baş

Beni çok sıkar öyle yerler var ya Nazlı, herkes der ya kafamı dinlemek istiyorum güneş, kum, deniz, sessizlik, yeşillik falan böyle şeyler hiç bana göre değil, şimdi düşününce çok güzel geliyo kulağıma ama azami 3 günden fazla tahammül edemem, alışmışım hayatın kargaşasına :)) köye gidiyorum kalmıyorum bile ama tabi çocuklar büyüdükçe onlar için katlanmak zorunda kalıcam gibi görünüyo tuhafmıyım neyim :))

İş konusunda evet inşallah hayırlısı olur, noterde çalışıyorum ben.

anlıyorum seni nazlıcım malesef anane va babanelerin yanında huyları değişiyor tamamen birde onlar bize karışıyor falan zor geliyor insana haklısın ben annemden yana değilde babamdan yana yaşıyorum bu durumu her gittiğimde atışıyoruz çocuk yüzünden benim yapmadığım yaptırmak istemediğim şeyleri bana inat yaptırmaya kalkıyor çocuğa her gidişim bir stres oluyor sonra

nazo, emel haklısınız büyükler kendi çocuklarına yapamadıklarını çocuklarının çocuklarına yapıyorlar nede olsa sonuçlarına onlar katlanmayacaklar, sevgilerini araya engel koymadan gösteriyorlar işte.
filiz sizin işyerinde dallas oyunları oynanmaya başlamış, huzur da kalmaz, ama boşver sen işine bakarsın...

:)) dallas yalan rüzgarı bildiğin pembe dizi :)) hep vardı da her işyerinde olduğu kadardı, bu kadar alçalabileceği gelmezdi aklıma, resmen biryerlere gelebilmek için yanındaki insanları kullanıp üzerlerine basa basa tırmanıyo yukarı bazıları ve bu kadar ard niyetli oldukları halde emellerine birşekilde ulaşıyolar, insan ona sinir oluyo, nasıl bir hırs anlatamam, gözü dönmüş resmen, ama her çıkışın birde inişi vardır elbet. Bakalım zaman ne gösterecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…