2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Şu otel araştırmamı sürdürüyorum da, spa otelleri tam benim aradığım yerler yaaa, neler varmış dünyadan bir haberim valla. Bir yer buldum tam aradığım hediye ama o parayı vermem imkansız tabi :)))
balayı çiftleri için bir seçeneği var mesela şöyle ki; çeşitli masaj ve cilt bakımları sonrasında özel kokular ve çiçekler eşliğinde jakuzi de egzotik meyve ve şampanya keyfi falan diyor, vay be :))

Onatda babasına öyle diyor babacım ben seni çok seviyorum beni yalnız bırakma gitme diyor

ismailde babasına düşükün babacım işe gitmesen olmazmı dio.... yine mi iş hep hep işe gidiyosun diyo..
ama sanırım bana daha düşkün dün bana dediki : Annecim seni çok seviyorum sana kalpli parlanta(pırlanta) alıcam dedi.. bu ara reklamlarda görüyorya çocuk beni düşünüyo bide babası düşünsee...

Reklam şikayetime cevap vermişler, cevap şu :

reklam filminde yer planlar çocukları korkutacak ögeler içermemektedir. Şişenin kapağının açılması ile v. Extra’da bulunan nane aromasının ferahlığının ve yoğunluğunun anlatılması için reklam abartısı dahilindeki bu sahneler çocuklara zihnen zarar verecek nitelikte görülememiştir. O nedenle reklam filminin bu hali ile yayınlanmasında bir sakınca görülmemiştir

benim kızda mı tuhaflık var aceba

arkadasım gitti gecen hafta... buyuk abant oteline... ztaen orda 2-3 otel var... hep yaşlılar varmış.. birde hotelde elini neye atsan para diyor.. bir hafta sonu 1 milyara mal olmuş...

kayak ta yok orda...

arkadasım gitti gecen hafta... buyuk abant oteline... ztaen orda 2-3 otel var... hep yaşlılar varmış.. birde hotelde elini neye atsan para diyor.. bir hafta sonu 1 milyara mal olmuş...

kayak ta yok orda...

ooooh ohhh oh yani :))
sağol Derya, zaten oranın en iyi oteli de orası görünüyo araştırmalarımda ve evet birgecelik ücreti bile bayağı paraymış. Birde oradaki otellerde sadece sabah kahvaltısı varmış tam pansiyon falan yok yani. Abant'tan vazgeçicem galiba.:44:

nekadar sorumsuzlar ya.... bir göremedim şu reklamı...

bizede oldu aynısı bir kere.... birgun çocuk kanalında vardı reklam.... bir puzzle anlatıyor göya... dinozor çozukları yiyor reklamın biryerinde... ay ezgi deli oldu o reklama .. salondan odasında gönderirdim gidemezdi.. dinozor gelir beni yer diye...

birde mesela bir kadın bir erkek mi ne var... onda çok salak manyak gerizekalı deniyor... gec saatte kendisi ama ... reklamı dönüyor gun içinde.... ezginin arkası dönükken tv ye döndü bir kez mesela abla salak diyor kocasına ne ayıp dimi anne... dedi... böyle laflara ne gerek var anlamış değilim... bizim evde hiç söylenmez.. ezgide kapıcak diye ödüm kopuyor...yazıyor herşeyi kafasına

antalyada ucuzdur oteller... 79 tl ye uçak bileti alsan bile bu parayı bulamazsın :)))

Neye göre inceleme yapıyolar anlamadım valla bende, Elif öyle bir hale geldi ki televizyonda reklamlar yazısını gördüğü anda deli gibi bağırıp çağırmaya başlıyo, kapat şunu diye koşarak kaçıyo.

antalyada ucuzdur oteller... 79 tl ye uçak bileti alsan bile bu parayı bulamazsın :)))

Ben İstanbul'a yakın biryer olsun istiyorum çünkü çalışıyolar, cumartesi gidip bir gece kalıp pazar günü dönmeleri lazım, ayrıca da ben şöyle kişibaşı 70-80 civarında halledebirim, kendi arabalarıyla giderler diye düşünmüştüm. Komplemi vazgeçsem bu fanteziden acaba pahalıya mal olmaya başladı

Derya ben zaten şileli'yim, oradan başka yer gördüğümüz yok :)))))))) aslında ağva pek gittiğimiz bir yer değil istediğim şey içinde güzel bir seçenek ama yine de şileli olup ağva'ya tatile gitmek içinden gelmiyo insanın

:)))) şilede olur diycektim dememişim iyiki :))))

agva ya doğum gunumde iki kere gittik.. eşiim süpriz yapmıştı... yatakta çiçekler falan :))) o yuzden hatırası başkadır bende...

izmit te maşukiye green park kartepe var birde oraya bak...

ben kızınca patates kafa falan diyorum özellikle trafikte duru geçengün alışverişe çıktığımızda mağzadaki kız sen nekadar çirkinsin dedi kızdırdı üstüne gitti oda sende patates kafasın dedi:))

filiz yemek ayarla bari rezarvasyon yaptır hoş bir yere olmazmı...
konaklamalı ayarlamak zor (
yalova termal otellerede bakabilirsin( grupfoni de ) galiba orada indirimli yerler vardır ??

ooo çok güzel sürprizmiş bravo enişteye :)) işte benim planlarımda da bu tarz şeyler var aslında, gerçi abimin yapması lazım bunları yengeme ama nerdeeee o incelik :)) ben yapayımda biraz başbaşa vakit geçirsinler istiyorum ama bakalım becerebilecekmiyim.

İzmit maşukiye yer olarak güzel fikir inceliyim bakiyim

filiz yemek ayarla bari rezarvasyon yaptır hoş bir yere olmazmı...
konaklamalı ayarlamak zor (
yalova termal otellerede bakabilirsin( grupfoni de ) galiba orada indirimli yerler vardır ??

yemekte aklımdan geçti aslında ama bakıcam duruma göre olabilir belki, dediğin yere de bakayım.

Aferin Duru'ya ağzının payını vermiş :))) bizimki de akşam yemekte bir şey yaptı unuttum şimdi ne olduğunu, babasıyla ikimiz gülmeye başladık, ne gülüyosunuz ya, ne gülüyosunuz şimdi, tipsizler dedi, sonra babasına döndü ne gülüyosun adam dedi :))) öyle de kızgın söylüyo ki çok zoruna gitmiş çocuğun heralde :)

:))) çok fenalar bunlar ya...

bizimkide gulunce kızar.. utanır bozulur...

12 şubat pazar beşiktaş akatlar belediyesinde saat 13,,00 da çilek kızın tiyatrosu varmış..

yakın olanlar belki düşünür... biz kısmetse gideriz...

karda araba kaydı çarptık.. ön taraf gitti.... hala servsiten çıkamadı bakalım yarın verirlerse gideriz...

ooo geçmiş olsun havalar çok tehlikeli

Günaydınlar,

Geçmiş olsun deryacım, eşimde burada yağmurda kaydırmıştı arabayı.Ön taraf gitmişti.Gerçekten çok tehlikeli bu aralar yollar.

Egehanda kendini sevdirmeyi hiç sevmez, dün alışveriş yaparken bir kadın sevmeye kalktı diye vurdu kadına. Çek elini dedi bir de.

Duygu ne zaman yerleşiyorsunuz,daha bulamadınız mı bir yer_?

Filiz keşke bize de böyle düşünceli kardeş lazım:)))))

kuzi yalova termaller güzel gibi. fiyatları bilemiycem. kış günü termal iyi gider.
bu arada reklama verilen cevaba çok sinir oldum bende.
derya geçmiş olsun meral size de
eşinin jesti de çok hoşmuş. benimkini derse mi göndersem ne

biz istanbula geldik bu kez geri dönemedik. önce rötar sonra da iptal. akşam akşam otel aradık sabahta 4 de kalkıp havaalanına geldik. neyse evimizdeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…