2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alisha cnm kayınvalidenin seni çekemediği apaçık ortada ayy çok güldüm yaaa seninle yarış yapıyo sanki yaşına başına bakmaz

ya aşıkcım herşey hediye değil tabiki ama insan onu yapamıyosa başka bişey yapar telafi eder dimi hiçbişey yapmayınca bunlar batıyo insana ama ilgili olsalar bişey yapıp yapmadıkları gözüne batmaz bilmem anlatabildimmi
bende umursamıyorum artık çünkü ne yaparlarsa kendilerine yapıyolar benim evimde huzurum olsun yeter

:))))))))))))))))) Allah iyiliğini versin kız seni isteye isteye onumu istedin bende lava gibi bi altın set falan sandım :)))))))))))

ya aşıkcım herşey hediye değil tabiki ama insan onu yapamıyosa başka bişey yapar telafi eder dimi hiçbişey yapmayınca bunlar batıyo insana ama ilgili olsalar bişey yapıp yapmadıkları gözüne batmaz bilmem anlatabildimmi
bende umursamıyorum artık çünkü ne yaparlarsa kendilerine yapıyolar benim evimde huzurum olsun yeter

canım anlamaz mıyım.bizimkiler ne düğünde ne çocukta hiç bir zaman yardımları olmadı.eşim çok kırldı hep içine attı sonunda hasta oldu.üç yıllık evliliğimizin bir yılı hastanelerde geçti hastalığında bile bir yardım göremedik.uzaktan üzüldüler o kadar.şimdi hiç laf etmiyorum onlarında haklı yanlarını bulmaya çalışıyorum ne yapayım elimden başka bir şey gelmiyor.en önemlisi sağlık ben bunu anladım.şimdi her şeye tıııınnnn...

tam da kriz zamanında geldi bebişler, insan çok şey istiyo ama bişey diyemiyo aman yardım etsinde kocişler yeter, benim annem yok burda valla olsa da eşimi tercih ederim gece benle kalkıyo sabah 2saat o bakıyo gece o uyutuyo
insanın gücüne en çok yardım alamamak gidiyo, biz çok yakın oturuyorz doğurdum bi tas yemek getrmediler, annem gitti 1saatçik gelipte yardım edenim olmadı isteseler yatılı kadın var her akşam yemek bile yollayabilirlerdi olsun kociş saolsun yapmasam da aç kalmıyoruz çok şükür

ohooo şekerim ben aynı apartmanda üst kattan alt kata taşındım değil yardım ne yiyosun demedi bebek oldu aynı annem gittiğinde ya sende naptın ne yedin bebeği nası yıkadın falan hiiiiiiiç ya hamileyim taşınıyorum aşağıda üstüme değiştirirken bana bişey demiyo oğlum açmısın yemek hazırlıyim dio

benim kayınvalidemde uzak bana.haftada iki defa gelir yemeğinide yapıp getirir.bebekten yapamaz belki diye düşündüm der.

ben gelsin yapsın etsin istmyrm ama ara bi sor yaa bi ihtiyacım var mı die ben olsada sölemem zaten artık..geçen hafta geldi 1 saat zor oturdu çocuğu sevdi gitti o zamandan beri ne aradı ne sordu bende aramdım aramıcamda

çok ballısın balım:)
biz de her gidişimizde oğlum açmısın der, ilk evlendiimizde çok gücüme gitti daha salaklık zamanlarım, ağlamaya başladım benim ailem uzak onlar da yakınımda olsa böyle düşünür fln saçmaladım, görümcem yanımdaydı bize de sormaz o erkek çocuklarını düşünür bi de seninki en küçük ondan alınma dedi, artık alınmıyorum sadece gitmeden eşimi tıka basa besliyorum yemesin orda diye, aç bırakmıyoruz yani rahat olsunlar hepsi aynı model bu kaynanalrın

aynen barçlı yaaa bi işim olsada yaparmısın diyemem kendini götürsün yeter diorum ama yağmasada gürle diye bi laf varya

neyse kızlar size doyum olmaz çok çene çaldım bi dolu iş var bu saat oldu bene kızımda pijamalarlayız yatak ortada çok tembellik ettim ben kaçar

ay kızlar kaynanamla ilgili hiç unutamadıım bi anım var anlatıyım gülün
bizde adettir kına gecesi kaynana şeker para falan keselere konur onları havaya atar herkes toplar yerden uğur getirsin diye, ona da dedik havaya at, kızlar bi fırlattı şekerleri insanların kafalarına doğru, bildiiniz nişan aldı resmen, kiminin kafaya kiminin göze.annemler koptu gülmekten:))

bilgisayar açık iki iş yapcam biz size bi kızıma bakcam bide tvye :)))) bu nasıl iş yapmak dimi :))) alishacım hep söyliycem unutuyorum şu tickerdeki fotoğrafta pembe elbise varya aynısından benimkinde e var hediye geldi kırk uçurmada giydik artık küçük gelmeye başladı :)))))))

kaynanaların kulakları çınladı walla bugun,ben hiç yardım istemıorum,herkesin eli ayağı tutuo şükür,gelipte stres olacağıma kendım yaparım herşeyimi,mesafeli olmak en güzeli bence

ben ewi topladım yeni,çamaşır asıcam tekrar çamaşır atıcam,bende iki iş yapıp buraya bakıorum walla ya,çok tembellik ettirıo kk.))))

Arkadaşlar ben bişey sorucam.Kızım günde 1 en fazla 2 defa kaka yapıyor.Acaba sizinkilerde öylemi? En son dün saat 14.00 de yaptı hala yapmadı.Normalmi acaba?

X