2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım senden bir sürü war yaa orda:)))avatar resminde çocuklu olanmısın acaba??

kendime baktım bir tane çıktım :)) avatarda ki ege nin resmi var canım..A ile başlayan kızlık soyadım var bide.

ezracım bende çıkıyorum..iyi uykular berrakla sana..görüşürüz canım :)

canım sen yenımı boyattaın saçını,sankı koyu deılmıydı senın avaratdakı eski resmin?

ii geceler canım,walla benımde uykum geldı berrakta uyudu zaten,
kançiçeğim hoşgeldın ama geç kaldın ya kımse kalmadı

ne zaman doğdu canım.benimkide öyle halada öyle yatıyor.

günaydın:))
pazardan itibaren havalar ısınıomuş,müjdemi isterim:))

günaydın hanımlar.nereye kaçtınız ya fays çıkmış kk unutulmuş.valla oğluşum duymasın birde ordan mı yetişiyon der basar çığlığı...

merhaba arkadaşlar,uzun suredir giremiyordum.Umarım herkes iidir.Bebişleri sağlıklıdır,gulucuklere başlamıştır.Benim minik kızım 2.5 aylık oldu.6900 kg. maşşalahı var.Sadece anne sutu veriyorum,Tum akrabaların diretmesine rağmem meme vermedim,gaz sıkıntımız bitti.. yani guzel gunler geldiii.. oyle guzel guluyor ki.. Beni en iyi sizler anlarsınız :)

günaydın kızlar...

bende uyuttum oğlanı bir bakayım dedim.umarım keyifler yerindedir.

merhaba arkadaslar cokkk moralım bozuk kendımı berbat hıssedıyorumm
bebegımı dısarı cıkardıgımda kendını kas katı kenetlıyor nefes almıyor sureklı bı ıkınma halınde oluyor cokk korkuyorum ya ası için saglık ocagına gıttık cokk yakınn evımıze, aynen dedıgım gıbı yaptı kaskatı kesıldı kıpkırmızı oldu gozlerını kocaman actı korkunc gorunuyordu nefes alamıyordu kosa kosa gırdım saglık ocagına doktorlar hemen cıgerlerıne baktı bısey yok cıgerlerınde dedıler
evde veya kapalı bı yerde boyle bır sorunumuz yok sadece dısarıda boyle yapıyor senağlama
cok kotuyum cokkk :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…