2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

madem bu kadar fotodan konustuk oglumun bir fotosunu atıyım size:))

bu sefer gercekten kactım...

maşallah filiz nazar değmesın canım,ilk bakışta eşine benzettm göz kısmını,

ayy nasıl da boncuk boncuk bakıyor maşallah canım allah nazardan saklasın :)

yok canım daha uyumadım, biraz feyse bakıyorum biraz başka yerlerde geziyorum :))

ege uyuyomu,bizimki yeni yeni uyuyacak geç kaldı bugece,tabı gunduz gezmedeydık uyuyunca orda uzun işime geldi,şimdi geç uyuyucak:KK43:((

benimki alıştı canım 10,30-11 gibi uyuyor..ocak bebişlerinde uslular belli oluyor annelerinden dimi :))

bugün ilk defa ablasına bırakıp dışarı çıktım, sütte sağıp bıraktım uyanınca aç oluğu için biraz ağlamış sonra sütü içince keyfi yerine gelmiş kardeş kardeş oturmuşlar :))

olur ekleyelim ,özlem eklemiş beni zaten..sende ismim var sanırım ekleyebilirsin..aralık anneleri hepsi oradada grup kurmuşlar :)

enelcim sen gelcekmisin cuma günü

canım ben kızın durumuna bağlı eğer bir sorun çıkmazsa yarınki doktor olayından gelicem inşallah.kızın poposuna fitil koyduk yine kakasını yapmadı iyice aklım takıldı bu konuya yaa.

kızlar bebişlerin fotografını cekerken flash kullanıyormusunuz? flashı kapatınca çok kötü oluyor ya bulanık oluyor hareket edildiği zaman yüz göz dağılıyor. o yüzden batuhana resim çekmek çok zor sürekli kıpırdıyor çünkü. ancak uyurken o da hep aynı tarz oluyor :KK43:

canım ben flaşsız çekiyorum.göz kapakları çok ince ve hasas oluyormuş doktorları öyle söyledi bir süre çekmeyin dediler.belki benimki prematüre diye böyle demiş olabilirler.

isim mi??? canım ben ssna hep linay diorum yaaa:KK43:((msn de yok sanırım birbirmizde dimi?
ya grup mu kurmuş aralık anneleri,aferim valla,bizde yapsak ya

enelcim senin kızın prematüremi ? kaç haftalık doğdu ?
allah yardımcın olsun zorlanıyorsundur ufacık olduğu için bakımında..
benim kızımda 33 haftalık doğmuştu..

enelcim senin kızın prematüremi ? kaç haftalık doğdu ?
allah yardımcın olsun zorlanıyorsundur ufacık olduğu için bakımında..
benim kızımda 33 haftalık doğmuştu..

canım 33+5 gibi doğdu doktorlar 34 haftalık yazdılar 2.260 doğdu.çok zorlanıyorum halada aynı.doktora götürünce epikriz dosyamız var hep yanımızda taşımak zorundayız ve diğer bebeklere davranıldığı gibi davranılmıyor ilaç verirken çok ince düşünüyorlar her ilacı alamıyoruz yaşıtlarına göre.çünkü kalan gelişimini dışarıda tamamladı.çok saol

neyseki sağlık sorunu olmamış canım birkaç aya kalmaz toparlar kendini yaşıtlarını yakalar,biraz daha titiz davranmak gerek tabii çok minik olduğu için..
benim kızım 1,800 doğmuştu ,yüz üstü yatıyordu küvözde aynen bütün tavuk gibiydi :))

tamam tamam benım canım,ama hiç konuşmadık msnde ondan hatırlamadım ekleyip eklemediğimi,şimdi buldum,eklicem seni,meralide buldum.))

doğru hiç konuşmadık :) aa bende ekliyim merali ozaman..süpris yapalım kaydirigubbakcemile3

X