2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım 2 dozmu yapılıyormuş ağızdan dimi?rahatsızlık veriyormu bebeğe?

ewet canım ağızdan yapılıo,bir rahatsızlığı olmadı,3 aşıyı aynı anda yaptiğimızdada şükür bişey olmamıştı

inanna birşey soracağım bizim bebekler aynı günde doğdu.siz doğum tarihini 2008 yaptınız 2009 mu merak ettim.

canım bizde 1 ocak 2009 yazdırdık,nüfüstan tanıdık bulundu yazdılar,

bizimki 8 de yatıyo bir haftadır 12 de 4 de birde 6 da uyanıyo ama 6 da uyanınca işe gidiyo:)))aksam 8 e kadar....

aynen filiz bizimkide böle tek fark sabah altı deilde 7 ila 8 arası uyanıp bazen yıne uyuyo bazende uyumuo,uyumazsa anneannesı alıo ben uyuyom yinedelikafadulden

linay esra niye sesiniz cıkmıyo....
linay sen oglunu hisara mı götürüyosun doktorunun adı ne?

oooh esra ne güzzel....annene devrediyosun ....bende tek basına bakıyorum yoruldum walla şöyle yanında annesi olanlara cok imreniyorum bende haftada bir anneme gidiyorum sabah bir yatıyorum aksama kadar uykumu alsam bile cıkmıyorum yataktan o bir gün bana bir hafta yetiyo ama sen sanslısın...

aynen valla bende esra gibi yapıorum sabah kalkıyo cin gibi emziriyorum altını değiştiriyorum azcık öpüşüp koklaşıyoruz sonra anneme devrediyorum geri yatıyorum valla yoksa gözüm açılmıyor

ezra bizde 1 ocak olarak yazdırdık.doğduğu tarih olsun isterdim ama böyle oldu.ama ikinci çocuk düşünürsem hesapları çok iyi yapıp aralık ocak ayına denk getirmicem.

linay nbr.senin oğlanda çok kusuyordu sanırım.doktorun verdiği şurubun faydası oldumu.şurubun adı neydi.bize doktor gaviscon diye bir şurup verdi adını yanlış yazmış olabilirim.ama henüz kullanmadım.

linay esra niye sesiniz cıkmıyo....
linay sen oglunu hisara mı götürüyosun doktorunun adı ne?

okuyup öyle yazayım dedim..
hisara götürecektim ama doktor başka hastaneye gitmiş..avrupa yakasında bir hastaneye gitmiş burda olsa götürürdüm yine..adı tamer ünver..şimdi kozyatağında ki central hospıtale götürüyorum..

evet canım benim oğlan kusuyor çok, motilium diye bir şurup verdi daha yeni başladım ama pek faydası olmadı gibi..geçmezse 6. ayına kadar kullanırız dedi doktor..gavisconu ben kendim için kullanmıştım bebek için kullanılıyormuymuş?

balım walla hesap kitapla olmuo bu işler,
filiz o zaman erken yat canım sende uykunu al bari
hera meralden haber yok bugun geldi sanırım izmire
bu arda acayıp yağmur yağıo burda

ayyy çok fena gök gürültüsü var yaaaa korktum esraaa duyuyormusun

yarın haber çıkar herhalde şansına hava da çok kötü valla

hera kk da yeni bir yarışma başlıyor en güzel uyuyan bebek ve çocuk diye batuhanın bu resmiyle katılsana sende :)) ben de katılıcam :))

esra uykum gelmiyo nedense o yatınca gerci her sabah zor uyandıgımda aksam erken yatcam diyorum ama olmuyo....aaa ne yarısması ewt hera senin foto cok güzel katıl derim şimdiden 10 puan benden....

dereotu kuru ne ilk defa duydum taze dereotu koysam olmuyo mu?
ewt hera benim oglan cok calıskan sabah 6 aksam 8 bu ayda böyle bakalım büyüyünce nolcek:))

olur canım neden olmasın yaşta olur
enel bapuline diye bir şurup var tamamen bitkşiesel gaz va kaka için bir dene istersen ben çok memnunum
kızlar bitkisel demelerine kanmayın elinizden geldiğince bişi vermeyin,marihunna da bitki haş haşta unutmayına.s

iyi geceler kaçtım ben

buda size kapak olsun kızlar:))))))))batuhan deilmiş o :))))
ewet hera ya çaok fena gürlüo,allahtan hep gece yağıo böle,cumayada yağmur werıo ama napsakki,

hera yapma yaa ben batuhan sanmıştım :bbo:

calemity iyi geceleri,iyi uykular..

buda size kapak olsun kızlar:))))))))batuhan deilmiş o :))))
ewet hera ya çaok fena gürlüo,allahtan hep gece yağıo böle,cumayada yağmur werıo ama napsakki,

:)))) valla böle olursa biraz zor olur esracım ama bakalım kısmet

hera eğer yağmur olursa sadece biz buluşalım bebeksiz 1 saat meral burdayken ,havalar güzel olunca bebişlerlke buluşuruz yıne,olmas mı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…