2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun canım benimki de aynen öyle mızmızdı.ateşlenmedi ama hiç de durmadı.bir yarım saat fön makinesiyle uyumuştu o kadar.gece uyur inşallah kızın...

ayy bide bunun gecesi var valla bakırköylük oldum kulağım sağır oldu cır cır ağlıyosenağlama

dün eşimin kontrolü vardı çok iyi çıkmış çok şükür.o kadar mutlu oldum ki harika bir sofra hazırladım.eşim çocuk gibi sevindi.tatlıda var çorba da var diye gözleri ayrıldı.adamcağızın bir senedir doğru düzgün yemek gördüğü yoktu.hamileyken yok midem bulandı,yok yoruldum.çocuk olunca zaten bahanem hazır,çocuk yordu.arada güzel masa hazırlamaya karar verdim.tabi oğlumdan izin çıkarsa.

Son düzenleme:
gülce bize de calpol verdi ama ben vermedim calpol uyku yapar 4 5 saat sonra durmazsa calpol ver bence

bizim bugün ananemizin d.günü akşam oraya gidicez sürpriz sabah soruyo gelcenizmi bende dedim ay yok anne h.içi napıcaz h.sn geliriz dedim hehehe :))) cimcimeyi yıkadım temiz temiz giydirdim en kocaman önlüğünüde taktım :))) her türlü olaya karşı ay geçen öle giydirdim tam kanguruya oydum evden çıkıyoruz lööökkk die kusmazmı

geçmiş olsun canım.eşinin ne rahtsızlığı vardı.

nazocum anneciinin doğum günü kutlu olsun.. hediyesini de hazırlamışın yıkanıp paketlenmiş:))) iyi eğlenceler hayatım...

saol blooms :))) doğru dedin valla en büyük hediye defne ona saol canım çok teşekkürler

herkese bebişleriylee mutlu uykulu günler dliyrmmm nasılsınız bakalım ocak annişleri

slm ben geldim,iyiyim barcli sen nasilsin?minnos kizin nasil??
benimki icerde uyuyor dun ilk asimizi olduk yavrumun atesi ibr iniyor bir cikiyor fitil verdim istahsiz surekliy uyukluyor..sizde d eolmusmuydu??

slm ben geldim,iyiyim barcli sen nasilsin?minnos kizin nasil??
benimki icerde uyuyor dun ilk asimizi olduk yavrumun atesi ibr iniyor bir cikiyor fitil verdim istahsiz surekliy uyukluyor..sizde d eolmusmuydu??

kançiçeğim geçmiş olsun bizde bugün 3 aşı olduk verem,karma,pnömokok ay benimki sürekli ağlıyo mızır mızır ağlıcam valla sinirden senağlamafitil koydum gece calpol vercem eşimegeldi hemen kucağına attım kızı adam cağız kafayı yicek valla :mymeka:

tek çıldıran ben değilmişimdelikafaduldenuğur dündarıda çıldırtmışlar valla çok üzüldüm kendimi bildim bileli hayranım çokda güvenilir bir adam ama bu memlekete böylesi yaramıyo işte :mymeka:

benimki o kadar aglamiyor elacim,uyukluyor ve atesi var,,,dun aksam 38.5 oldu fitil veridm biraz dustu cok sukur..4 hafta sonra yine olucak offf yine aglaticaklar minnosumu((

cnm ben aşı olacağı zaman calpol veriyrm önceden allaha şükür bende öle sorun olmadı hiç.mızmız olduğu ağladığı günlerde hemen onu veryrm ii geliooo
iiim kançiçeğim geçmiş olsun cnm yaa kıyamam ben onaaa..minnoş kızım iii elini emiooo şimdi
gülce sana da geçmiş olsun

oy eyerim ben onun tombis ellerini.benimki de acikinca saldiriyor eline..cok tatli yapiyor sapir supur...
neyse ben kactim...kizimi emzireyim.size iyi aksamlar.bebislere öpücüklerrrrrr

Merhaba hanımlar!!!
ya kuzumun bugün inadı tuttu uyumuycam da uyumuycam ya bu bebe uyumadan nasıl büyüyecek üzülüyorum ya..birde ben hala rahat tutamıyorum galiba kucağımda hiç rahat ettiremiyorum annenesinin ve babasının kucağında kuzu gibi bende mız mızlanıyo üzülüyorum valla hani ana kucağı rahatlığı diye birşey vardı bende yok sanırım,birde benim oğlum ben konuşunca beni dinlemiyo kızlar annensinin babasının konuşmasına gülücükler saçan çocuk bana şaşgoşoz şaşgoloz bakıyo,samimiyetsizliğimimi anlıyo acaba ?o kadar yoruluyorumki yalandan konuşuyorum ancak halim kalmıyoki konuşmaya oda anlıyo galiba ,sizde durumlar nasıl?bu çocuk beni sevmiyomu demekten kendimi alamıyorum valla?
duygusal gelişimi için konuşmak felan lazım sadece emzirmekle olmuyo tabi siz nasıl yapıyosunuz

ayy calemityjane alemsin valla akşam akşam güldürdün beni şaşgoloz falan bazen annemde kullanıyor bunu ona da çok gülüyorum. valla bizimkide senin dediklerini yapıyo anneannesiyle dedesine bayılıyo onlar her konuştuğunda gülüyor cvp veriyor bana canı isterse. bende düşünüyorum acaba beni sevmiyomu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…