2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ahhhhh ah ne günlerdi sizde de şey varmı kızlar hani resimler olmasa sanki hamilelik geçirmedim minik kuş hemen geldi :)))

ay ekinsuu hiç deme valla ne rahattık, göbüşleri büyütüp yatıyoduk koca gün ahh ahhh ben 12de yatıp 12 de kalkan kız, 5lerde kalkıyo artık

bende göndermeye çalıştım ama olmadı.

zaten benim oğlanın uyuduğuna kimse inanamaz.genelde gözleri hafif açıık uyuyorkaydirigubbakcemile3

benimkisi de bölee nene gibi uyuyor işte:))

ya ben de çok korkmuştum ama ateşlenmedi..Biraz uyuşuk olur uyur sakın merak etme

ayyy maşallah fındık kurdu çok tatlı Şeniz
çoook teşekkürler Allahım hepimizin meleğini korusun kötü gözden nazardan

Ben de gireyim o listeye zaten kocamandı..şimdi ne giysem sanki sadece meme görünüyo iki tane kocamankaydirigubbakcemile2

bu bebekler mahsus yapıyor bazı şeyleri.bugün üzerimde bir halsizlik var biraz uzanayım dedim eymeni uyuttum ama yastığa başımı tam koydum ciyaklamaya başladı.neyse emzirdim tekrar uyudu tekrar yattım yine uyandı.kaç defa böyle yaptı en sonunda umursamadım bana bakıp bakıp ağlıyor gözünden yaşta akmıyor öyle mızıldanıyor kalkmadım neyse sustu.sonra yattığım yerde dönerken yine haberi oldu tekrar başladı ağlamaya.en sonunda kalktım uyutcağı yok.ben kalktım beyefendi uyudu.hala uyuyor.

ben hamilelik günlerimi geri istiorum en azından kiloları kamufle ediodum:)))

gözün aydın inaysacım:))
listeye beni de ekleyin 95:)))sol göğsüm daha büyük sağdan bi de iice yamuldular:))
valla bende hamileyken ne rahatmış diyenlerdenim kilo konusunda,ohh ne rahattı,ahh ahh

akşama misafirim var kızlarev dandini,bi çorba yaptık nille suyu bol geldi:))eti hazır al dedim eşime,bi de pastaneden tatlı tuzlu tamam,zeytinyağlı,pilav salata da benden ,yeter da di mi???2 saat soona gelcekler biz daha dandini:))

inanna yeter canım.bugün bendede var bir tembellik anlaşılan yine siparişleri vericem eşime.hiç yemek yapasım yok vallahi

inanna birşey soracağım bizim bebekler aynı günde doğdu.siz doğum tarihini 2008 yaptınız 2009 mu merak ettim.

biz 2009 yazdırdık malesef.aslında kimliğinde doğduğu tarih yazsın istiyordum ama eşim istemedi.

nüfustaki memura sormuş o da raporu bana göstermezsin olur demiş.yani eşim raporu vermemiş.rapor olmayıncada söylediğin tarihi yazyorlarmış.

Cnm aynen anlattığını bende yaşıyorum... Uyutuyorum hanım efendiyi bende yatıyorum en fazla bir ssat uyuyor.. Ben yatmazsam eğer 2,5- 3 saat uyuyor... Bizim uyumamızı çekemiyor yaramazlar:)))

ay çıldırıcam delikafaduldensürekli mızır mızır ne aşıymış ne uyuyo ne duruyo paranox fitilde verdim dahada durmazsa dr.arıcam kollarım koptusenağlama

Cnm aynen anlattığını bende yaşıyorum... Uyutuyorum hanım efendiyi bende yatıyorum en fazla bir ssat uyuyor.. Ben yatmazsam eğer 2,5- 3 saat uyuyor... Bizim uyumamızı çekemiyor yaramazlar:)))

benimki hala uyuyor.beni kaldırdıya rahatladı sanırımşimdi rahat rahat uyuyor haylaz şey:jeyyar:

gülce karma aşımı yaptırdınız.benim oğlan biir güzel uyumuştu o gün.ağrı kesici şurup verdinmi_?

ay çıldırıcam delikafaduldensürekli mızır mızır ne aşıymış ne uyuyo ne duruyo paranox fitilde verdim dahada durmazsa dr.arıcam kollarım koptusenağlama

geçmiş olsun canım benimki de aynen öyle mızmızdı.ateşlenmedi ama hiç de durmadı.bir yarım saat fön makinesiyle uyumuştu o kadar.gece uyur inşallah kızın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…