2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tünaydın kızlar alishacım sabahçısın yine bugün

hadi yaaa nazo benim kociş baktı valla tadına şimdi biz kardeşmi olduk ((
tadına bakmak lazım ama doğru söylüyorsun nerdeyse 40 yıl önce annemin amcasının ilk 2 bebeği doğduktan bir kaç gün sonra ölmüş 3. bebekte babane sütünün tadına bakıcam gelin demiş bakmış sütü acı, bundan önceki bebekler demek açlıktan sütü beğenmedi ölmüş demiş rahmetli, hemen inekten sağmışlar süt kaynatmışlar bebeğe içirmişler yaşamış ondan sonraki bebekler annem anlatmıştı bizde hemen baktık tadına ondan sonra benimkide tatlı normal süt gibi

selam kızlar....
sabah 5:30 dan beri ayaktayım aslında 6:da kalkardı kızım:ecrin_bebek: ay kimdemiş bebekler 16-18 saat yatar diye yalan vallasırnaşık şey
bu gün aşılarımızı olduk mızır mızır ediyo bakalım inşallah ateşi çıkmaz:Saruboceq:
montecim seslenmişsin duymadım be güzelim:jeyyar:

aaaaa ben kendi sütümün tadına bakmak bile aklıma gelmedi eşimde süt sağarken ama dikkat et 1 damla bile ziyan etme kıza ver büyüsün diyokaydirigubbakcemile3

dediğim gibi ekinsu ben büyüklerin yalancısıyım neyse bilmeden tatırmışın şimdi öğrendin tekrar baktırmazsın :)))

şaka bi yana emzirmiorum tabi kocişi ama bence tadına bakmalı ,hayatta bi kere olan bişi ,benzeri yok..
ben nilin herşeyinin tadına bakıorum valla :))

ela bizimki 5.15te kalkıo kaç gündür, babası 1saat bakıyo allahtan
bunu duydunuz mu bi bebek büyüyene kadar annesi 1 kilo .ok yermiş farketmeden:)

ayyy kayınvalidemi aradım aramıyodum 1haftadır ay başladı aradımaradım açmadın görümcemde aramış açmamışım ya cep telefonumdan 2 kez çaldırı bırakıyo anlatırken sanki sabah akşam beni aramış nedesemm anlamıyo tek başıma çocuk bakıyorum ev telefonundan arasana çocuk sürekli kucağımda nasıl sinir oluyorum keşke aramasaydım eşimin hatrına işte üüüfklava:

Son düzenleme:
günaydın hanımlar..

dediğim gibi ekinsu ben büyüklerin yalancısıyım neyse bilmeden tatırmışın şimdi öğrendin tekrar baktırmazsın :)))
sana katılılıyorum nazo.ben mamanın tadına bile bakamadım değil sütün tadına.eşim baksa kendimi iyice inek hissedirim heralde.
ya kızlar benim göğüsler aldı başını gidiyor nadide sultan haltetmiş benimkilerin yanında:)) bunlar eski halini alırmı ki.zaten büyüktü şimdi hepten aldı başını gidiyor.bu halde nasıl tişört giyerim yaza şimdiden kara kara düşünüyorum.bide ben yüz üstü yatamıyorum.hamileyken göbekten şimdi oğlumun biberonlarından yatamıyorum.önceden de hep yüzüstü yatardım..gerçi doğru düzgün uyuduğumuz yok neresi gelirse artık ağız açık gidiyorum.kafamçokkarıştı

ay sorma benim göğüslerde 80-85 no sütyen takardım şimdi emzirme sütyenlerimi terliyorum diye takmıyorum halim fena kafam kadar oldu memelerkaydirigubbakcemile3yüz üstü sakın yatma canım süt kanalların tıkanır zaten topu topu kaç saat uyuyoruz ben valla yatağımı göründe uyuyorum ama kızım mık desin ayaktayımdelikafadulden

canım ben kocişin yanında emizirmekten utanıyorum artık.oğlanın kafasından büyük böyle kalırlarsa birlikte gidelim küçülttürmeye.toptan indirimi yaptırırız.:roflol:

düzelir düzelir endişelenme benim arkadaşın öyleydi sütten kesince bi süre sonra eski halini aldı benikilerde çok köü oldu süt getircem die sıkmaktan hoşafa döndüler annem merak etme düzelir dio bakalım görcez

Ayyy sütün tadına bakmak mı??? Ben bakamam yaa.. tabi zorda kalmadıkça...

Bu arada küçülttürmeye gidenlerin listesine benide yazın... Böyle hiç olmuyor.. Biran önce küçülsünler, zaten eskidende pek küçük değillerdi..

çok şükür oğlum kakasını yaptı bende rahatdım kıslar benimde göğüslerim zaten büyüktü iyice büyüdüler o yüzden sütü boşalttımı boşaltmadımı onu bile zor anlıyorum

aman benimkilerde öyle ya giydiğim hiç bişey yakışmıyor sanki senağlama önceden çıtı pıtı bişeydim şimdi dev gibi hissediyorum kendimi ama boğazımda durmuyor klava: saçımı boyattım o bile güzel hissettirmedi kendimi benneyaptımki

çok şükür oğlum kakasını yaptı bende rahatdım kıslar benimde göğüslerim zaten büyüktü iyice büyüdüler o yüzden sütü boşalttımı boşaltmadımı onu bile zor anlıyorum

gözünaydın cnm hacı geldimi sonunda :)

kızlar ben de merak edip bakmadım sağarken damlayanlardan tattım şekerli resmen çok ilginç hoşuma gitti valla:))
inaysa gözün aydın.benimki bugün 2 kere yaptım evde bayram havası:))kaka yapamayınca terör estiriyodu.
valla bana da bu hale gelceksin deseler asla inanmazdım.1.68 boyunda 50 kg 75 beden südyen takan minyon bi insandım bi zamanlar.Şimdi 62 kg 95 beden südyen takan hiç bir kıyafetine sığmayan tombul bir kadın oldumıyki göğüslerim normalde küçükmüş diyorum şuan sadece silikon taktırmış gibi oldular:))

selam kızlar ayy bende bugüne kadar hiç sütümün tadına bakmadım yani dier çocukları da dahil ediorum aslın da aklıma gelmedi deil ama bi türlü cesaret edemedim sanırım budan sonrada bakamam..
altınlardan bahsetmişiniz bende dün kapalıçarşıya gittim emire takılan altınları verip külçe aldım dierlerinide öyle yapmıştım o altınlar onun hakkı büyük konuşmim ama kesinlikle bitanesine bile dokunmam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…