2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizim eguşta sütü bol bol çekiyor sonrada tontiş oluyor :))
evet ya bugün eguş uyuyunca bende koltukta uyuya kalmışım o yüzden görmedim yazmışsın :) hayatımız değişti bunların sayesinde :) ama iyiki de yapmışım valla eve heyecan neşe getirdi eguşumuz..birazda dillenmeye başladımı tadından yenmezler artık :))

hoşgeldin kançiçeğim bizler iyiyiz sen nasılsın minik kızın iyimi ?

evet kesinlikle haklısın, daha şimdiden agulamaya başladı, o bile renk katıyor.Tabii birde aguluycam derken midesini bulandırmasa kendisini zorlayıp:))))
Gerçekten de iyi yapmışız:)))

tesekkurler iyiyim cok sukur ama uykusuzum kizin gazi var cok az uyuyor surekli agliyor o yuzden fazla giremiyorum artik kk ya..sizler nasilsiniz bebeisler nasil ??

iyi geceler kızlar izmirliler harakete geçti kıskandım valla sizi istanbullular uyuşuk çıktı

bakiyorum da bulusma proglaramlari yapilmaya baslamis bebekleri buyuttunuz mu kizlar ben hiccikamiyorum valla:)))

Eveeet çıkmaya başladık kançiçeğim:))))Sende bir süre sonra, havalar ısınsın orada çıkarsınız:))

bu da bizim şansımız herhalde,doğum yaptığım hafta havalar bir soğudu 3 ay oldu hala soğuk ve yağmurlu çocukları doğru düzgün hava almaya bile çıkaramadık..ocak bebişleri bereket getirdiler :))

Evet maşallah burada da epey yağmur yağdı, ama allaha şükür arada güneşli sıcak günleri buldukça çıktık dışarı biz.
İnşallah izmire gittiğimde de hava böyle güzel olur, gezeriz.

Kızlar iyi geceler hepinize, kendinize de bebişlere de iyi bakın.Öpüyorum sizleri ve bebişleri.

X