2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar meralle konuştuk şimdi,haftaya perşembe yada cuma alsancak ta görüşelim dıoruz eğer hava müsait olursa,meralde hava durumuna bakıo nasıl olcak die,hadi fikirlerinzi beklıoruz,

arkadaşlar nerde buluşma yeri ve saatini haber verirseniz bende gelmeyi çok isterim

iyi geceler güzel anneler bakıyorumda herkesler izmirli bende izmirliyim aslen görev gereği kocaelinde oturuyorum be hatta ezracığım gibi karşıyakalıyım yarın sabah annemide alıpyola çıkıcas izmire gidiyoruz size bir süre yazamayabilirim (zaten ne yazıyorum ki ) çok özledim izmiri hemde çoook burnumda tütüyor resmen özellikle karşıyaka çarşısında ve bostanlıda gezmeyi çok özledim sahilde hava güzel olursa oğluşuma hava aldırırken görebilirisiniz beni arabamızdan tanıyabilirisiniz fıstık yeşili chicco lite way :) gözlüklü ben öpüyorum iyi geceler

pempe de var izmirden,msnı ni bilen varmı ,
pempe okursan eğer burdan yaz canım,istersen özelden msn adresınıde atabılırsın

ctc, sende gel buluşalım güzelim bak yer ayarlıoruz,
eycik perşembe yada cuma dedik alsancakta,saat belirlemedık henüz ,sizin fikirlerinizi beklıoruz uyarmı sana

ben bebişimle tek başıma hiç dışarı çıkmadım beni eşim getirir eğer o gün müsait olursa mutlaka gelirim

ben söz vermeyeyim arkadaşlar gelebilecek olursam buradan haberlerinizi okur yerini öğrenirim size süpriz yaparım ama benmki sizinkilerden 1 ay küçük o yüzden uzak yerlere gezmeklere henüz cesaret edemiyorum ama davetiniz için teşekkür ederim ezracığım saol canım

ben yer öneremem :1no2:izmiri pek bilmiyorum tarif ederseniz bulurum ama

alsancak dedik eycik, ama gün ve saat tam belli değil.Pazar gününden sonra bakayım hava durumuna perşembe cuma olabilir dedik.

wallla kapalı sıcak bir yerde bulumak lazım bebişler üşümesin,alsancakta sevinç pastanesi var mesela,meydanda çok bilindik bir yer,orası olabılır,başka fikri olan varsa yazsın,hera sen ne dersin canım

beni tanımanız için şaftım kaymışken çekilmiş profilden bir resmimi avatar olarak koydum :)) umarım kafi gelir

X