2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa kapandımı,çok kötü ya,kriz heryeri vuruo,senin için iyi bı yandan bebişine bakarsın ama ihtıyacı olana aallah yardım etsin

amin canım. bakalım bişey çıkmazsa yaz sonu bakarım diye düşünüyorum hem oğlanda baya büyümüş olur. senin kıza kim bakcak başlayınca annen mi?

haziranda okul kapanıncaya kadar göndermicem annemi,sonra yaz tatili zaten,ama eylüle aallah kerim bilmiorum napcaz sonra,walla bu çalışan annelerin derdi çok büyük,insan nasıl bırakır başkasının eline yaa

valla yaa bende çalışyım dyrm ama bırakamam gibi gelio kızımı kimseye aklım hep onda kalır

basmak istiyo ama bende bastırmıyrm fazla 6 aydan önce tehlikelimiş...eycik ben menemendeim bana iice uzak kalıoo 9 eylül

Teşekkür ederim heracım.
Bende dr.u aradım, 3 damla ver günde dedi , alla alla, niye acaba.Bak şimdi şaşırdım ben bunakafamçokkarıştı
Kızlar bende annemle birlikte önümüzdeki çarşamba izmire geliyorum, hava güzel olursa buluşalım, p.tesi, salıya kadar kalacağız sanırım.

haziranda okul kapanıncaya kadar göndermicem annemi,sonra yaz tatili zaten,ama eylüle aallah kerim bilmiorum napcaz sonra,walla bu çalışan annelerin derdi çok büyük,insan nasıl bırakır başkasının eline yaa

haklısın canım çok zor bırakmak. keşke annen burda olsaydı

meral,annenide al gel kız bize beklerim:)),hava güzel olursa dışardada buluşabılırz,sen ne tarafta olacaksın

Biz buca tarafında olacağız, sana epey uzağız.Ama ortalarda bir yerde buluşabiliriz.Kızlar ağasında kahve içelim:)))) Hamileyken yapalım dedik yapamadık:))))

enel nasıl oldu cnm bebişin göbeği doktora götürdün mü?

canım çok sağol.götürdüm doktora birşeyi yok ıkınmaktan olmuş zamanla içeri girer,fıtık dememiz için 2 cm dışarı çıkması gerek bu neki endişe etme dedi.

buca şirinyerde oturuyorum.bizede uzak ama dr. iyi dediler oraya gidiyoruz.sen nerde oturuyorsun

ayy bayıldım ben ocak annelerine ne çok izmirli varmış burda.bende bucada oturuyorum canım.buluşmaya banada haber verin kızımı alıp gelicem.benim doğum iznim 10 ay bu sene sonu işe başıcam.

sende mi izmirliydin canım hiç dikkat etmemişim bak. niye o kadar uzun cnm sen mi istedin

bucaya gelip gidioruz aslında kayınvalidemler orda oturuo,kızlarağası çok hoş da bebeklerle nasıl yapcaz ortalıkta,geçen burda bi çarşıya çıkalım dedık annemle yolda başladı ağlamaya,mecbur yakındakı bı tanıdığın ewıne uğradık emzirmek için,alt deiştirmekte sorun oluo dışarda,

enel hoşgeldin ,tanışmadık seninle yeni katıldın sanırım,tabi haber weiririz buluşurken,bir yer belirleyelim hadi,bu arada çok fena gök gürlüor burda,amma yağmur yağdı ya bu aralar

esracım bana telefon numaranı versene msnden
hera sende benim msnim yok herhalde, özelden atayım sana, sende ver.enel, eycik sizinlede görüşelim kızlar.özelden msn adreslerinizi yazarsanız, oradan da haberleşiriz.Hava güzel olursa buluşuruz, çok güzel olur.

tamam canım yolla ben eklerım senı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…