2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

balım valla geçen hafta bende başını kaçırdım,anlamadım ne zaman barıştılar,oğuz eski oturdukları ewi almıştı,orda buluştu leylayla sonra ne oldu bilmıom,
burcu ben bastırmıorum ayağının üstune henüz,

murat dumana gidiyoruz dokuz eylülde.araştırdık onu önerdiler.ben izmiri pek bilmiyorum.şimdilik memnunuz doktordan bilginiz varmı nasıl bir dr.

kızlar siz ne vitamini veriousnuz,biz sadece sağlık ocağının verdiği monovit D3 vitamni kullanıoruz,günde 1 defa 3 damla

murat dumana gidiyoruz dokuz eylülde.araştırdık onu önerdiler.ben izmiri pek bilmiyorum.şimdilik memnunuz doktordan bilginiz varmı nasıl bir dr.

yok canım bi bilgim yok dokuz eylül uzak kalıyo zaten bize. sen nerde oturuyorsun?

bütün izmirliler burda bir ben kaldım yalnız:)) ne zaman buluşucaksınız belki bende katılırım aranıza antalyalıyı kabul edermisiniz bilmiyorum ama_?

bütün izmirliler burda bir ben kaldım yalnız:)) ne zaman buluşucaksınız belki bende katılırım aranıza antalyalıyı kabul edermisiniz bilmiyorum ama_?

ederiz tabi canım keşke hepimiz buluşabilsek. havalar ısınsın biraz diyoruz hem bebişlerde büyümüş olur

buca şirinyerde oturuyorum.bizede uzak ama dr. iyi dediler oraya gidiyoruz.sen nerde oturuyorsun

balım gel tabi aşkolsun,senden başka kimse yok dimi antalyadan?
eycik banada çok uzak 9 eylül bir bilgim yok,ben karşıyakadayım

kızlar siz ne vitamini veriousnuz,biz sadece sağlık ocağının verdiği monovit D3 vitamni kullanıoruz,günde 1 defa 3 damla

banada vermişlerdi sağlık ocağından ama ben tadını beğenmedim bir daha vermedim.doktor multi tabs verdi onu kullanıyorum.onuda düzenli olarak vermiyorum zaten.

ben hiç tadına bakmadım yawww:))
bende arada unutuorum zaten vermeyi walla.(((

banada vermişlerdi sağlık ocağından ama ben tadını beğenmedim bir daha vermedim.doktor multi tabs verdi onu kullanıyorum.onuda düzenli olarak vermiyorum zaten.

bence düzenli ver cnm çok önemli özellikle d vitami

kızlar vitamini eksik etmeyin bebişlerinizden d vitamini kemik ve diş gelişimi için çok önemli.

hera,çalışmaya ne zaman başlıosun,benım 5 nisanda bitıo iznim 1 ay daha heyet raporu almayı planlıorum

ben hiç tadına bakmadım yawww:))
bende arada unutuorum zaten vermeyi walla.(((

benim oğlan çok huysuzlandıda verdikten sonra bende bi tadına bakayım dedim:))ama multi tabs çok tatlıymış onu seviyor.

hera benim oğlan 40 günlükken hastalanmıştı.bir sürü ilaç kullanınca o arada kaynadı.şimdide tamamen unutuyorum.zaten narkozun etkisinden hala kurtulamadım sanırım.çok unutkan oldum.

hera,çalışmaya ne zaman başlıosun,benım 5 nisanda bitıo iznim 1 ay daha heyet raporu almayı planlıorum

ben başlayamıyorum canım eski işyerim benim çalıştığım bölümü kapattı. patır patır işçi çıkardıkları için yeni alımda yok. başka iş bakmıyorum şuan. oğlumu bırakıp gitmek zor geliyordu yorgunlukta cabası zaten.

aaa kapandımı,çok kötü ya,kriz heryeri vuruo,senin için iyi bı yandan bebişine bakarsın ama ihtıyacı olana aallah yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…