2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizim de aynı boyumuz canım dur bakalım daha hiç belli olmaz kim kimi geçecek:jeyyar:

sen ucuz bi biberon al canım bak nasıl içiyorkaydirigubbakcemile3benimki de anne memesi emmediğinden memeye benzeyen biberonu da istemiyordelikafaduldenvalla doktorunu değiştir eğer normal derse canım bizim eski doktor da normal diye diye çocuğu hastanelik etti.aman nasıl beslenirse beslensin ama aç kalmasın.

sağol linaycım. evet canım 3 aylık olduk ne çabuk geçiyor zaman :1shok:

Son düzenleme:
merhaba kızlar hepinizi çok özledim arada girbiliyorum ancak sizler ne güzel vakit bulabiliyosunuz bense sadece misafrim olmadığı zaman girebiliyrm boş kaldığım günler syılıdır gece ayrı gündz ayrı yoruldum valla artık.....

umarım herkes bebişleriyle mutlu mesut yaşıyodur...bizde yarın 3 aylık olucaz vay beee 3 aylık oldular bile...bizimde cuma var aşımız bakalım sıpa kaç kilo oldu

merhaba herkese.

yine uyku problemleri,vallahi benim oğlanda gündüzleri uyumayı sevmiyor.birde sürekli ilgi istiyor konuşulsun istiyor.kapıdan çıktığımı görürse basıyor çığlığı.bazen tv açıyorum onunla kanıyor:jeyyar:benim komşu diyorki 2-3 saat uyuması gerekiyor bir bebeğin senin oğlan nasıl bir bebekse diyo-tatlicadiarzu-.demekki ocak bebeklerinin hepsi böyle pek uykuyu sevmiyor.

.

Merhabalarr,
Evet yaa herkeste uyku problemi.Şuradaki 5-6 sayfayı okuyuncaya kadar 3 kez uyandı.Her seferinde koş bir kat yukarı gözlerini ovuşturan uykusu olan ama uyumayan bir bebek.Hadiii tekrar uyutmaya çalış, 10 dk en az süre ile.İn aşağı 1 sayfa okurken tekrar ciyaaaak...Aynı şeyler tekrar. En sonunda cevaplama kısmına gelmiştim.Yine ciyaaaaak.Tabii tekrar çıktım yukarı, bu sefer giydirdim üstünü indirdim aşağı-tatlicadiarzu-
Annemin kucağında şu anda, salonu turluyorlar.Ancak öyle duruyor.
Oturmayı da kabul etmiyoruz çünkü.:roflol:
Hera geçmiş olsun, çok zor bi durum boyun ağrısı.Ters bir hareket yaptığından kaynaklanmıştır. Kas gevşetici ile ov, sonrada sar, inşallah çabuk geçer.
İnaysa, eşim, chicconun gaz yapmayan biberonundan almış, ilk ay mama verirken onu kullanmıştım.Allaha şükür artık mama vermiyorum ama suyu biberonla veriyorum, içiyor.
Hergün huyları değişiyor zaten bunların. Bugün durup durup, dudaklarını büzerek , hiç bişey yokken ağlamaya başlıyor.Ya bir yeri ağrıyor , ya da tam uykusunu alamdığından kaynaklanıyor, ya da yeni bir huy oluştu. Çözemedim...:sm_confused:

heracım geçmiş olsun canım valla benimde sol bilekte ağrı var hamillikte oluşmuştu o bileğe taılaN şeylerden vermişti dr doğma kadar taktım geçmişti şimdi tekrar ağrıyor ama çağanın derdinden kendime bakamıyorum yoksa dr gitmem gerek benimde bir sürü şey için
sütümü sağıpta kaşıklada verdim canım onunlada almadı

kızlar vitamin olarak dflor kullanan var mı_?
günde kaç damla veriyorsunuz, ve günde 3 kez 6 damla diyor öyle ayrı ayrı mı veriyorsunuz, 6 damlayı 1 kerede mi veriyorsunuz_?

waterfullmrb cnm benim kızda aynı senin oğluşun gibi durup durup ağlıyo gezmek istiyooo

hera geçmş olsun cnm benimde hamilelikte ayaklarım çok şişti inincede tırnaklarım battı acayip durumdaım dr çekilmesi gerek dedi ama antibiyotik kullanamayacağım için çektiremiyrm bi yere gitmek kabus oldu ayakkabı giyince kanıyo iltihap akıyo ne yapcm bilmyrm

bugün benim oğlumda durup durup ağlıyo.uyuyor uykusundan bir anda sıçrayıp tüm vücudunu kasıyo.bugün olmaya başladı.

birde parmak emiyo.hemde işaret parmağını.emmekten fazla öğürüp kusuyor.sinir oluyorum.eldiven takıyorum onuda emerken ıslatıyor iyice.emzikte almıyor beyefendimiz.nasıl vazgeçirebilirim fikri olan varmı_? zaten çocukken eşimde parmak emmiş 10 yaşına kadar.ona çekecek sanırım:bbo:

benim kızda emiyo parmaklarını emzik almıyoo öğürüyo ama kusmuyo vazgeçmezler bence

eymen zaten normaldede çok kusuyor burcu.belki öğürmekle alakası yoktur ama söyledğin gibi vazgeçmicek sanırım.

merhaba hanımlar herkezin sorunu aynı bizim kızda bugün çok huzursuz bir türlü uyumuyo vız vız sürekli ne yaparsam yapıyim olmadı yarında aşımız var allah yardımcımız olsun.Bu arada benimde 3 gündür sütüm kesildi üzülünce sütün gider derlerdi inanmazdım başıma geldi damla yok aptamil aldım içiyor ama içim hiç rahat değil acaba hiç gelmezmi sütüm?

fatocum çok üzüldüm kafana takma gelir mi gelmez mi die inan o zamn dha çok gider

slm kızlar,
bende anca ffırsat buldum yazmaya,uyuyo bizimki bu saatlerde,12 de uyanıp tekrar emip yatıo ama mesela dün sizinde değiniz gibi sabaf 7 de bı uyandı akşam 8 e kadar 10-15 dk uyuyup uyandı dsewamlı,öle uykusuz oluncada bır mızmızlanıoki anlatamam,meralin deddiği gibi kucakta yetmıo,sürekli ewde tur atıoruz havadan etrafı seyretcek illa,hani pilli bebekler warya yatık durumda ağlıo düz tutunca kesio ağlamayı,:)))nerden ilham aldıklarını anladım artk:)))

esracım nasılsın nasıl gidioo annelik.... bizimkide aynı öle zıplamak istiooo bide kollarım kopuyo artık

iim burcu saol,walla annelik hoş ama bı okadar da yorucu,kilo aldıkça kollarımız daha da kopacak,allahtan annem eşim sırayla taşıoruzda arada dinlenıorum,
sen nasılsın naz nasıl,bu arada dr kontrolünüz ne zaman ,bizim haftaya belkı denk gelirde görüşürdük en azından

ya şimdi tickerlarımızı görünce arada 5 gün var,hatırlıomusun okulda sen öğrendikten 5 gün sonrada ben öğrenmiştim hamile olduğumu,doğumda öle olmuş ne tesadüf dimi ya:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…