2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım zorlama bebişini fazlasını mutlaka çıkaracaktır sıvı kaybı olmasının bi nedeni de ishalken bebeklerin iştahsız olması normal emiyorsa bi şey olmaz.

slm kızlar inaysa nbr...
calemity gecmiş olsun hayırlı haberlerle dönersin inş. hastaneden....bu arada verdigin corba tarifini yaptım tam ölçülere uyarak güzel oldu sagol:))

merhaba hanımlar bu gün kimse yok.bebişler fırsat vermedi galiba.

lutfen yardimmmmmmm. benim oglan uykusundan birden cigliklarla uyaniyo,gozlerini aniden aciyo vel ellerini kaskati sikiyo acamiyorum. 5 10 saniye sonra geciyo.sizce bu ne olabilir oyle oldugunda cok korkuyorum hemen okuyorum ama.... sizinkilerde boyle olan varmiiiii???acaba korkuyomu bilemedim :çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım valla hiç duyduğum bir sorun değil bişey diyemiycem onun dışında bi sıkıntısı varmı ateş,ishal ne bilim karın ağrısı falan.

yok canim gayet iyi ama bilemedim sizlere sorayim dedim heralde korkuyomu nazarmi oluyo anlamadim

geçmiş olsun ben kızımda geçen gece çığlık atarak uyandı neye uğradığımı şaşırdım gaz sancısıymış yavrum sabaha kadar ıkındı kaka yapıp gaz çıkarınca derin uyudu dr.ara istersen için rahatlamış olur yanlış yönlendirmiyima.s.

merhaba meleğim...ben aralık annelerindenim ama arada sizleri de okuyorum...benim kızıma da oluyor öyle....rüyasında korkyor...gözlerini açtığında bile 5sn kadar dehşet içinde bakıyor..başta ben de korkmuştum..kucağıma alıp sakinleştiriyorum...benim kızım çook sıçrıoo ööle...

canım bu olay bizdede cok oluyodu.gaz sancısından kaynaklanıyooo.hepsi gaz belirtisi çünkü.bilmiyorum bizim doktorumuz öğle demişti

aynı sorun bugün bizdede var sancısı var doktorumuz fitil verdi şimdi mışıl mışıl uyuyo rahatladı yavrum

merabalar:))
biz geldik evimize:))
arabalar hayırlı olsun,rahatsızlıklar hemen geçsin ,kilo yorumu yapanlara hıçkırık tutsun işallah:))
ay kızlar kar yağdı dün ankarada çok gezemedik ama çok güzel elbiseler ,etekler aldım kızıma,burda yaşamayı seviorum ama işte hiç bişi yok(

kimse kalmamış galiba net gitti bugün yeni geldi daha iyilik filizcim sen nasılsın bakalım inanna hoşelmişssen evine güle güle giysin aldığın cicileri nil kızımız

selam hanımlar
herkese guzellıkler dılıyorumm bol sutunuz olsun yavrularınız doysun hc bırı hasta olmasınnn

yaf bana bı haller oluyor ınanılmaz halsızım ustelık uykumu da aldım elım kolum kalkmıyor mutsuz bı halım var enerjımmm bıttıııııııııı hastamı oluyorum acepp

geçmiş olsun özlem ben de hiç iyi değilim midem ağrıyo öğlen tüm yediklerimi çıkardım.Dün de kötüydüm hiç bişey yiyemiyorum.ben süt olsun diye uğraştıkça olan da azalıyo böylece.çok üzgünüm miniğime nasip olmucak galiba sütüm.böyle giderse sadece mamayla beslenecek.
ianna hoşgeldin güle güle giysin miniğin cicilerini.
meleğim korktuğunu düşünüyosan sen yine felak nas oku canım Allah şifa versin tüm meleklere.

özlemcim ,pembecim geçmiş olsun aman dikkat edin havalar kötü(
ayrıca teşekkür ederiz ,:))hepsi güle güle giyinsin işallah:))

kızlar ben avent biberon kullanıorum ama nil çekemio hiç şimdi ben denedim zar zor geldi,ben mi hata yapıorum,var mı aranızda avent kullanan?

kızlar dr daan iyi haberle geldik bebğim ishal değilmiş ama 24 saat oldu hala uyumadı hiç ben bitiğim bu gecede uyumazsa naparım bilemiyorum bu normal bir durum mu onuda hiç bilmiyorum çok gazı var tamam ama bundan mıki sizlerde de böle olanınız var mı ne olur biri bana bunun olabileceğini sölesin ama doğru sölesin:)
filizcim afiyet olsun canım bu arada
inanna bebğinin cicilerini en güzel günlerde kullansın
pembe panter,aşık81 süt için canınızı sıkmayın arkadaşlar en önemli şey sağlık!! hasta olmasınlarda şimdiki mamalarda gayet güzel eşimin pediatri kitabını okuyorum fırsat buldukça orda yazıyo mamanın öcü olmadığı ek bsinle verebileceüinizden fazlası var diyo
şimdilik benden bu kadar dün hasta hissediyordumkendimi bende bugün böyle olunca birden unuttum ben had-satalığımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…