2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım sağolasın ik söylediğinde koştum markete aldım ve çok memnun kaldım
alisha hoşgeldin canım
aşı olan bebişler geçmiş olsun bugün bizde olacaktık gittik ama olamadan geldik

merhaba hanımlar.bizimki kıyameti kopardı en son fönle susturdum ne kadar idare eder bilmem.aşılarmı ağrı yaptı,sancı mı acaba karar veremedim.
monte bende aynen kilo aldım.hamileyken daha zayıf hissediyordum kendimi.süt olsun diye ne buldularsa yedirdiler.allahtan sütüm geldi.4 kilo fazlam var ve hiçbir kıyafetim olmuyor.inatlada almıyorum bir şey.
heracım maşallah ilk göz ağrımıza.erken doğan bebekler ilk ay fazla kilo alırmış.bizimki de 1,5 kilo almıştı..

asık bende ısrarla birsey almıyorum umudum zayıflamak:))
ben önceleri fön mk. ile susturuyodum şimdi alıstı ona hiç sallamıyo ...

ben tamamen saldım ksılar zayıflamayı falan sonraya bıraktım süt olsun dye habire yiyorum bakalım nereye kadar gidecem böle buarada varmı içli köfte yapmayı bilen güzel bir tarif arıyorum ama şöle lokantalarda olan gibilerden

canım ben işe gidiyorum arada annem veriyor ....110 çok rahat içiyor 2 saatte anne sütü ... daha azıyla doymuyor çığlık çığlığa gidiyor...

bu bahsettiğim 3 hafta önceydi heralde şimdi 120 -130 içer...

tamam :))

hoşgeldin canım... ne çabuk geçti 1 ay ...

ne salıncağı aldın senin sleeperın vardı..

bizde alıcaz demiştik ya aldık. allah bu sleeperi çıkarandandan alıp eve getirendende razı olsun :))))

çok rahat ettim. ama müziğinin kablolarını koparıp attım sesine dayanamıyordum :))))) kapanmıyorda...

kıslar slm herkese ve bebişlere ya bu sleeper dediğiniz ileri geri kendi sallanan şey sanırım ne kadar onlar bende almayı düşünüyorumda artı marka falan varmı onlarda ne tavsiye edersiniz.son olarakta bebişlerinizi ne kadar sıklıkta ne şekilde sakinleştiriyo.

bide kızlar kaç aylığa kadar kullanılıyor bu sleeper

valla ayını bilmiyorum ama bayagı yatar...

slepeer elagence benimki markası internetten araştır bu şekilde... ileri geri sallanan evet..

ben uykusu gelince koyuyorum ona agzına emziği uyuyor onda benimki sallamadan uyumuyor çünkü şimdi sallama derdinden kurtuldum. gecede onda yatıyor...

400 civarı fiyatı

sağol canım çok yardımcı oldun araştırdım...özellikleri 15kg kadar kullanılıyomuş sonrasında sallanarak uyuma özelliği ve bebek sığdığı sürece mama sandalyesi olarak kullanılabiliyomuş.

anladım canım seninki bu kadar içiyosa bizimki de nomal o zaman.doktorlar kilosuna göre hesaplıyo alması gereken miktarı demek bizim minik geçen haftadan bu yana baya aldı ondan yetmiyo.

süt için ekstra hiç bişey yemiyorum canım o gün ne varsa menüde onu yiyorum kuru fasulye nohut dahil

al benden o kadar valla hayatımda hiç olmadığım kadar iştahım açık cokacimcoook 5 kilo falan fazlam var umarım daha da artmaz boğazıma pek engel olamıyorum

canım bizimki ilk ay fazla alamadı maalesef zaten 1 haftası küvözde geçti sonra sarılığı uzun sürdü o yüzden 800 gr aldı ama 2. ay güzel aldı. aman sağlıkları yerinde olsunda önemli olan o.

arkadaşlar doktorunuz bebeklerin aylık kaç kilo alması gerekiyor dedi

günaydın kızlar! bebeği ıshal olan arkadaşlar bana yardım edin bebeğim gece hiç uyumadı hep inledi kısa dalışlar ve çığlık atarak uyandı hep,kakası oldukça sulu bu ishal mi demek çok perişan kuzum dr dan randevu aldım ama ancak 1 e verebiliriz dediler off kafayı yiycem hiç uyumadık korkuyorum içim acıyor çaresizlik çok kötü .. sizlerde yoksunuz

geçmiş olsun canım bebeklerde sulu dışkılama olabiliyor benım oğlanında bu aralar baya sulu. günde en az 5-6 kere yapıyo. ishalle birlikte kusma ateş iştahsızlık falan var mı yoksa sadece huzursuzluğu mu var. üşütmedende olabilir. çığlık atarak uyanması falan karın ağrısından muhtemelen hemen moralini bozma bunlar olabilecek şeyler

sağolasın hera!
ateş yok çok şükür ama daha önce hiç böle olmamıştı ne gaz sancıları biliriz biz ama bu başka sanki,az önce kustu sürekli kusmuyo ama sıvı kaybı olmasın diye zorlaadım galiba biraz ondan da olabilir,gözlerinden uyku akıyo ama uyuyamıyo yavrum kıpkırmızı gözleri inşallah dediğin gibidir ishal değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…