2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Naber aslımı beklerken napıyo miniğin sakinledimi?
Ay benimki ne kadar oldu acaba.Kızlar siz ne diyosunuz 6.5 kg mı vay maşallah.Biz 4 kg ı daha geçen hafta gördük.Buna rağmen gıdığı bile çıktı tosunumun:))Yanakla kilonun ne alakası var.

ekinsu güle güle otur canım yeni evinizde.Bizimki suladı yine halıyı demin.Yıkamaya vercem artık her yeri çiş oldu:))

ekinsu güle güle otur canım yeni evinizde.Bizimki suladı yine halıyı demin.Yıkamaya vercem artık her yeri çiş oldu:))

saol canım, bende bir battaniye ile bir yorgan verdim kuru temizlemeye, şimdide yatağa alez alıcam acilen olmıyacak böyle ne kadar dikkat etsemde beyefendi fıskiyeyi açıyor

iiyi pazarlar herkeze

bu sabah benimkide suladı her yeri... maşallah hergün bir makina doluyo oğlumun çamaşırlarıyla...bezdende dışarı çıkıyo çişi pipisi havadamı kalıyo neyse anlayamadım her bezle üzerimizide değiştiriyoruz........

okuduğuma göre kilo problemi var bide benim oğlumda dışardan çok şişko görünüyo çünkü kafa yapısı büyük ve tontiş yanaklı ama 4kilo doğmuştu oğlum 1ay sonraki kontrolde 4400dü hiç kilo almamıştı şimdi salı günü gidicez doktora inş. kilo almıştır yoksa çevremdekilerin "bu çoçuk gelişmedi " demesinden sinir oluyorum.. kendimi suçlu hissediyorum acaba besleyemiyor muyum diye ...

iiyi pazarlar herkeze

bu sabah benimkide suladı her yeri... maşallah hergün bir makina doluyo oğlumun çamaşırlarıyla...bezdende dışarı çıkıyo çişi pipisi havadamı kalıyo neyse anlayamadım her bezle üzerimizide değiştiriyoruz........

reyhan aynı şeyi ben de yaşıyordum.artık bezi bağlarken çok dikkatli davranıyorum bacaklarına tamamen yapıştırıyorum boşluk kalmayınca dışarı da çıkmıyo yoksa her bezde sinir oluyodum.ilerde bunlara gülcez ama şuan çok zor sabrediyorum.Bezi aç üst baş batmış bir de sen yenisini bağlamaya çalışırken halıyı koltuğu hatta seni batırıyodelikafaduldenBir de ben bunları hastane odasında yaşadım ayy korkunçtu:çok üzgünüm:Ayrıca başkalarının dediklrini değil doktorunuzun sözlerini dikkate al canım ilk ay çok kilo almamsı normal zaten.ınşallah kilosu normal çıkar .

Son düzenleme:
Perşembe günü aşıya gittiğimizde tartıldık kızım 4800 olmuş ve iki aylık... Siz altıları geçmişsiniz maşaAllah.... Sağlıklı olsunlarda kilo çok dert değil...

kıslar kilo konusunda 3 aylık olduğunda doğum kilsonun iki katı olmalıymış örneğin bebek üç kilo doğdu 6 kilo olması normal 6 aylık olduğundada doğum kilsounun 3 katın a göre bakılıyormuş

imdaaaat kucağımdan inmiyo sandalyeye çivilendim kaldım demin wc ye gittim kıyamet koptu.değil kalkıp ymek yap onu geç yemek ye.karnım aç:KK43:(

kızlar benim kızın göbeği dışa doğru fırlamış ıkınmaktan ne olcak nasıl geçermi acaba bilgisi olan varmı?

Canım bizim doktorumuz Alsancakta Figen Akdenizoğlu çok memnunuz her kafama takılanı arayıp soruyorum ben:eek:Saolsun O da yardımcı oluyor.Siz nereye gidiyorsunuz?

ben 2 doktora götürüyorum cnm. birisi özel alsancakta hayim baruh benım ve kardesımın çocukluk doktorumuz cok deneyimli bir doktor her zaman arayabileceğimiz birisi. öteki bornova şifa da ayda haksever ona da sskdan faydalandıgım ıcın goturuyorum tahlılları vs hem orda küvözde yattıgı için herşeyini biliyor o da.

kızlar çiş için yatak yorgan yıkamayın can bebenın alt açmaları var işese bile altına geçmiyor üstü ıslanır anca. birde pipisini mendil gibi bişeyle kapatırsanız en azından mendil ıslanır. ben bunları yapıyorum artık ilk başlarda bende üst baş değiştirmekten helak olmuştum

kızlar benim kızın göbeği dışa doğru fırlamış ıkınmaktan ne olcak nasıl geçermi acaba bilgisi olan varmı?

enelcim inaysanın bebişininde olmuştu sanırım göbek polibi demişti bebek hastalıklarında var bir bak istersen belkı aynı şeydir

Son düzenleme:
enel geçmiş olsun benim oğlumda göbek polibi oluştu seninki farklı sanırım benimkinin göbeği tam kurumadan düşmüş o yüzden oluşmuştu dr kalan parçayı bağladı oda düştü şuan geçti çok şükür işallah seninkide geçer bir an önce ama ben yinede ihmal etme dr bir göster derim göbek fıtığı denen bir olay var çünkü bazen tedavi gerektirebiliyormuş

enel geçmiş olsun benim oğlumda göbek polibi oluştu seninki farklı sanırım benimkinin göbeği tam kurumadan düşmüş o yüzden oluşmuştu dr kalan parçayı bağladı oda düştü şuan geçti çok şükür işallah seninkide geçer bir an önce ama ben yinede ihmal etme dr bir göster derim göbek fıtığı denen bir olay var çünkü bazen tedavi gerektirebiliyormuş

anladım canım geçmiş olsun sizede.inşallah kötü birşey değildir.bugün altını açarken eşimle beraber farkettik.

bende baktım ama açıklayıcı bişey yokmuş göbek deliği 2 cm kadar dışarı çıkmıştı sanırım. inaysa da burda zaten cvp yazar herhalde

benimkide 2 cm kadar dışarıda canım ama başka birşey yok hafif çizgi şeklinde bi siyahlık var kızarıklık falan yok.bende baktım ama pek açıklayıcı değil.

X