2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız bizim uykularda düzensiz gece uyuyorda gündüz 10 dk. 15dk. filan sürekli kalkıyor birde diyolar ki 0-3 ay arası bebekler günde 18 saat uyurmus nerdeeeeeeeeeeee....

merhaba kızlar....
iyi yolculuklar inanna:KK66:))
pembe canım benimki medela çok memnunum :))
kızım gece çığlık çığlığa uyadı 2 ve sa 5 de bu uykusuzluktan başım ağrıyo birde bu kızın sesinden kulaklarımda işitme kaybı oluştu kesinkaydirigubbakcemile3 küçücük bebek neresinde çıkarıyo bu sesi yaw kafayı yicem vallasenağlamasenağlama
filizcim güzelim yapamazsın sen oralarda asosyal nasıl yaşıcan iyi düşün:jeyyar:

Güle güle gidin güle güle dönün ianna.
ınaysa canım üzülme benimki ikisini de almıyo memelerin:)Sütler ağzına yüzüne fışkırıyo ama yok inadından emmiyo.

Elacım benimki spectra.Hastane tipi olanı çok iyiydi ben de elektrikli pillisini aldım ama bi emiyo bi emmiyo geri yolladım değiştircekler bugün ay keşke geri alsalar da medela alsam ben de ama hiç sanmıyorum geri iade alcaklarını.Bu arada senin ticker hamilelik gösteriyo hayırdır:)

kıslar oğluşumun popişinde pişik oluştu ne kullanıyorsunuz baya kızarmış sebamed fayda etmedi troyd diye deri kremi oda geçirmedi

bende her sene 2 puandan kaybediyorum umutlu degilim ama oglumun sansına işte...birde ne kadar vakit kalırsa bizim yaramazdan...

inaysa biz cok şükür pişik olmadık o yüzden birşey diyemicem ama hametan dene istersen ben gece yatarken sebamed gün içinde de hametan kullanıyorum....

bızımde pişik olmustu pepanten kullandık gectı sonrasında da her altını actıgımda azıcık suruyorum bı daha olmadı

merabalar:)
ezracım saol canım,okumuştum ama sanki çoooookk zaman geçti o mesajın üzerinden gibi gelio valla:))
inaysa nil de artık öle her dakika emmio ama daha tercih yapmıo ve bunun sebebini de bilmiorum:KK43:(
uyku dersen en fazla 10-11 saat uyuo o da Allahtan gece yoğun olarak:)
biz ankaraya gidioruz teyzeleri yolda kalmazsak bugün bikaç gün yokuz,merak etmeyin,hepinizi öpüoruss:))

ıyı yolculuklarrr ayrıcada sımdıden hosgeldınızz sırnaşık şey

merhaba herkese.umarım bebişlerin keyfi yerindedir.

benim canım sıkkın biraz sıkmam gereken birşeymi o da düşünülür ama kafama takıldı işte.benim oğlum büyümüyormuş.eşimin yengesi ay işte şunun bebeği bir tombik sevimli senin oğlan zayıf diyor bana.pek takmıyordum bugün bir komşu geldi o da başkasının bebeğini söyledi çok tombikmiş yanaklıymış.anlamadığım birşey var eymen 6500 gr 62 cm.ayına göre iyi hemşire öyle söyledi.ama öyle yanaklı durmuyor ama kucağa alındığı zaman ağır olduğu belli.sizin bebekleriniz nasıl?yani kilosu var ama zayıfmı gözüküyor.iyice canımsıkıldı ya.tombiş gözükmesi önemli değil ama başkaları birşey söyledmi insan biraz bozuluyo.

çarşamba günü doktora gitcem en iyi o bilir.sorusu olan arkadaşlar varsa not alayım.

balımcım boşver sen onları ya maşşallahı var oğlunun benimki 6 kg 60 cm ve dr iri bebek dedi demekki seninki daha iri bebek

inaysacım ben pişik olunca hamaten sürüyorum iyi geliyor onun dışında her altını açtığımda z.yağ sürüyorum ama az biraz yanmış sızma z.yağ

kızlar bugün bebek arabamızı aldık chicco lite way bakalım güzeldir inşallah ne çok model var insan şaşırıyor

merhaba herkese.umarım bebişlerin keyfi yerindedir.

benim canım sıkkın biraz sıkmam gereken birşeymi o da düşünülür ama kafama takıldı işte.benim oğlum büyümüyormuş.eşimin yengesi ay işte şunun bebeği bir tombik sevimli senin oğlan zayıf diyor bana.pek takmıyordum bugün bir komşu geldi o da başkasının bebeğini söyledi çok tombikmiş yanaklıymış.anlamadığım birşey var eymen 6500 gr 62 cm.ayına göre iyi hemşire öyle söyledi.ama öyle yanaklı durmuyor ama kucağa alındığı zaman ağır olduğu belli.sizin bebekleriniz nasıl?yani kilosu var ama zayıfmı gözüküyor.iyice canımsıkıldı ya.tombiş gözükmesi önemli değil ama başkaları birşey söyledmi insan biraz bozuluyo.

çarşamba günü doktora gitcem en iyi o bilir.sorusu olan arkadaşlar varsa not alayım.

ah be canım kıskançlığından sölüyolardır onlar bi kere aksi olsa emziren insana sütüne bişey olmasın diye böyle şeyler söylenmiyeceğini bilirler,artı senin bebeğinin boyuda kilosuda gayet ii daha ne olsun ya bu bebek daha iki aylık ne olmasını bekliyolar obezmi.sen takma bunları kafana sütüne bişi olmasın.haltetmiş onlar.

herkeşlere slm bu arada sinirlendim bi hışımla yazmaya başladım slm vermeyi unuttum kızlar.
sinir oluyorum böle patavatsız ve yalan yanlış konuşan insanlara başları göğe değiyo sanki insanların keyiflerini kaçırıp üzdüklerinde.

teşekkürler arkadaşlar.doktorumda iri bir bebek çokta hereketli ileride sütün yetmeyebilir takviyeye başlarız dedi.ama tutturmuşlar bu küçük diye.bende söylemedim kilosunu falan onada bir laf atcaklar tartı yanlış diye.ama yüz tipi olarak küçük zaten öyle kilosuna göre görüntülü bir çocuk değil.bende farkındayım onun.

neeeeeeee 6500 e küçük mü diyorlar:mymeka:benim oglum 3 kg dogdu hastaneden cıkarken 2,800 dü gecen tartıldık 5,200 kaynanam aman nazar deger kızım kimseye söyleme kilosunu dedi doktor teyzemizde cok begendi sizinkilerde ilginçmiş.....
ekinsu nbr hayırlı olsun arabanız.....bizede haladan gelmişti araba oto koltugu mama sandalyesi yani hazıra kondukdelikafadulden

inşallah bu kez olur monte...
ekinsu hayırlı olsun arabanız.bende netten araştırmıştım o modeli beğendim ama görmeden cesaret edemedim.ağırlığı ne kadar.bir kolda bebek bir elde araba taşımak mümkün mü..
maşallah balım kilosu çok iyi.bizim bebişte yanaklar maşallah kilolu değil ama tombik gösteriyor..her bebek aynı olacak değil ya..bu insanları anlamıyorum.zayıf olsa bile doktor söyler ne diye moral bozuyorlarr

bende şimdi şüpheye kapıldım tartımı yanlış diye oğlan kilosunuda göstermiyor.hemşiremi yanlış tarttı acaba neyse çarşamba günü gidicez doktora bakalım kaç kg.

X