2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

vallahi senin maşallahın varmış.. bende önceden 40bedendim ama şimdi 42bile oluyo... durum içler açısı.. eşimde nezaman gidicek bu kilolar dediğinde sen istedin çocuğumuz olmasını diyorum....

vallahi senin maşallahın varmış.. bende önceden 40bedendim ama şimdi 42bile oluyo... durum içler açısı.. eşimde nezaman gidicek bu kilolar dediğinde sen istedin çocuğumuz olmasını diyorum....

:))) eşinde kilolu ama güzelim sen verince bende vericem de

benim eşimde 105 kilo :)) allahtan uzunda göstermiyor çok..

birde doğursalar nolcak bilmem

oğluna maşallah çok güzel olmuş günlüğünüz.

ahhhhhhhh montesori ahhhh aynı kaderi aylaşıyoruz evet bu site harika çünkü yalnız olmadığını anlıyosun offff yaz gelse annemler yazlık kiraladı bu yaz ordayım bu beni bayağğğ rahatlatacaktır geçen hafta zıpkın gibiydim sabah erkenden kalkıp evi derleyip toplayıp yemek bile yapıyodum ama bu hafta ipin ucu kaçtı valla neyse yarın annem yetişiyo

merhaba kizlar
sorunlar hep ayni sanirim benim evde pek toplu sayilmaz kayinvalidrme yemek yaptiriyorum arada.
zaten baska da bir sey yaptigi yok hayatta bir supurge acmisligi yok ben kosturuyorum iste
saga sola. dun biz rota asimizi olduk ben yaptim:) doktor bana yaptirdi. her asi boyle olsa
yarin diger asilar icin saglik ocagina gidicez
Bebisimin boyu 59 cm kilo 4900 gr olmus bu arada.

inanna sağol canım....

kanguru kullanan yokmu

ben varım ,aslında yeni başladık .tabi biras daha büyüyünce daha ii duracak ama oturuo nil rahatça,benim için daha rahat tabidelikafadulden senin kanguru da çok güzelmiş,bilsedim ben de ondan alırdım,açılıp kapanması çok hoş,güle güle kullanın..hihoyyyt
yalnız şu 36 olayı sıkıo beni deklava: ben yemek diil de acaaip tatlı yiorum,dayanamıorum:çok üzgünüm:

ya benim kanguru büyük oldu valla kullanamıyorum benimkide 3.5-9 kızım 6 kilo ama büyük geliyo

Merhabalarrr, herkeste aynı dert.Takmayın kızlar kafanıza bunları, bir süre sonrasında verirsiniz kiloları, sorun değil. Bebişlere birşey olmasın, size bişey olmasın. Önemli olan o.
Marsg ben kanguru kullanıyorum, sorun yaşamıyoruz.İnannanınkiyle aynı model:)))
Benimde hala 10 kilo fazlam duruyorkaydirigubbakcemile336 beden giyiyordum, şimdi 40 beden iyi geliyorkaydirigubbakcemile3O yüzden gardrobumda bazı yenilikler yapmam gerekiyor, her çarşıya çıkışımda bişeyler alıyorum.Ama kafama takmıyorum açıkçası, nasıl olsa bir süre sonra verilir bu kilolar.
Marsg sen elb,iseyi nasıl giyiyorsun canım, ben elbise giymeye cesaret edemiyorum, emzirirken nasıl çıkaratacağım memeyi diyedelikafadulden
Ekinsu yeni evinde nasılsın canım, yerleşebildin mi_?
Reyhancım çok güzel olmuş günlüğünüz. Maşallah kocaman olmuş İsmailimizdekaydirigubbakcemile2
Maşallah aslımı beklerken , bebişin kocaman olmuş. Babası geldiğinde kocaman görecek kızını:lepi:

Marsg, kızın çok çapkın bakıyor annesi bu resimde:)))))Öpüyorum onu çok çokŞeniz

Ben kanguru kullanıyorum çok da rahat ettim valla kızlar, bilgisayarım bozuk olduğu için uzun zamandır aranızda değildim, bende tuanamda iyyiz şükür, pazartesi kızım üç aylık teyzeleri.

ya benim kanguru büyük oldu valla kullanamıyorum benimkide 3.5-9 kızım 6 kilo ama büyük geliyo

ben de okumuştum ,alçülerinin aynı olduunu belirtmek için acelece yazdım:)bence büyük diildir canım gözüne öle geliodur nil 5 kilo civarında daha çünkü:icecream:

günaydın ocak anneleri.umarım güzel birgün geçirirsiniz.

günaydın kızlar hepinize iyi günler

Montesori, Waterfull teşekkürler, yeni evime yerleşitim alıştımda sayılır, yalnız olduğum için çocuğu bırakıp da sağda solda nereler var hiç bakamadım daha

Kanguru güzelde ben endişe ediyorum ya oğlanların pipişleri sıkışır diye olmuyormu öyle bir şey :)

:uhm:bizim kızların da kukuları pişmesin:uhm:
pipileri düzgün duruosa bence bezin içinde problem olmaz..
hayırlı olsun canım yeni evin,yeni şanslar getirsin

bızdende kocamannnn gunaydınnn :)))
ekınsu evınız hayırlı ugurlu olsun gule gule oturun, evınızın her yanı bebegınızın guzel anılarıyla dolsunnnn :))

benimki gittikce huysuz bir çocuk oluyor
altını açıyorum çok keyifleniyor beyefendi, kapatırken ağlamaya başlıyor
kucağa alıştı numaradan ağlıyor , eğer almazsan gerçekten ağlamaya başlıyor, sadece kucağa almakta yetmiyıor beyefendiye bir de yüzü öne doğru olacak ve haraket edeceksin..

ne yapcam ben nasıl unuttururum bu kucak olayını, tek başıma bakıyorum ben çok zor oluyor

Kizlar benim kafam cok karisti bir bilen varsa soylesin lutfen. Ben gecen hafta tam 2. ayini
doldurdugunda saglik ocagina asilari yaptirmaya gittim ishal oldugu icin 1 hafta ertelediler.
2 gun oncede ozel hastaneye gidip rota asisini yaptirdim dr diger asilar icin birsey olmaz
dedi yani beni uyarmadi. Bugun saglik ocagina gittim ve asilar arasinda en az 1 ay yada
ayni gun olmali yapamayiz dediler. sonra saglik heyetini arayip sordular en sonunda
pnomokok la 5li karmayi yaptilar . Verem yapilmaz 13 nisanda yapilacak ama 3 ayi gectigi
icin biz yapamayiz verem savasa git ora yaptir once test yapilacak dediler. Yani benim
kafam karisti dr aradim onlar sacmalamis dedi ben kime inanayim. Bide bazisi rotayi 6.
haftada yaptiriyormus e 2. ay asisi zamani gelince 1 ay gecmiyorki aradan ben anlamadim -tatlicadiarzu-
kafam cok karisti kafamçokkarıştı siz nasil yaptirdiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…