2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bu kilolar varya.ben zaten ayaklı apartman gibiyim.3 kat oldu vücudum.arkada maşallah balkon gibi-tatlicadiarzu-
birde kilolarıma laf atmıyolarmı.zaten 9 ayda almışım kiloyu 2 ayda nasıl zayıflancaksa.geçenlerde kuzenimin nişanlısı aaa şaşırdım dedi.neye şaştın dedim bende.kilo almışsın dediklava zaten şaşılcak birşey değil doğumdan bu yana olan birşeydi dedim.ama bende alıcam intikamımı zaten sürekli rejim yapıyor kilo aldığını bir göreyim hemen söylicem

Son düzenleme:
slm kizlar anladigi kadariyla herkes ayni dertten sikayetci benden alin okadariyakafamçokkarıştıkafamçokkarıştıhicbisey yetisiyor aksam nasil olmus anlamyiourm simdi oglumu uyttummirmirmirmirmirmirmirmirama hic is yapmak istemyiorum bugün tatilmi yapsam nelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaesu temizlik olayida benide bitiriyor yapyiorum bi bakiyorum yine pis sanki eve bi ordu yasiyoryaaaaa ama annelik cok güzel bisey oglumu cok seker teyzeleriigerci her bebek seker benimde esim ogluma bakda hicbi is yyapma diyor ama olmuyoki öylede ben yapmasam kim yapcak bilmiyommm:sm_confused::sm_confused:neyse bi sekilde büyütcez bebisleriiiiii.ayrica su kilo sorunu benimde en büyük düsmanim cildircamya hic bi kiyafeti olmuyor üstüme :bbo:

kizlar kiskandirmak gibi olmasin aldigim kilolarin hepsi gitti :dance: sakin diet falan yapmayin bebisleri dusunun :ecrin_bebek:

türkmax ı izleyin

calışmaya başlayan anneler sütünüzü sağıp bebege muhakkak verin. sütü sağdıkça gelmeye devam eder.

sütü oda sıcaklığında 4-5 saat buzdolabında 72 saat buzlukta 1 ay derin dondurucuda 3 ay saklayabilirsiniz...

bunları izleyebildim bitti maglesef baştan izleyen varsa yazsın lütfen

Son düzenleme:
ne var türkmaxda bende yok o kanal
yaaa bende çoğu zaman boşveriyorum aynen kızımın tadını çıkarıyorum ama arada geliyolar işte

ben baştan başladım ama nil hanım gezmek isteyince yarım kaldı,masaj yapın ve egzersiz dedi,gösterdi.memeyi tamemen bitirmeden diğerini vermeyin,2 tabak çorba içmiş gibi olur bi süre soona açıkır dedi,anne mutlu bebek mutlu dedi,süt için en iyiy şey endişelenmemek ve emzirmek dedi,çalışan anneler bi öğün atlıyolar diğer öğüne sütüm çoğalsın die ama çok yanlış,ne kadar emerse o kadar çoğalır,arz talep dedi.yüz üstü yatan bebek kuvvetlenir daha rahat hareket eder,ama yalnız başına öle bırakmayın,küçük oldukları için nefes almayı unutabilir dedi.
bu kadarı aklımda şimdilik,gelirse yazarım gene bu arada ne kadar çok dedi yazdımdelikafadulden

merhaba hanımlar....a.s.
oğlum uyudu şimdi ev işlerini bende bıraktım bugün ama yapmadanda olmuyo... çok dağınık olmaya başladı ev bi tarafra ağız bezi,emzik, biberon , battanye yelek derken koltukların üstü bebeğin kıyafetleriyle doluyo....
kilo konusunda bende çok fenayım hala 12kilo fazlam var Çok üzgünüm çoookhaftalardır 75in altına inemedim.. egzersiz yapmayada korkuyorum sezeryan olduğum için... aslında evin karşısına spor salonu açıldı gidicem ama ne kadar beklemem lazım bilmiyorum bilgisi olan varmı?CADIARZU

bebişi pişik olan arkadaşlar size bi tavsiye eşim eczacı hametan die bi krem var küçük bir pişiğimiz vardı eşim bunu sür dedi dr arayıp sordum kullanabilirsin sakıncası yok dedi kullandım ertesi güne geçti.pişik kötü bi acı çünkü bebişlerinizin kullanın derim canları yanmasın sizede dünyayı dar etmesinlerr.

valla benimde kilom kalmadı hatta 2 kilo altına indim kızımla ve ev işleriyle ilgilenmekten zayıfladım valla ne spor ne rejim hiç bişi yapmadım 50 gün oldu doğumum olalı ve bende kilo falan kalmadı darısı başınıza kızlar.

bendede kilo kalmadı ve deli gibi yiyorum süt olsun diye bir öğün atlasam sütüm gidiyor benim çünkü...

hala 36 bedenim

nazo beni anlatmıssın...
hiçbirseye yetişemiyorum hersey yarım o gün yemek varsa onu kar sayıyorum bu saat oldu yatak toplancak aman zaten geceye ne kaldı onu da toplamam artık... oglum cok gazlı saat 22 de baslıyo 1:30 a kadar bir yeri yanmıs gibi aglıyo bıktım aglamasından kolumda tasıyorum sürekli sag kolumda his kaybı olmus 5,200 gr simdilik az daha kilo alınca yandım gece nasıl yattıysam sabah gülmekten öldüm alt pijamam degişik üst degişik ...hep kusuyo hep kusuyo camasır ve ütü kısır döngü hep yıkancak camasır var hep ütü var mutfakla salonu temiz tutuyorum biri gelince zaten yatak odasına girmiyo ayy ne temiz kıs diyolardır yatak odamı bir görseler adamın karsısına hortlak gibi cıkmaktan bıktım önceden kokoştum her sabah işe gider gibi makyajımı yapar sacıma fön cekerdim şimdi nerdeeee... gece kremlerim göz altı kremlerim filan vardı benim ne biliyim nerdeler şimdi.... her hafta sinemaya tiyatroya giderdik gece acıktık mı atlar arabaya bostancı daki meşhur dürümcümüze giderdik 2 aydır evdeyim her hafta bir roman bitiriridim okudukca okurdum haftada bir arkadaslarla toplanır okey blöf kems filan oynardık artık aramıyolar bizi ....evimin dibi deniz sahilde yürüyüş yapar kızkulasi karsımda kahvemi yudumlardım .....hamileyken 8 kilo almıstım sonra hepsini verdim ama süt olsun diye birde sekerim gecince yedimde yedim 4 kg almısım indirim var dediler alısverise gittim hiç bir sey olmuyo ki ayaklarımda büyümüş botda alamadım...şişko ve sevimsiz bir insan olma yolunda ilerliyorum iyiki sizler varsınız tek degilima.s.yani bir dünya şişko ve benimle aynı duyguları yasayan arkadaslarım var:roflol:ayyy şaka şaka kızmayın:tomato:
VAY BE ÖNCEDEN KRALMISIM:çok üzgünüm:

seda ben oglumun altını her actıgımda hametan sürüyorum gece altını almadıgımdan yatarkende sebamed yeterli geliyor....
marsg sen travagort mu neyse onu ne için kullanmıstın mavi kapaklı degil mi.... oglumda pişik yokda bıcak kesiği gibi kırmısı cizgiler var bez gelen bogum yerlerinde...

marsg 36 beden mikafamçokkarıştı44 beden olma yolunda ilerliyorum:dilcikar:

Son düzenleme:
msj yazdıgımız yerin altında F KUTUCUK YEŞıL filan seyler var ya ayyy cok merak ettim onlar ne tıkladım bişiyler cıktı ama anlamadım....

marsg 36 beden mikafamçokkarıştı44 beden olma yolunda ilerliyorum:dilcikar:

aman naptın güzelim ne 44 ü ....

daha dün iki elbise aldım 36 beden... mevlüt içinde almıştım kızım 20 günlüktü o zamanda 36 almıştım. doğumla gitti bende ne varsa... zaten çok almamıştım.

travogen pişik için canım mantar daha doğrusu sana yaramaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…