2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Talya benim boyum 1.70 o zaman bu hesaba göre benim göbişte normal mi oluyor dersin,
yada biz kaldıralım en iyisi şu göbiş ölçülerini listemizden yaa moralimiz bozulmasın
olmaz mı:)

talya benim boyum 1.70 o zaman bu hesaba göre benim göbişte normal mi oluyor dersin,
yada biz kaldıralım en iyisi şu göbiş ölçülerini listemizden yaa moralimiz bozulmasın
olmaz mı:)
boyuna göre çok normal arkadaşim
ben çoğunluğa uyarim isterseniz listeden kaldiralim arkadaşlar

benim için kalmasında bir sakınca yok, hamilelikten alıyoruz bu kiloları tabiki göbeğimizde kocaman olcak. Doğumdan sonra kalan göbişleri yazalım derseniz istemeyebilirim naniknanik ama bu kalabilir

Günaydın arkadaşlar,
ekinsu fazla takma göbek ölçünü bu kadar.Benim de 85 :dance:
Ama bizim boydan kaynaklanıyor sanırım, 170 boyum
ama sonuçta vücuduma yapışan bir tişört giymediysem hala kimse hamile olduğumu anlamıyor, sen kilo mu aldın diye soruyorlar.Hemde aranızda en fazla kilo alanlardan biri olduğum halde.
:sm_cool::sm_cool:
Bu arada 59 olmuşum, yaniiii +5 :roflol:

ayyy kızlar göbegimi ölçtüm hemde acken ...göbek sampiyonu benim 90 cıktı...
ama hiç kilo almadım...zaten evlendiğim günden beri beni hamile sanıyolar,hatta evlilik öncesi bile hamile oldugumu düşünen denyıllar vardı...

üzülme arkadaşım ben varım sana yakın yalnız değilsin

Arkadaşlar artık incecik belimle gurur duyduğum günler geride kaldı, Kilom hala aynı ama belim 77 cm olmuş bile.:uhm:

tünaydın:)herkes ii sanırım ..
marsg sonuçlarına çok sevindim umarım kimseda problem olmaz..
ben daha dışarı çıkmadım artık yarın yazarım göbeemin ölçüsünü tabi iki ucu birleştirebilirsem:))

bu arada dünden beri acayip ağrılar gelio kasıklarımdan ,karnımdan ..bi ara uyutmadı bile!!
hamileliği benden önde olanlar ,size de oldu di mi böle,peki hemen soona büyüdü mü karnınız??

İSİM.....................Başlangıç kg...........Şu anki kg..............Alınan kg.........Bel Ölçüsü cm

ALİSHA.........................58................. ........60.3.......... .......+2.3
İNANNA13.....................62................... ......61.7............. ....(-0.3)
CİCİKIZSİNEM................60.................... .....61................ ....+1
BALIM...........................54 ........................54......................0
HANDE 80 ....................41........... .............41......................0 ......................77 cm
SMRİSK........................61.................. .......62............... ......+1
TALYA..........................61.7......... ............63.1............ ......+1.4....................74 cm
PRETTY WOMEN..........57
MARSG........................48.7........... ..........49.9.............. ....+1,2
BLOOMS......................60.............. ......... 64......................+4
LİLAM...........................68.......... .............68.9........... ........+0.9
MELEĞİM16..................57............... ........57.5............... ....+0.5
RÜYAGİBİŞEKER..........60................... ....62................... ...+2
BARCLİ.........................63........... ............67.......................+4
FATOCUM ....................54.......................55.6. ....................+ 1.6..................80 cm
MİNİĞİMM ....................52........................55.. ..................... + 3
GÜLSEREN................. 68...................... .72........................+4
GAMZE YILMAZ............54........................55.5.. ...................+ 1.5
EKİNSU .......................64........................6 6.................. .....+2......................86cm
EZRA 2001...................58 .......................59.6......................+ 1.6
NAZLICAN .................. 52........................53......... ...............+1
KANCICEGIM...............60....................... ..61.............. .........+1
WATERFULL................54....................... .58................ ........+4......................85 cm
GLABELLA...................54..................... ...53.............. ..........-1
SHEEDA......................53.................... .....56........................+3................. .....76 cm
MONTESORİ................57....................... ..57............... ..........0.......................90 cm
CALEMİTYJANE...........57......................... 59........................+2
HFZHFZ.......................66.5................. ......60.7.................... -5.8

fatocum dünki göbüşleri saymıyoruz bu sabah aç karnına ölçüyoruz göbek deliği hizasından seninki doğru şekerim:))

Son düzenleme:
Ben çok sikildim yaaa cumartesi günü çalişmak çok fena havada sicak.öğlende abartip çok yemişim yine gözüm doymuyor benim karnim ağiriyor çok yemekten.eve gidip şöyle ayaklarimi uzatip bi uyusam nasil iyi gelecek.benim bebiş 1 haftada acayip fark atti birden karnim çikti acayip bişi oldu ya.bu kadar kisa sürede beklemiyordum.daha hamile pantolonuda almadim.üzerimdeki pantolonun düğme ve ilik yeri arasina paket lastiği taktim çok rahat ettim böyle.ama daha ne kadar böyle idare edilir ki dimi.almam lazim bişeyler artik.

Aaaa pardon şimdi okudum ama ben yanliş ölçmüşüm bel ölçüsü aldim ben.beni yazmayin o zaman pazartesi sabahi ölçüp bildiririm tekrar.

ben de evde çok sıkıldım cmt evde yalnız olmakta çok fena merak etme..
Benimde sanki bu ara baya bi göbeğim çıktı normal demkki
paket lastiği işi çok akıllıca deneyim bakalım becerebilecek miyim???
ben yazı mevcut elbiselerimle geçirip kışlık hamile pantolunu almayı düşünüyorum

sheeda yalnız değilim yani sıkılma konusunda ama senin normal artık karnının çıkması 13+4 olmuşsun benim 11.haftam daha gerçi bebeğin en hızlı geliştiği haftaymış.doğru söylüyorsun aslında yazın herşeyle idare edebiliyorsun kışa almak daha mantıklı ama bakalım ben nekadar idare edebileceğim.

idare olmuyor kızlar başta bende öyle düşündüm de olmadı
üstte problem yokta altlar hiç olmuyor, sonra bebişler sıkışıyor
ben aldım bir tane pantalon ama yetmiyor tabi 1 tane daha düşünüyorum

ben Zara da kot gördüm denedim çok beğendim ama 100 ytl olduğu için indirimi bekleyim dedim, ve indirimde gittiğimde kalmamıştı. başka nerden bulurum bilmiyorum ??? Görümcem bi tane yazlık hamile pantolunu verdi arada onu giyiyiorum..Evde gecelikle geziyorum nasılsa :teytey:

aynen bende öyleyim evde herşey oluyor nasılsa
hamile giyim satan mağazalar var ama gerçekten çok pahalı açıkçası acıyorum 2-3 ay giyeceğim sonra bir daha kimbilir ne zaman
bende düşünüyordum ucuzluklardan büyük beden pantalon alıp bacak kısımlarını mı daraltsam diye

selam kızlar nasılsınız.ben dün akşamüstü doktora gittim bizim fasülyemiz kocaman kıpır kıpır bebek olmuş çok tatlıydı bize el salladı çok şükür ense kalınlığı normalmiş.2li test sonucumuda bugün alıcam inşallah oda normal çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…