2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hoşgeldin canım.bebşine ve sana sağlıklı ve güzel günler...Şeniz beniöm durumumda bi değişiklik yok.bütün kıyafetlerim oluyo.şimdilika.s.

iyi akşamlar güzel hamişler.kançiçeğim ve cidy gözünüz aydın herşeyin yolunda olmasına çok sevindim darısı benim başıma.
ekinsu canım ben 26 yaşındayım temmuzun 14 de 27 ye giricem.6 yıllık evliyim.ve de ilk bebeğim olacak inşallahsengözlerimebaksanab

Kızlar kaç yaşındasınız, kaç yıllık/aylık evlisiniz, ilk çocuğunuz mu? Birbirimizi tanıyalım biraz

Ben:
33 yaşındayım
3 yıllık evliyim
İlk çocuğumuz olacak inşallah

ben 21 yaşındaım
8 aylık evliyim
ilk çocuğumuz olcak sölememe gerek yok herhalde diminaniknanik

isimlerimizi de yazalım
ben burcu:smiley-cool:

Barcli'cim daha çok genç bir anne adayıymışsın ne güzel, Pretty sende evliliğin keyfini çıkarmışsın benim gibi, bu arada benim adım da Emel

Barcli'cim daha çok genç bir anne adayıymışsın ne güzel, Pretty sende evliliğin keyfini çıkarmışsın benim gibi, bu arada benim adım da Emel

memnun oldum emelcim saol biraz erken oldu ama napalım bebişimiz çabucak geldi bize

evet canım hemde ne keyif.şimdi eşime diyorum pazar günleri 12 lere kadar yatmayı unutsak iyi ederiz diye.ee bunca sene yattık sırnaşık şey rahata da aliştım aslında bakalım bundan sonra ne yapıcaz:sm_cool:

kızlar size ne kadarlık hamilesin die soranlara ne diyosunuz ben şu hafta işlerini karıştırıyrm

12 ye kadar uyumak için son 6 ayınız canım iyi değerlendirin :)

kızlar www.radyolar.org diye bir site keşfettim. internet üzerinden pek çok radyoyu dinleyebiliyorsunuz. süper ya çok özlemişim radyo dinlemeyi. bebişimle şarkılara da eşlik ediyoruz çığlık çığlığa:)
ay ne çok dinlerdim eskiden radyo gece gündüz demeden. hatta bir ara özel radyolar yasaklanmıştı da 1 hafta yakamda siyah kurdela ile gezmiştim kadir çöpdemir'imden ayrı kaldım diye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…