2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet canım denizlide oturuyorum.gelmeden önce haber ver görüşelim,tanışalım.beklerim.iş içinmi geliceksiniz yoksa gezmek amaçlımı?sen nerde oturuyosun?

eşimin ortağı denizlili.düğünü var ağustosta.onun için gelicez.bende isterim tanışmayı.ben antalyada oturuyorum.

bendede var onların başka markasından.doğrumu acaba nerden duydun.bilimsel bi araştırma filanmı?:çok üzgünüm:

Bilimsel bir araştırma değil sanırım, bana söyleyen arkadaşım gebelikle ilgili bir sitede okumuş ama ben hiç görmedim öyle bir yazı , okuduğu siteyi de hatırlamıyor zaten bakamadım ne yazmışlar diye. Ama bana çok saçma geldi ne zararı olacak ki

acaba o saç düzleştirici dediği şey kuaförlerde yapılan ilaçla düzleştirme işlemimi.yani yapılan ilaç içinmi acaba.

kızlar aranızda demir ilacı kullanan var mı???

bunu sormamın nedeni çok çok afedersiniz ama ben bişiyi farkettim siyah dışkı yapıyrm çok korktum şimdi internetten araştırdım demir ilacının yapabileceği yazıyo kullananlar varsa bu durumla karşılaşan ne olur yazın???

kusura bakmayın kızlar

Barcli ben kullanıyorum demir ilacı ve dediğin gibi dışkı nerdeyse siyah, bende baktım ilaçtanmış . korkma canım

kızlar bişe sölicem size ya dün haberlerde izlemişsinizdir belki hırsızlar facebooklarına bakıp insanların tatile gidicei günlerde adresleri de ordan bulup evlerini soyuyolarmış. şimdi ne alaaka diceksiniz ama temmuz annelerinde eşinizle hala ilişkiye giriomusunuz die bi forum var orda yazılanları okudum da benim eşimin kulağına bööle şeyleri konuştuum gitse kesin çok fena oluruz bence temkinli olmakta fayda var kötü niyetli bi insan çok rahat bu insanlara ulaşabilir bana çok ayıp geldi bahsedilen şeyler ya da bahsetme tarzları bilmiorum

:1shok::1shok:BEN DE BAŞLADIM DEMİR İLACI KULLANMAYA İNŞALLAH BİR PROBLEM OLMAZ

mesela biri demiş ki ben eşimle birlikte olmuorum öteki ver kız nolcak falan yazmış komik mi sizce yoksa bitek bana mı yakışıksız geldi

cnm burda herkes herşeyi paylaşıyo mesela cinsellik bölümüde var isteyen açık bi şekilde sorunlarını dile getiriyo...

ver kelimesi bana da çok yakışıksız geldi düzgün bi şekilde sölenmelli böle şeyler ver kız lafı bence çok terbiyesizce

Kızlar kaç yaşındasınız, kaç yıllık/aylık evlisiniz, ilk çocuğunuz mu? Birbirimizi tanıyalım biraz

Ben:
33 yaşındayım
3 yıllık evliyim
İlk çocuğumuz olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…