2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsu ve smrisk cok tesekkür ederim allah hepimize saglikli ve hayirli evlatlar bagislasin ins.

smrisk en son nezaman adet görmüstün ben 19 nisan

Çok sevindim sonuçlarının iyi çıkmasına , rahat rahat bebeğinle güzel zaman geçir artık:dance:

canım bende en son 8+6 da gittim yatıyordu sadece zıplama yoktu. doktor biraz ugraştı da poposunu oynattı. daha zamanı var bence merak etme. 12 ci haftada falan zıplamaya başlıyorlar.

Evet canım marmaris'teyim.Dediğin gibi merkezden girmeyi sevmiyorum zaten, akşamları eşimide sıkıştırıyorum, ofisi biraz erken kapatıp, içmelere gidiyoruz.10 dk yüzmek bile günün yorgunluğunu atmama yetiyor. Tatile gelirseniz bekelrim, tanışırız:teytey:

günaydin kizlarr dün doktora gittim yavrumu gördüm hersey yolunda sükür yavrum kipir kipirdi kalp atislarinida duydum dr. yavrumun 11 haftalik oldugunu söyledi dogum tarihi 20 ocak dedi :))

gözün aydın canım çok seviniyorum böyle güzel haberlere. darısı başıma bende pazartesi görsemde bir rahatlasam. çok merak ediyorum.
13 ocak benimde doğum kısmetse.

takvimin yanlış sanırım 9+5 gösteriyor. 11. haftadayım demişsin.

inşallah gelirsek tanışırız canım. ne güzel eşinle aynı yerde çalışıyorsunuz herhalde. Bizimde eşimle hayalimiz Bodrum'a yerleşmek ama bizim iş alanımız çok kısıtlı o bölgede işte bizde hayal kuruyoruz sadece:)

Benim kayınvalidem bodrumda yaşıyor, bende çok severim bodrumu, inşallah hayaliniz gerçek olur, bazen bende istiyorum valla bodruma yerleşmeyi.:smiley-cool:

Evet canım, eşimle aynı yerde çalışıyoruz.Bazen çok güzel bazen de çok kötü.Akşamdan sabaha, sabahtan akşama bir arada oluyoruz:1hug:
Evet bodrumda çok güzel, ama oranın kalabalıklığı daha marmariste yok allahtan.Zaten hiç merkezini sevmiyorum yazın buraların. Köylerine gideceksin kafa dinlemek için.:içelim:
İş alanınız nedir sizin_?

bende eşimde gıda mühendisiyiz , dediğin gibi aynı yerde çalışmak bir taraftanda zor, ama güzelde. Bizde beraber çalışalım diyoruz ilerde emekli olunca bakalım kısmet

marmaris içmelerde geçirmiştik bir yazımızı ... tekne turu da yapmıştık. harika discoları da vardı.

hala söyler eşim en güzel geçirdiğim tataildi diye. hatta dönünce ev fiyatlarına bile bakmıştı. yazlık alalım diye içmelerden :)))

günaydin kizlarr dün doktora gittim yavrumu gördüm hersey yolunda sükür yavrum kipir kipirdi kalp atislarinida duydum dr. yavrumun 11 haftalik oldugunu söyledi dogum tarihi 20 ocak dedi :))

çok sevindim canım güzel geçmesine bebişine ve kendine iyi bak yerimseniben

hanımlar, kız bebek mi erkek bebek mi annenin güzelliğini alır derlerdi. öyle bir hurafe vardır ya.

ben bu aralar çok güzel geliyorum gözüme :))))))))) nedense

merhaba canım,benim moralim iğneye bozulmuyo,bebek bişey olcakmış gibi geliyor o yüzden korkuyorum.iğnelere alıştım.ben aslında soğukkanlıyımdır.ben bacağıma denemedim,göbekten yapıyorum dahsa rahat.koldan yapsak balımında dediği gibi insanlar ileri geri konuşcaklar,herkes aynı,banada bebeğim 2 defa öldüğünde senin kanın zehirliyodur bebeği diye buna benzer bir sürü laf ettiler,tabii insanın canı çok sıkıyor,sinirleniyorsun ama boşver,nederlerse desinler.ben takmamaya çalışıyorum.güzelim sen kaç haftalıksın?aşşağı yukarı üçümüzde aynı zamanlarda doğum yapıcaz galiba.bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarım.kendinize çok iyi bakın.

kızlar benim acayip selülütlerim çıktı nasıl mayo giycem ben yaa hamile olmadan öncede vardı biraz ama şimdi azıttı valla ya selülüt kremi mi alsam ki ?

hanımlar, kız bebek mi erkek bebek mi annenin güzelliğini alır derlerdi. öyle bir hurafe vardır ya.

marsg kızlar güzelliği alır seni çirkinleştirir derler erkek se güzelleştirirmiş hurafe işte inanmamak lasım :))

cidy canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçiririz inşallah hep birlikte.

Kız bebek annenin güzelliğini alır derler:roflol:Erkek bebek olunca anne daha da güzelleşirmiş:roflol::roflol:

bende eşimde gıda mühendisiyiz , dediğin gibi aynı yerde çalışmak bir taraftanda zor, ama güzelde. Bizde beraber çalışalım diyoruz ilerde emekli olunca bakalım kısmet

İnşallah canım, emeklilikte beraber çalışırsınız.Bir de deniz keanrı bir bölge seçerseniz oh tam emeklilik hayatı olurnaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…