2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

amanın,daha çok erkenn:1no2:

canim oyle ama ben de artik cok zorlaniyorum ne ylaan soyleyeyim hemen dogsun istiyorum ...her wc ye gittigimde suyum gelecek saniyorum sasirdim iyice vallahi:))

slm kızlar saat 7.30 dan beri dün ben dr kontrolü için çıktıktan sonra yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum ve daha yeni bitirdim aman yarabbim yaa bu ne azim valla oku oku zor bitti delikafadulden
kızlar doğurmuş 1 şokkk
zeynepte doğurmuş 2 şokkk
fırça yemişiniz 3 şokkk
hatta galiba kısa süreliğine kapanmışınız 4 şokk
hangi birine yorum yazim arkadaşlar ben şimcikk:teytey:
doğum yapan arkadaşlar Allah analı babalı sağlıcakla büyütmek nasip etsin hepinize.
tez zamanda evinize kavuşursunuz bebişlerinizle inşallahhh.
zeynepcim iyiki gitmişsin bak hala tedirgindin gitme konusunda Allah korudu canım yaa en azından hemen müdahale edilmiş bebişine kavuşmuşsun çok sevindim canımmm
kızlar ne olucak sizin bu haliniz rtük başınıza iş oldu valla artık konuşamaz hale geldik valla :roflol:

bu arada kanciceğim sen nerdesin yaaa ben günlerdir seni soruyom merak ettim canım yaaa
ama iyisin çok şükür
ben bu kız doğurdu die düşünürken zeynep doğurdu valla
darısı başımızaa.

slm sedakt cim ya hic sorma kac gundur misafirim var isim bitmiyor ki kk ya gireyim.herke dogum yapmis ben yokken sok oldum.ezra soylemese hic haberim olmayacakti.benim de dogumum ykaindir sancilarim yogunlasti ve kizim iyice asagiya indi korkuyu atamadim bir yandan.uyuyamiyorum öbur yandan ooff off..akintilarim da artti sende de var mi akinti??

sen nasilsin??

ne olmuşki, ben okumadım :) herkes can derdinde kim takar rtük ü..paçalarım tutuştu benim. dayımın gelini doğum yaptı bugün, henüz beklemiyoduk ama geldi işte bebişcik. hikayeyi anlatmasam daha iyi. Allah hepimizin yardımcısı olsun, kolay doğumlar nasip etsin inş..kurtulan arkadaşlara da tebrikler, Allah analı babalı büyütsün..

ayca gözünüzaydin canim,Allah anali babali büyütsün.
hikayeyi anlatmasam daha iyi dedigine gore zorlu bir normal dogum olmus heralde..neyse bebek de annesi de iyiyse sorun yok.

teşekkür ederim kançiçeğim, sağlıklı bir kızımız oldu. sonunda sezeryanla geldi yine, buna da şükür..darısı tüm bekleyenlerin başına..sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

vee gelelim banaa dün kontrolüm vardı ya kızlar Allah a çok şükür çok güzel geçti.yeni buldum dediğim hastane ve dr dan inanılmaz memnun kaldım kızlar bumudur budur yanii sonunda okdir.
kontrolüm çok ii geçti bebişim çok iyiymiş 2900kg olmuş kırkbirkere :roflol:
artık haftada bir kontolüm olucakmış önümüzdeki cuma nst ye bağlancakmışım nedir ne işe yarar bilmiyorum ilk kez tecrübe edicem bakalım :CüvCüv:
tek sorun kansızlık sorunu bende hep vardı ve yine söylendi kan alındı bakalım sonuç ne olcak hayırlısıııı :sm_cool:
ama kızım iyiymiş ya ben daha ne isterim
dr sonra alış veriş yaptık kızımın şifonyerini,buhar makinesini,arabasını,pusetini aldıkk
(resimlerini birazdan ekliycem)
sonrada kızlar arkadaşlara gittik ve bu akşama kadar ordaydık yani herşey oldukça güzel geçti kafam dağaldı azcık.
ve sizi özledimm

Zeynepcimm Allah bağışlasın yavrunuzu canım, inşallah bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz ama hiç üzülme kilosu gayet iyi, genelde öyle doğuyo zaten bebekler ve küçük doğanlar daha çabuk toparlıyo merak etme.
Ayyy valla patır patır dökülmeye başladı herkes yaw

Montesori yunus emre hastanesinin şuanki halini bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum o fiyatlardan sonra :) ama 2008 ocak ayında kuzenim orda doğum yaptı, o zaman çok memnun kaldı, hastanede baya temiz ve güzeldi gördüğüm kadarıyla, odası falan kocamandı.

Ekinsu maşallah senin tombişede, ohh tam ısırmalık doğacak valla.

Maşallah bebişine, bende bugün gittim benimki de 2950 kg olmuş, aynı gidiyo bizim tontoşlar demekki.
hangi hastaneye gittin

kanciceğim iyiyim canım çok şükür.sende iyisin maşallahh
akıntım var ama hamileliğim süresince olan akıntı sadece çok az çoğalma var bir aydır ama renk farkı yok canım.

Maşallah bebişine, bende bugün gittim benimki de 2950 kg olmuş, aynı gidiyo bizim tontoşlar demekki.
hangi hastaneye gittin

canım ben uzun bir maraton sonunda bahçelievler hizmet hastanesinde karar kıldım ve dün ilk kez gittim çok memnun kaldım.böyle bir ilgi,alaka yok neyseki bu altıncı dr değişikliğimdi ve bu durumu çok kafaya takıyodum ama çok şükür sonunda buldum canım.
herkese tavsiye ederim gerek dr,gerek çalışanlar,gerekse hastane temizliği ve titizliği çok ii fiyatlarda uygun çok yere göre.
evet bebişlerimiz aynı saılır kaçıncı haftandasın sen canım.

doktora göre 34.haftadayım ama ultrasona göre 2 hafta önde görünüyomuş.
sevindim içine sinen bir hastane bulmana inşallah sorun çıkmaz memnun kalırsın, güven çok önemli.

doktora göre 34.haftadayım ama ultrasona göre 2 hafta önde görünüyomuş.
sevindim içine sinen bir hastane bulmana inşallah sorun çıkmaz memnun kalırsın, güven çok önemli.

evet ozaman dediğin gibi hafta olarakta hemen hemen aynı sayılırız benim ocak 20 gibi aşşağı yukarı ama kısmet tabi belli olmaz.
evet canım ya güven çok önemli heleki böle bir durumda çok şükür bulduk inşş.

Bende 29 ocak gibi hesaplıyorum ama doktor ocağın 6'sından sonra beklemeye başlıycaz dedi, zaten bebekler pek 40 haftayı beklemiyolar 37-38 gibi doğuyolar genelde, hayırlısı bakalım.

Hadi iyi geceler, gidiyim yatayımda, uyuyamıyım bari :))

evet benimde okadar beklemez aralık sonu ocak başı gibi benimde die düşünüyorum ama kısmet ne kadar durursa okadar iyidir.

ii geceler cnm rüyanda bebişini gör emi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…