2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ayyyy can ocak anneleriii.....
slm hepınıze...sole bı sayfalarınızı dolastımda...ne gusel ya...kımınız meleklerınızı kucaklamışınız kımınız gun sayıyonuz kımınız se gununu beklıo....ne gusell masallah masallahhhh hepınıze...:Saruboceq:
bebişlerini kucaklayıp kokularını içine cekmiş tum ocak annelerine,bebişleriyle mutlu gunlerrr....benım yerımede koklayın cennet kokuluları.....mis mis onlarrrr.Rabbimin bize armaganı...:dance:
meleklerıni göbişlerinde tasıyıp tekmelerıyle uykuları kacan,gece uykularına hasret kalan ama genede dunyanın en mutlusu olan ocak anne adaylarını da Allahım bı solukta kurtarsın meleklerını sag salım kucaklarını almayı nasıpp etsın inşallah...:Saruboceq:
ne diyeyim darısı basıma.....
bu 9 aylık seruven bı okadar gusel bı okadarda korku dolu..aklım cıkıo bebişime bişi olcak dıye....dua etmekten baska bişi gelmıo elimden...Rabbim banada sızın gıbı 30 lu haftaları gosterır de melegımı kucaklamayı nasıp eder inşallahhh.....ilk bebişi kaybedınce ınsan pınpırıklenıo herhalde....
hepınıze sewgıler ocak anneleriii....saglıklı dogumlarrrr,saglıklı bebişler:Saruboceq::CüvCüv:

siribrom öncelikle iyi dileklerin için tesekkür ederiz bizde sen gibiydik ayyy derdik 30. haftaları görcekmiyiz göz acıp kapayana kadar gecti ...umarım seninde öyle olur..
ekinsu masallah bebişine ne güzel linayı da görmüşsün ayyy anlatsana bir daha nasıldı oglu linay nasıldı...aldın mı süslü şekerlerinden:)))
inaysa ben hastaneye hamile pantolonumla gidicem dönerkende onla dönerim ama hastanede giymek için bir tane kalın esofman altı koydum nolur nolmaz diger pijamalarım ince kan filan gecer onlara diye...
kız nasıl cicek sectin bakiim kendine...

Teşekkür ederiz canım....dünyanın en güzel duygusu olsa gerek tabi...şu an ben bunları yazarken onun hıçkırıklarını hisstmek orda olduğunu bilmek tarif edilemez güzel duygular tabi...Allah ım olmayan herkese nasip etsin inşallah...umarım sende sağlıklı bir şekilde hamilelik sürecini tamamlar hayırlısıyla kucağına bebişini alıırsın...hep güzel düşünelim ki güzel olsun...

Montesori sana bişey sorucam...geçen gün senin bebişin uyku setinin resmini görmüştüm çok beğenmiştim...ben bi mağazada daha önce aynısını görmüştüm amaa nerde hatırlayamıyorum...bi markası filan varmı internetten baksam....

siribron canım güzel dilelklerin için teşekkür ederiz işalah Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder

siribron48 iyi dileklerin için çok sağol bende senin gibi hep tedigindim geçicekmi aylar derken gün sayar olduk canım keyfine bak hamileliğin tadını çıkar yerimseniben

slm arkadaşlar sizinde benim gibi sancılar başladmı yani akıntıda çoğalma belde hafif ağrı rahim ve kasıklarda iğne batıyormuş gibi sancı ve bebiş kıpırdadığında karında sertleşme ve acı valla bilmiyorum bunlar normal mi sizde de varmı çok merak ediyorum

cokk tsk ederım hepınıze goslerım doldu okurken yazdıklarınızı...hamılelık duygusallık napiimmsenağlama
bende bi hıssetsem tekmelerını bı hıssetsem ole hıckırdıını baska bişi istemıom bole cok nadır hıssedıorum ya,hıssetmeyıncede telas yapıom işte..:çok üzgünüm:.Annelık hakkı gercekten odenmezmişş kıslar ya...ben simdiden anladımm
cok tesekkur edrım hepınıze sağolasınız....amin can anneler...aminnn Rabbım hepımızın meleğını bagıslasın korusun...her gece tum hamişler we hamiş kalmak isteyenler için dua edıorum artık.....herkese nasıp etsın inşallah yaradn bu mucızesını...:Saruboceq:

Siribron, canım yakında sende net bir şekide hissetmeye başlarsın, o hareketlerden gece uykularından da uyanırsın inşallaaaaahhhh:I)))))

Telaş yapma, her gününü güzel bir şekilde yaşa, hamileliğinin tadını çıkar.

Ramitep, hepimizde farkı ağrılar, akıntılar oluşmaya başladı hayatım.Bende ağrı sızı yok şu anda, 1-2 hafta önce hem belimde hemde kasıklarımda ağrı olmuştu, şimdi hiç bişey yok:))))Ama akıntım fazla, bir kaç haftadır.Artık normal şeyler canım bunlar.

ramitep canım bel ağrısı ve kalça ağrısı var bendede akıntımda sarımsı ama arada oluyo dr.söyledim akıntın şeffaf olursa yada birden boşalırsa adet sancısı gibi ağrın olursa arayıp gel dedi dinlen istersen biraz düzenli ağrın varsa hastaneye gidip nst ye bağlan istersen rahatlamış olursun stres yapma :teselli:

kızlar walla fazla takılamıom bugun size,bütün gün mayışıklık wardı uzanıp duruorum,havadan sanırım,şimide 50 cent gelmiş onu izliorum,doğuran war mı acep die merak ettim

miniğimde onu soruyordu, doğuran var mı diye:)))
Regl ağrısı gibi sancıları varmış 2 gündür, hastaneye bi git gerekirse dedim, ne olur ne olmas.-tatlicadiarzu-
Bizde de bizim oğlandan dolayı seyrediyoruz, ben laptou aldım bu akşam, ayaklarımı sarkıtıp oturunca şişiyor diye, yatarak hem kkya giriyorum, hem tv seyrediyorum:))))

sennur bu adresten satıs noktalarına bakabilirsinhttp://www.funnababy.com/
esra nbr... bende 50 cent i izliyorum kıs bu kara adam 500 milyarı alıp gitmesin birde:))
waterfull bende de akıntı yogun ara ara kasıntıda var ama benim şekerden kaynaklanıyo...

montesoricim linayın bebişi maşşallah çok tatlıydı minicik ağzı burnu vardı elleride minicikti, allah nazarlarsan saklasın, bebişin süslü çikolatalarından da aldım bu arada...:)))

Kız montesori, adamın evini gördünüz di miiii
2000 kişilik partiler veriyormuş, evinin içindeki gece kulübünde:))
O şansla alır mı alır.)

Ay ekinsu ne tatlıdır o şimdi yaaaaa, maşallah oğluşumuza.Kokusunu çekseydin içine:)Bizimkile doğuncaya kadar:))kaydirigubbakcemile3

esra montoseri öldüm size gülmekten nasıl uyarı almışsınız :))))))))))

bugün ancak girdim bakim dedim doğuran varmı yok bugünü boş geçtik.

ekinsucum gözün aydın kocaman olmuş oğlun maşallah ama nasıl normal doğurcaksın bilmiyorum doktorun ne diyor bu konuda.

ay linaya deseydiin keşke bebeğin bir fotosunu koysaydıı görseydik.

heracım sabret güzelim yavruna en yakın zamanda kavuşmanı diliyorum dualrımız seninle

bu acun valla salak tarkanı getirsene yada çocuk esirgeme kurumuna bağışlasalar repci çocuk kaset yapacakmış baksen işe ülkede kriz var işsizlik almış başını gidiyo bunlar reytin kaygısı yüzünden madonnayı getirirlerse şaşmam

görmedim evini tüh kacırdım ...kıs ekinsu bir foto cekseydin bacım yaaaa...daha hiç görmedik bebek yeni annelerimizden....

elagülce adam demiş gelirim kazandığım parayı kaset yapamaayn bir rapçiye veririm ama demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…