2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

geçmişe bakamadım canım ondan sorunu görmedim
bedbebek odası 23 24 derce olsa iyi diye hatırlıyorum sen biraz kalın giydirirsin.bize verilen eğitimlerde kendinizden bir kat fazla giydirmeniz yeterli diye öğretildi.yani sen ne kadar giyindiğinde üşümğyorsan onu bir kat fazla giydirirsin tamamdır

bakalım görcez şeker durumumu...ben odamı nasıl 23 24 lere cıkarcam yaw...
nazlıcan sen buhar mk. aldın mı

ay kıslar ben geldim bir yere kaybolmaya gelmiyor döktürmüşssünüz yine oku oku bitmiyor şeker çikoata çiçek işlerini hallettim ara koridorum için halı aldım birde
montesoricim işallah şekerimiz doğum sonrası düşecek sen merak etme
ekinsu nasıl geçti dr kontrolün

ay kızlar oku oku bitiremedim ya ne kaynatmışsınız öyle

bizim bebiş 3300 gr 51.8 cm olmuş teyzeleri iyiymiş, hala doğum kanalına girmemiş dr bekliyeceğiz dedi haftaya cumartesi yine gel eğer o zamana dek doğum olmaz ise dedi

bu arada bugün linayın yanına ziyarete gittim ikiside çok iyilerdi, bebiş maşallah çok güzeldi allah nazarlardan saklasın emiyordu cuk cuk, linay hepinize selam söyledi bebeği 3600 gr-49 cm doğmuş spinal anestezi ile sezaryan olmuş

maşallah ekinsu oğluşuna iyi olmasına çok sevindim senin oğlan 40 haftayı dolduracak galiba :1shok:
linay ın ve oğlunun iyi olmasına çoook sevindim darısı bizlerin başına ay ne güzel emziriyo:ecrin_bebek:

iyiyim elacım sen nasılsın, bugün linay seni andı hatta dediki ela benim için 2. olur demişti onun bahsi tuttu dedi:)))

MERHABA KIZLAR,
Ekinsu oğluşun maşallah güzel kilo almış, sende bende bbekliycez sanırım bizimkiler illaki gününü bekliycek gibi geliyor bana.kaydirigubbakcemile2
Heracım, maşallah oğluşuna yakında sarılmaya başlarsın, hepimiz dua ediyoruz sen ve paşan için canım.Bu kadar hamilenin duası tutar üzülme.
Ekinsu linayın haberinide getirmişsin canım, teşekkürler.Çok sevindim, maşallah.Emmesi de çok ii, emdiği sürece bebiş sarılık olma ihtimali düşer.Keşke bi fotolarını çekseydin kıs bizde görseydik, mis kokuluyusengözlerimebaksanab
Nazlıcan, ege beyin keyfinin yerinde olmasına sevindim, biraz daha içerde beklesin.
Blooms güzelim sen ne zaman hazırlayacaksın çantanı,39. haftadasın güzelim sende.Özlem bir sen iki, ne bu ağırdan almalar:)))))Bizim ocak anneleri tembel çıktı yaaaa...hihoyyyt

herkese selam

gece direkten döndük .uzman özel mesaj atmış bana ocak annelerini linçten kurtardım diye dikkatlı olmamız lazı8m kızlar yoksa sürecekler bizi burdan

linay ve bebeğinin iyi olduğuna sevindim .bir an önce eve çıksalarda bizde en azından cennet kokulunun resmini görsek

barcli nasıl acaba birde hala zeynep ve nazodan haber yok bebeklerimiz çoğaldıda haberimiz mi yok

hera batuhanın iyi olduğunada çok sevindim canım işallah bir an önce hastaneden çıkarda annesinin güvenli kollarında evine gider

montesori bana kaldığım süre boyunca 3 kere ağrı kesici yapıldı kabızlık olmadı zaten kayısı hoşafı ve çorba falan verıyolar. evde de devam ettım ben sorum yasamadım doktorum 3. gun cıkarsın tuvalete dedı aynen oyle oldu

hera,batuhanın daha ii olmasına sewındım,
ekinsu seninkininde maşallahı war,linaydanda güzel haberler geitrmişssin saol,

ay heracım ben sana demdimmi yarına daha iyi olucak diye kıs üzülme boşuna bir iki güne evine gelicek oğluşun :)
ekinsucum maşallah bebişine ne güzel büyümüş linaydan da iyi habeler getirmişsin ay işallah bizimde hemencik sütümüz gelirde bebişlerimiz cuk cuk emer

Heracım oğluşunun iyi olmasına çok sevindim canım, inşallah yakında çıkıcak hastaneden, ne güzel bak 1-2 günede emzireceksin , allah ikinizede sağlık versin canım

maşallah ekinsu bebişine:))
linay'a da çok sevindim ne güsel ziyaret etmişsin:)doğum kanalına tam girmeyen çocuk öle doğabilir miymiş bi haftada??benimki de girmemiş daha die rahat davranıorum da??

kıslar siz hastane çantanıza doğum sonrası için ne kydunuz ay ben eşofman koysam çokmu komik olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…