2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

şu hapları neden bu kadar büyük yaparlar hiç anlamam. insanın boğazı acıyor içerken resmen. merak etme bebişimiz bizden alıyordur zaten alıcağını şuan çok minik daha çok fazla birşeye ihtiyacı yok. meyve yemeye çalış birde. az kaldı bir süre sonra seninde geçer muhakak. benim bile azaldıysa. hiç geçmiycek sanmıştım :)

ayy umarım bende unutmam. ama benim doktor söyliycek tipte biri değil. yeni diye söylemeyebilir.

inşallah geçecek.bide benim bulantım sabahda değil akşama doğru başlıyo yatana kadar sürüyo.biraz tersim galiba.a.s

ben de Ocağın ilk haftasında doğum yapıcam inş..
yazdıklarınızı okudum kilo verdiğinizden bahsetmişsiniz moralim çok bozuldu ben şimdiden 3,5 kilo aldım ve hızla almaya devam ediyorumm

Aynı durum benim içinde geçerli Sheeda.Arkadaşları okuyorum kilo verdik diyorlar, ben 54 kiloyla hamile kaldım şimdi 58 kiloyum.Hamilelikten önce yemek yemeyi bu kadar sevmemiştim. Hiç bir şeyi ayırt etmeden yiyorum:icecream:
Aklıma ne gelirse yapıp yemek bir taraftan güzelde bir taraftan da doğumdan sonra bu kiloları vermek var, onları düşünüyorumnaniknaniknaniknaniknaniknanik

inşallah geçecek.bide benim bulantım sabahda değil akşama doğru başlıyo yatana kadar sürüyo.biraz tersim galiba.a.s

:)) evet ters bana göre :)) benim bulantı sabah oluyor da öğlene doğru böyle yanma gibi birşey oluyor. yani bir rahatsızlık var normal geçiremiyorum günü.ama geçicek hepsi. asıl sonra başlıyor. haziran annelerini okuyorum da. hamilelik daha kolaymış diyorlar :roflol:

Dün üç aydan beri ilk defa bir yemeğin tadını hatırladım (adını söylemem canınız falan çeker yoktur elinizin altında kahrolurum:)
3 aydır yiyorum zorla birşeyler ama saman gibi geliyordu herşey..
İnşallah herşey daha keyifli olacak güzeller bundan sonra:)

kızlar bende kendimi frenlemesem mutfaktan çıkmayacağım herhalde dr kızdı bana zaten şimdiden 2 kilo aldım diye ilerde zaten istemesende çok alıcaksın şimdi almaman lazım dedi

kızlar bende kendimi frenlemesem mutfaktan çıkmayacağım herhalde dr kızdı bana zaten şimdiden 2 kilo aldım diye ilerde zaten istemesende çok alıcaksın şimdi almaman lazım dedi

Aynı şekilde bana da söyledi, daha şimdiden alma bu kadar diye.İlk 3 ay en fazla 1 kilo alınmasını söylüyorlar,ama bizim ki biraz abardı sanırım:roflol:

Selam Kizlar Nasilsiniz Bakem Ya Ben çok Süperim Dün Bebişimi Gördüm Gerçi Beni 2 Saat Uğraştirdi Ama Dönmedi Bir Türlü Arkasini Inatçi Annesine Ve Babasina çekmiş Sanirim O Kadar Tatli Ki şimdi Ben Bir Dahaki Aya Nasil Sabredicem Ense ölçüsü Alindi Geçen Ay Yaptirdiğim Kanima Ve şekerime Bakti Ve şekerin Biraz Yüksek Dedi Bugün 2 Li Testim Vardi Onlari Yaptirdim Ve Tekrar şeker Için Kan Verdim Bakalim Sonuçlar Haftaya Hayirlisi Olur Inşallah Iyi Sonuçlar Alirim Inşallah

bende megadeyn kullanıyorum.geçenlerde boğazımdan burnuma kaçtı sandım ya.bir kaç dakika oturdum su içtim bolca.korktumda.
gerçekten o hap mide bulandırıyor.ben yatacağım zaman atıyorum hemen yatıyorum.midem bulanmıyor o zaman.

valla kızlar yazılanları okuyorumda kendimi çok şanslı gördüm valla.ben de ne mide bulantısı ne bir şikayet tık yok ne de göbişim var.hiç hamiş gibi durmuyorum.bilenler ay sen nasıl hamilesin böyle diyolar.inşallah hep böyle gider.yerimseniben bugün kan ve idrar testlerimi yaptırdım hastahanede p.tesi çıkar dediler sonuçlar.inş herşey yolunladır.temmuzun 14 de de kontrolüm var.sabırsızlıkla bekliyorum valla.a.s

arkadaşlar mide bulantısı için bir yazı buldum.bana gerçekten faydası oldu gibi.sizde deneyin belki faydası olur.
Armutun faydaları....
Böbreklerin düzenli çalışmasını sağlar. İdrarı bollaştırır. Böbrek kum ve taşlarının dökülmesine yardım eder. Yüksek tansiyonu düşürür. Kanı temizler bütün salgı bezlerinin normal çalışmasını sağlar. Kansızlığı giderir, kabızlığı önler. Sinirleri yatıştırır. Zihni yorgunluğu giderir. Susuzluğu keser. Tükürük ifrazatını artırır. Hamilelerin kusmalarını azaltır. Hazımsızlığı giderir. Mafsal kireçlenmesi, nikris ve romatizmada faydalıdır. Şeker hastaları da yiyebilir. Midesi zayıf olanların kompostosunu içmeleri tavsiye edilir. Yemeklerden önce yenecek olursa daha faydalı olur.

Aynı şekilde bana da söyledi, daha şimdiden alma bu kadar diye.İlk 3 ay en fazla 1 kilo alınmasını söylüyorlar,ama bizim ki biraz abardı sanırım:roflol:

canım senin yine başlangıç kilon azmış ben 64 kilo ile hamile kaldım . Benim durum vahim yani:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…