2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Çok sevindim yaa..Peki cinsiyeti hakkında bişey söylemedimi?

sölemedi cnm bende eşimde sormadık bebişi görünce hiçbişi düşünemedim ben eşim kesin sorar die tahmin ettim ama onunda aklına gelmemiş hem ki ne kadar istiyo erkek olsun...sağlıklı olduğunu gördüm ya kız da olsa da erkekte olsa o bizim kuşumuzzz:1hug:

Ne güzel,ben durabilirmiyim meraklı melihat.Bak seninkini bile soruorum.Aslında sormamak daha iyi bu ayda malum yanılma payı çok yüksek o yüzden ben kendimi fazla kaptırmamaya çalışıroum.RABBİM cümlemizinkini hayırlı ve sağlıklı verir İNŞALLAH.

amin cnm yaa hepimiizin ki sağlıklı olur
olsn olsun ii yapmışsın sormakla ben unuttum işte

arkadaşlar şimdi bir konu okudum.sizin bebeklerin boyu kaç.benimkine 11 cm dedi doktor.normalmi ya.

off gol oldu ya kahretsin

cnm okuduklarına kafanı takma bence gayet ii bebişinin boyu

6 cm senin ki baya ii ama ben pazar gittim biraz daha büyüştür bizimki

yenildik allah kahretsin

Allah kahretsin ya rustu kaleden cikmayacakti,yenildik ooffff...disarda almanlar yeri gogu yikiyorlar...bize inadina isin en kotu yani da bu zaten((((((((

geçmiş olsun kızlar ama aslanlar gibi oynadılar bizim yedek oyuncular onlardan daha iiydi her zaman ii olan kazanmıo hayatta da böyle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…