2009 model mart ayı bebişleri anne adayları gebelik boyunca epilasyon seçimi?

L

LAVİNİA_00

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi LAVİNİA_00
MERHABA ANNE ADAYLAR ı hamileliğimizin buyuk bir kısmını başırıla atlattık zaman geçtikçe buyuyen göbüşümüz bizi sevindirdiği kadar sıkıntıda yaratıyor özellikle epilasyon da...
Ben bir kere ağda yaptırdım cildim tahriş oldu ve morardı.tuy dökücü kıremlerde kimyevi madde var eeee jılet te de mağara adamı oluyosun iki günde malum ve çok zor yapılıyo artık oranı buranı kesme tehlikesi de var ...peki bunun bi çözümü yok mu ?
Bu olayı çözen arkadaşlarımız var mı yoksa herkez benim gibi şikayetçi mi ?

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ben ağda yapamıyorum(şu an için) ama ameliyat eldiveniyle el yordamı deneyeceğim..5 aydan itibaren jilet yapıyorum ama çok rahatsızım bu durumdan..başkada çarem yok gibi görünüyor şimdilik.anam gelene kadar yaniii.

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ilk defa ben tüy dökücü krem kullandım..kokusu iğrenç bu arada hiç sevmedim ama kolay bi yöndem dikkatli olmak gerekiyor :KK43:

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ilk defa ben tüy dökücü krem kullandım..kokusu iğrenç bu arada hiç sevmedim ama kolay bi yöndem dikkatli olmak gerekiyor :KK43:

Canım tüy dökücü kremler çok rahat ancak hamilelikte hiçbir doktor önermiyor. Çünkü içerisinde tüy diplerini eritip almayı sağlayan asit içerikli kimyevi maddeler derimizden bebeğe ulaşabilirmiş. Bence tekrar kullanma. Kalan seçeneklerden tercih yap biraz zor olacak ama kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ay dert bende var kızlarr ve malesef jilett kullanıyorum ve cok zorlanıyorum yaaa gobegımden bısey goremıyorum tehlıkelı ama yapacak bişey yokk :KK43:((

• Konu Sahibi LAVİNİA_00

canım bence tüy dökücü sakın kullanma çünkü onlar normalzamanda bile genital bölge için önerilmiyor, hele ki hamilelikte. kimyasal madde sonuçta.
ben bugün ağdaya gittim ohhh mis gibi oldum, yarım kilo kesin zayıflamışımdır :) kıl yumağına çevirdi bu kız beni

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ay dert bende var kızlarr ve malesef jilett kullanıyorum ve cok zorlanıyorum yaaa gobegımden bısey goremıyorum tehlıkelı ama yapacak bişey yokk :KK43:((

aynadan destek al jnm...

ağda bi kere yaptırdım güzelde bi yerdi her yerim morardı jnm çok yandı....son bi rede daha deniycem...-tatlicadiarzu-

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
bende ağdaya gidiyorum zaten tüylerimde cok azaldı inşallah dogumdan sonra tekrar cogalmaz lavinia canım sende sakın kullanma tüy dökücü krem cok tehlikeli benim doktorum parfümlü günlük pedleri bile sakın kullanma diyor

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
kızlar size tavsiyem birazcık acıya katlanıp ağda yaptırın.bende hamileliğimde son zamanlarda nasıl yapcam diye düşünüyordum.gittim kuaförde aldırdım.ve sonuç mükemmel.hem çok azaldı. topu topu hamilelikte 2 sefer aldırdım şimdi çok azaldı kendim makkineyle hallediyorum.tavsiye ederim

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
Ben çok t tırsıyorum jnmda tatlıdır..

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
benim canım çok tatlı o yüzden jiletle yaptım bir süre.baktım çoğalıyor sire döndüm.kendim yapamıyorum ama kuaföre gidiyorum.son aylarda tehlikesi şu,canın yanacak diye kendini kasarsan doğumu başlatabilirsin.ama ben uyuşturucu krem kullandığımdan o da sorun olmuyor

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
kullandığın uyuturucu kreminde zararı var ....doktorum demişti.emla yı diyorsun galiba....en iyi yöntem ağda....

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ya benim kıllarda acayip azalma oldu hani oğlanda çoğalırdı?kaç aydır eski ağdamla duruyorum hiçte çıkacak gibi değil

• Konu Sahibi LAVİNİA_00
ben ağda yaparken bebişi doğurmaktan korkuyorum ya.o kadar yaniii.... yoksa dayanırımmm ...

X