2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim ayaklarımda şişiyor albümdeğildir dimi çünkü çok erken ben zaten bu bebişte herşeyi erkenden erkenden yaşıyorum allah sonumuzu hayretsin benimde göğüslerim ilk zamanlar çok ağrıyor ve çok kaşınıyordu şimdi geçti yani eskisikadar değil benim bebiş 12+5 arkadaşlar yazıların sonuna kaç haftalık olduğumuzu yazarsak birbirimize daha yardımcı oluruz yaşadıklarımızı mukayese etmek açısındana.s

GÜNAYDINLAR.......
KARNINIZDA ÇİZGİ OLUŞTUMU ACABA BEN GEÇEN GÜN FARK ETTİM GÖBEĞİMİN ALTINDA İNCE SARIMSI RENK BİR ÇİZGİ OLUŞMUŞ ANNEM NORMAL DEDİ.:CüvCüv:

benim ayaklarımda şişiyor ama bütün gün masa başı oturduğum için şişiyor hareket olmayınca doğal olarak kan akışı azalıyor...bundan dolayıdır şişmeler.....

kızlar bende geceleri hiç uyuyamıyorum yatakta sürekli dönüp duruyorum sıcaktanda yanıyorum çatlıcamı hissediyorum ben oruç tutmayı denemek istiyorum tutabildiğim yerekadar tutucam allah yardım etsin inşallah hepimizde tutabilelim

tünaydınn kızlarrr..
gezdim dolaştım geldim :sm_cool:
bebişim rahattı ben rahattım, çok güzel geçti..
yalnız bşi sorcam, geçen hafta karnımın alt tarafında olan şişlik bu hafta yok. orda olmasına o kadar alışmışımki önce panik yaptım niye şiş değil, niye bana rahatsızlık vermiyo diye. sonra aklıma bu hafta bebişin yukarı doğru çıkacağı geldi. sizde de oldumu bu yaşadığım?

canım bende ülkü hanıma gittim geçen hafta.bir kendi doktoruma birde başka doktora gidiyorumya.ülkü hanımı bu kez yedekte seçtim.ikili testi verdim.çok hanımefendi bir kadın.hoşuma gitti.

canım bende ülkü hanıma gittim geçen hafta.bir kendi doktoruma birde başka doktora gidiyorumya.ülkü hanımı bu kez yedekte seçtim.ikili testi verdim.çok hanımefendi bir kadın.hoşuma gitti.

canım bende ikili testi verdim, yarın gidipde sonucunu öğrenicem. dediğin gibi hanımefendi bir kadın, sakin yatıştırıcı bir etkisi var.

Ayyy harika bir kitaba benziyor acaba türkçesi ne zaman çıkar :1shok:

amazon fiyatı ne kadarmış canım?

bitanem aslinda fiyati az ama gumruk mumruk gene bir 30 dolari bulur,olsun varsin.
turkcesi icinde calismalar baslamis aslinda,birisi ceviriyor bir yandan hangi kitapeviydi hatirlayamadim ama cikacak turkceside.
haberdar ederim gene,ya da okudukca bence en onemli olan kısımları paylasırım.
insanlar acayip rahat etmisler ya,cok fazla yerde bahsediliyor kitaptan

saol şekerim valla çok makbule geçer a.s.

benim ayaklarımda şişiyor ama bütün gün masa başı oturduğum için şişiyor hareket olmayınca doğal olarak kan akışı azalıyor...bundan dolayıdır şişmeler.....

dogru vallahi, hava sıcak, cok hareket etmiyoruz, yuruyus yapmak lazim, tuzu azaltmak lazım, o zaman sislikler inecektir.

benim dr gunde 2 kez 20şer dakika saatte 4kmden yavas hızla olmak uzere yuruyus yapabilirsin dedi.

yuzmek ise en iyisiymiş.

Kızlar herkese selam 2'li testi yaptırıp sonuç alan varmı aranızda ense ölçümündeki sınır nedir acaba doktorum sınır 2,5 dedi şaşırdım çünkü bütün bilgiler içinde 3 mm olduğu yazılıyor doğrusu nedir bilen varmı acaba

selam arkadaşlar.iki haftadır yoktum yeni geldim evim evim güzel evimmm!!!!!!benim bulantıılarım çok arttı aranızda durup dururken bulantıları artan var mı?hiç bir şey yiyemiyorum ama lafın gelişi değil gerçekten mideme ne girse geri çıkıyor allak bullak oldum ya senağlama cuma günü 12. hafta olacak bu arada.offf of :çok üzgünüm:

kızlar bana da doktor agustosun son haftası gel demisti 2li test icin, ama ben eylulde gitmek istiyorum.sebebi de 13. haftamda olacak olmam.hani diyorum ufaklık bize bir guzellik yapar da gosterir ne oldugunu, cooook zorr oldugunu biliyorum ama cok heyecanlıyım bu konuda..fisfisfis

esimin hic kız kardesi yok, butun kuzenlerinin de ogulları var.. muhakkak saka yapıyordur ama ''cocuk dedigin erkek olur'' gibi sacmasapan beyanatlari var. tabi bu durum beni icten ice uzuyor. :çok üzgünüm:

benim icin hic farketmez, hayırlı, saglıklı olsun evladım baska birsey istemiyorum.Allah hepimize nasip etsin bunu..

su an hepimizin en buyuk merakı cinsiyet meselesi..bunu anlamanin bir yolu olsa keske, bazı hastanelerde 8. haftadan itibaren anlasılabiliyor gibi seyler duyuyorum. ama kimse gercekliginden bahsetmiyor.bu konuda fikri olan var mı?
:1rolleyes:

a.s.görmek güzel.........arkadaşlr bende bu hafta perşembe giderim 2kili test için rabbim hayırlı sonuçlar çıkartsın inşallah.......bebişimi çooook özledim annişler yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…