2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selam arkadaşlar nasılsınız.....ya ben çok sık acıkıyorum bundan 2hafta önce hep krakerle geçiniyordum fakat şimdi yediğim sandeviç ekmek arası domates peynir zeytin en çok yediğim.....aranızda benim gibi sık acıkan varmı....cokacimcoook :icecream: naniknanik :Saruboceq: BÖYLE GİDERSE NASIL OLURUM BİLMEM

MERHABA,galiba normal bir durum buda bende böyleyim bulantılardan tamamen kurtuldum ve onun yerine mide kazınması geldi her iki saatte bir midem zil çalmaya başlıyor ..Geceleri bu duyguyla uyanıp buzdolabına yapışıyorum cokacimcoookyeşil inciri keşfettim beni mutlu ediyor ve sanki uzun süre midemde tokluk hissi yaratıyor...Neyse toplu halde şişmanlıyoruz bu da güzelkaydirigubbakcemile2

slm kızlar dünden beri azar azar su geliyor benden idrar mı kacırıyorumkı dedım ama degıl oturuken bırden camasırım ıslanıyor endıselenıyorum acaba sizlerdede oldumu hiç :uhm:

Su dediğin akıntı olabilir mi acaba :uhm: Akıntıysa aynısı bana da oluyo (süt gibi kokusu falan yok) ama çok çok endişe edilecek kadar değil. Öyle değilse bi doktoruna sor istersen.

Ayrıca arkadaşlara katılıyorum göğüslerim çatlayacak gibi. Daha ne kadar büyüyecekler bilmiyorum çamaşırlarım olmamaya başladı senağlama Ayrıca acısı da dayanılacak gibi değil. Bazen kollarımı bile kapatamıyorum. Bu kadar çektiklerimize karşın bizim velet bi doğsun poposunu ısırcam ahdettimhihoyyyt

selam kızlar benim bildiğim gebelikte tüyler dökülür ben de tam tersi çok çabuk büyüyolar acaba diyorum testesteron mu salgılıyo vucut erkek bebeğim mi olcak:emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar benim bildiğim gebelikte tüyler dökülür ben de tam tersi çok çabuk büyüyolar acaba diyorum testesteron mu salgılıyo vucut erkek bebeğim mi olcak:emir_bebek::emir_bebek:

valla gebelikte tüyler dökülür diye birşey yok canım tam tersi coşar ve benimde öyle kaydirigubbakcemile3

cokacimcoookYaa arkadaşlar ramazanda yaklaşiyo aranizda oruç tutacak olan varmiii
ben kesinlikle tutamam herhalde çok sik acikiyorum bide tansiyonum çok düşüyooo inşallah seneye rabbim nasip eder inşallah.:emir_bebek:

cokacimcoookYaa arkadaşlar ramazanda yaklaşiyo aranizda oruç tutacak olan varmiii
ben kesinlikle tutamam herhalde çok sik acikiyorum bide tansiyonum çok düşüyooo inşallah seneye rabbim nasip eder inşallah.:emir_bebek:

Ben de düşünmüyorum canım çünkü tansiyonum düşük ve zaten saatte bir yemezsem çok kötü oluyorum.Bile bile eziyete gerek yok

benim tüylerde tam gaz çıkıyor kızlar hem de uzadı. bacağımın üst kısmının tüylri baya baya uzadı.birde karın bölgemde tüylenme var. sonra dökülür diyorlar ama bakalım inşallah.

Lazanyacım bende öyle düşünüyodum söylentilere göre çabuk uzarsa erkek diyolar diye ama hormonlar şuan fazla çalıştığından dolayı imiş canım.

benimde göğüslerde minik minik çıkıyooooo allahım şekilden şekle gireceğiz 9 ay boyunca.....rabbim sağklı şekilde kucağımıza alalımda hepsi geçer dimi annişler....

şişme için erken değil mi canım ya? tuzu azaltacaksın o zaman. birde dr.a sor istersen çünkü daha erken bildiğim kadarıyla.

selam kızlar.yeni geldik denize gittik.eşim evde çok sıkıldın arkadaşlarla denize gidelim dedi.tabii bana yasak olduğu için giremeyeğim denize gitmek istemedim hadi bi değişiklik ollsun dedim.sabah bikinilerimi denedim.3 tane var hiç biri olmadı.hemde bir karış ara var kapanmadılar.bu kadar değişeceğim aklımın ucuna gelmezdi.zaten giyecek bişey kalmadı kalçadan olmuyorlar.neyse zaten denize girmedim bizim arkadaşın 5 aylık bebişi ile sahilde oturduk biraz güneşlendim değişiklik oldu.
sohbetlerinizi okudum.tüm değişmeler bendede var.göbek hizası tüylenip sonra dökülürmüş.bende var.gögüsler fora zaten.tansiyon düşüklüğü,baş ağrısı ve açlık saat başı.oruç tutmak yok.bebişler 4 aydan sonra gerçekten yediklerimizi almaya başlayacaklar.9 ay sonunda nasıl olucaz çok merak ediyorum.hayırlısı sağlıkla olsunlarda başka bişey istemem.

ben şimdiden çatlamaya başladım kızlar erken değil mi?hemde hiç kilo almadığım halde kalçam ve göğüslerim çatlamaya başladı.kilo almadığım halde hiç bir pantolonum olmuyo.vücut değişmeye başladı galiba dimi?

gunaydin kizlarrrrrrrrrr, benimde belim agriyor birkac gundur ya hemde felaket, ya sabahin korunde kalkiyorum ben, kendime inanamiyorum benim bildigim nazan 12 den once kalkmazdi bu bebis neler yapiyor bana boylekaydirigubbakcemile3 pazar sabahi ve ben 7 de ayaktaydim kendine hazirlik yapiyor galiba uykusuzluga alis anne diye kaydirigubbakcemile

kızlar nerdeyse şikayetler hep aynı benimkiyle.bende hiç uyuyamıyorum ya belim sırtım agrıyor ya ateş basıyor yada açlık krizi tutuyor...................:asigim:

evet ya ne yapacağım bilmiyorum yemediğim zaman midem ekşiyor da ekşiyor. dr. şurup yazayım biraz daha geçmezse dedi bakalım perşembe yada cuma ikili test için gittiğimdede geçmemiş olursa bi daha söyleyeyim. habire ye habire ye geleceğim parlak.

evet ya ne yapacağım bilmiyorum yemediğim zaman midem ekşiyor da ekşiyor. dr. şurup yazayım biraz daha geçmezse dedi bakalım perşembe yada cuma ikili test için gittiğimdede geçmemiş olursa bi daha söyleyeyim. habire ye habire ye geleceğim parlak.

bende eksime sadece sekerli seyler yedimmi oluyor canim..
hele hele cikolata yediysem.. üzerine ne yersem yiyeyim, hic fark etmiyor..
ayiptir söylemesi.. üzerine yedigim hersey kaliyor.. ama o cikolata illa istifra ettiriyor
-tatlicadiarzu-

Allahtan çok tatlı istemiyor canım, çikolatayıda bence çok yeme geçen bir programda izledim kafein varmış ondada. kafein direkt olarak plesentadan geçebilen maddelerdenmiş. ben sadece balık kokusunda 2 kez istifra ettim. ama bu ekşime berbat. birde benim durdu durdu son haftada başladı. 12. haftada normalde bitermiş benim anca başlıyor. devam etmez inşallah.

şişme için erken değil mi canım ya? tuzu azaltacaksın o zaman. birde dr.a sor istersen çünkü daha erken bildiğim kadarıyla.

dogru soyluyorsun sekerim, aslında butun gun turşu, zeytin ve benzeri asırı tuzlu urunler tuketiyorum.tatlı olan hicbir sey yiyemiyorum.bu sıcaklarda bunlari 0 beden biri de yese siser yani:uhm:

bir de yeni ogrendim,klima gazı da sisme yaparmıs, benim gibi 24 saat klima altında yasayanlara duyurulur:tomato:

kizlar tum bebisleri oper, tatli ruyalar dilerim...

X